BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

power_settings_newLogin to reply
+45
steliano
galileo414
becky13
Jus7_me
milaa
Rodena
vsk
borislava
liusi
Christina.
Zaharka
sri1977
milanikoale
melit0oo15
Renesita
Ametist
taniia
beni1979
aranna
mimzZityY
mia_chan
asia_ivv
mi666i
Villy.Petroff
naFarela
Kasiopeq
snejana_78
kremcheto
lydotokote
yanitsa1
Tania62
Yris
lindt
Thea
krassy123
mishle55
hope123
nikita78
kaaamzzz
mi_mi
Just_Another_Star
tina_tp
Ralna
dsi2
~ i.LLusion
49 posters

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
First topic message reminder :

Книга осма - Lover Mine

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 BDB8-Lover+Mine

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Джон Матю е извървял дълъг път, откакто е намерен да живее сред хората, а вампирската му същност е неизвестна както за самия него, така и заобикалящите го. След като е взет от Братството, никой не може да отгатне каква е истинската му история – или истинската му самоличност. Наистина, падналият брат Дариус се е завърнал, но с друго лице и много различна съдба. Когато жестоко лично отмъщение води Джон в сърцето на войната, той трябва да си припомни кой е сега и кой е бил някога, за да може да се изправи срещу въплъщението на злото.

Хекс, наемна убийца симпат, отдавна отрича привличането между себе си и Джон Матю. След като веднъж вече е загубила един любим заради лудост, тя няма да позволи този достоен мъж да стане жертва на тъмнината в извратения й живот. Когато съдбата се намеси, обаче, двамата ще открият, че любовта, както съдбата, е неизбежна при сродните души.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:32; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Wayward daughter написа:

Spoiler :


А защо ли си мисля че:
Spoiler :

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
mi666i, и аз така подозирам! ❌
А впрочем, излезе ли на бг веднага си я взимам, че ми стана една от любимите книги от поредицата! Колкото Пробудена любов! :slynce:
naFarela, имаш право за всичко като цяло (особено точки 1 и 2, колкото до 4, аз бих й измислила нещо по-гадно! :whiping: )
А за 3, казах, очаквайте изненади. :whistle:
Определено стават неща, за които мога да кажа I didn't see that coming!
Обаче даже и в спойлер ще се въздържа да кажа, да има все пак поне малко потайности де... :pardon:
Spoiler :

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Чакам я с нетърпение.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
някаква идея кога ще излезе на БГ

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Едни от любимите ми персонажи. Нямам търпение за книгата.

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 Gerard%2Bsmile

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Дано скоро излезе на БГ, а и дано убият Леш по-скоро

______________________________

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 10qxs0w

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Между другото ...
В книгата за Пейн се оказва, че тя се обвързва с брата на Бъч (брат по бащина линия, така да се каже). Любопитно ли ви е кай е той? Аз направо щях да падна. ( E, то и на ченгето му омекнаха коленете Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 2115147716 )

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
чааааааааааааааааааакааааааааааааай сега малко да уточня нещо .. ако Пейн се обвързва с брата на Бъч по бащина линия а ние знаем, че тя се обвързва с
Spoiler :

тоо мога да кажа само оооо боже, о боже, о боже! това не го очаквах .. какви ли не дивотии други ми минаха през ума, ама не и това ..

п.с. а кой е баща им???

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Ако някой знае кой е баща им, мооооооооооля кажете!

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Робърт Блъф се казва бащата на Бъч и Мани и е хирург с много синове. ( Сял вампира, така да се каже. )

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
бравос бе .. това пък ептен не го очаквах .. направо да не кажа, че онемях :blink:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
И аз бях така. Ще четем за синовете сигурно.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
най-много да стане като латиноамерикански сериал .. Есмералда е бременна от Хуан, който всъщност й е брат .. примерно Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
ааа ,хора я ми припомнете споменава ли се този Робърт Блъф в някоя от книгите по-рано че нещо не мога да си го спомня и ако го има в някоя от книгите в коя по-точно да си го припомня..... :wasnotme:

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
beni1979 написа:
ааа ,хора я ми припомнете споменава ли се този Робърт Блъф в някоя от книгите по-рано че нещо не мога да си го спомня и ако го има в някоя от книгите в коя по-точно да си го припомня..... :wasnotme:

тцЪ, нИ са споменава никъде, освен в края на 3та книга, когато майката на Бъч разказа, че е изневерила с безименен доктор по време на буря :bigsmile:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Чакам с нетърпение фен превод на 8-ма и следващите книги от поредицата...Поради липса на възможност ,единствения ми шанс е да чакам труда на другите... :reading: Но има нещо ,което ми е интересни-дали Скрайб Върджин ще върне спомените на Джон Матю?И как биха се развили отношенията в Братството тогава! :unsure:

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
мисля, че в 3та книга беше, където специално беше упоменато, че Джон никога няма да възвърне паметта си, до момента на следващото си преминаване в небитието :goodjob:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Аз... такова, ако може да позапитам... кога излиза книгата на бъргарския пазар, че вече не ме свърта на едно място?! :blink:

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 3267763._SX540_

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
доколкото знам все още няма дата, но ако съдим по методиката на издаване на книгите края на ноември или началото на декември би следвало да се появи на пазара Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 909357165

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Ами, не знам какво казват най-последно от Ибис по въпроса, но нещата се позабавиха с гайда, който се надяваха да успеят да пуснат през лятото още, та се надявам да не попречи това на излизането на самата осма книга (преди бяха казали, че няма да попречи)

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 4 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply