BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
"Под тези сенки"
Поредица "Royals Saga"
Коя е последната книга, която прочетохте?
Коя книга четете сега?
Предложения за превод
Поредица "Двор от рози и бодли"
От къде разбрахте за форума?
"Девицата булка"
Електронни библиотеки & книги
"Похотливата лейди"
Yesterday at 23:25
Yesterday at 23:23
Yesterday at 23:13
Yesterday at 23:12
Yesterday at 19:54
Yesterday at 17:57
Yesterday at 14:15
Yesterday at 9:52
Yesterday at 9:51
Yesterday at 9:49
hercoles
did1_ty
Zarazno_zlo
Zarazno_zlo
viyan
Yoni
Liliq Cenkova
Маги
viyan
Маги

Share | .

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Шефче

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Пет 11 Мар - 17:37

First topic message reminder :

Книга осма - Lover Mine

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Джон Матю е извървял дълъг път, откакто е намерен да живее сред хората, а вампирската му същност е неизвестна както за самия него, така и заобикалящите го. След като е взет от Братството, никой не може да отгатне каква е истинската му история – или истинската му самоличност. Наистина, падналият брат Дариус се е завърнал, но с друго лице и много различна съдба. Когато жестоко лично отмъщение води Джон в сърцето на войната, той трябва да си припомни кой е сега и кой е бил някога, за да може да се изправи срещу въплъщението на злото.

Хекс, наемна убийца симпат, отдавна отрича привличането между себе си и Джон Матю. След като веднъж вече е загубила един любим заради лудост, тя няма да позволи този достоен мъж да стане жертва на тъмнината в извратения й живот. Когато съдбата се намеси, обаче, двамата ще открият, че любовта, както съдбата, е неизбежна при сродните души.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
liusi
Маниак

Чете : fanGtasy ;)
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 619
Местожителство : The Fires of Hell

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 29 Ное - 15:39

О, БОЖЕ! Очите ми останаха на корицата. Просто прекрасна, нямам думи. А мъжа... :love: :bighug:

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 29 Ное - 16:46

@Zaharka написа:
Спазиха си обещанието, че ще я пуснат за Панаира на книгата.

само дето Панаира е до 9.12.
vsk
Въздухар

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 29 Ное - 16:56

Книгата ще може да бъде намерена на щанда на ИБИС на Панаира още на 07.12.
Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5541
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 29 Ное - 20:20

@borislava написа:
@Zaharka написа:
Спазиха си обещанието, че ще я пуснат за Панаира на книгата.

само дето Панаира е до 9.12.

Да, както каза vsk, книгата може да се намери на щанда на Ибис още на 7 декември. По книжарниците я търсете след 10.

Драскач

Зодия : Virgo
Брой мнения : 96

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 29 Ное - 20:48

Ужас, предпразнично ще си заминат толкова пари! Сега и това съкровище в списъка и май ще се редуцира малко. Пред щанда на Ибис ще има опашка... И аз на нея!

mishle55
Драскач

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 1105
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Пет 30 Ное - 18:04

Между другото.. някъде бях прочела, че заглавието "Отмъстена любов" би било по удачно за книгата на Джон и Хекс отколкото за Рив и Елена. В което не съм съгласна.. тъй като знаем, че първата и единствената любов на Джон е Хекс... вярно е, че в самата книга (8 книга) има повече злоба (така да се изразя ) и се търси отмъщение.. но все пак говорим за Джон и Хекс за Бога.. при тях винаги е отмъщение и тъга, но все пак това е първата и единствената любов, която са изпитвали към някой предполагам и при Хекс е така, защото така и не прочетох цялата книга и не знам дали Хекс е обичала истински преди Джон .. няма значение !!
Между другото когато разбрах, че книгата може да се намери на щанда на Ибис още на 7 декември.. Страшно много се ядосах не знам за вас останалите провинциалисти Тоест не е честно спрямо нас хората, които живеем в Северна България или пък Източна България тоест Столичаните ще си купят книгата с намалението ще я прочетат, а ние останалите хорица ще трябва да чакаме още една седмица докато видим книгата в книжарниците, защото аз съм от Търново по принцип и ако една книга излезе на 10.12 аз ще мога да си я купя чак на 15.12 дори и да я поръчам от някой сайт чак след 3-4 дена ще е в ръчичките ми.. Знам, че повечето от Вас няма да са съгласни с мен.. но в момента съм в такова състояние, че не мога да мисля за нищо друго освен за тази прословута книга и не мога да си избия от главата Джон и Хекс.. и просто нямам търпение да прочета книгата..и се ядосвам и се псувам "защо за Бога не съм се родила в София"

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!

Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5541
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Пет 30 Ное - 22:24

Споко бе, дете! Ако наистина я заредят в складовете на 10, значи до 12 ще е по книжарниците в цялата страна.

Драскач

Брой мнения : 1105

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Съб 1 Дек - 15:23

Дано, дано, че ми писна вече да чакам 😄

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!

milaa
Читател

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Съб 1 Дек - 19:13

Нямам търпение да я прочета сигурна съм, че книгата ще е уникална както всички до сега
kremcheto
Напредващ

Чете : каквото ми допадне
Зодия : Virgo
Брой мнения : 108
Местожителство : казанлък

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Вто 25 Дек - 17:48

Прочетох книгата, по точно я изядох с корицата тази нощ .
Маико мила страхотна е . И сега нямам тьрпение за следващата
naFarela
Редактор

Чете : абсолютно всичко
Брой мнения : 984
Местожителство : In the center of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 27 Дек - 17:10

тъъъъъъй най-накрая и аз ще си дам мнението, защото дъщеря ми прояви милост и ми даде 5 свободни минути

значи по ред на номерата:
1. Джон и Хекс - мии кво да ви кажа, към тях нямам никакви, амааа нииикакви забележки .. всичко беше напълно логично, без излишен драматизъм и сладникави лирични отклонения - бяха истински един с друг и видяхме резултата, а именно Хекс в червена рокля
2. Леш - тва момче много лесно умря ..
3. Куин - оф, ако ми падне в ръчичкитеееееее само бой и студена вода за него .. как мой да е толкова загубен, не знам .. докога бееее!!! докога с тая идиотщина, че не е достоен за Блей, че едва ли не е второ качество човек/вампир и с тва неговото по-добре далеч, отколкото заедно .. ми ако го ошамаря ..възмутително просто |-( чак думи не ми достигат да опиша колко тъпо се държи тва момче ..
4. Пейн - мииииииииииии леля Скрайб Върджин е малоумна .. всъщност тя е повече от малоумна, тя е чисто безмозъчна, обаче пък трябва да й кажем едно мерси, щот така Пейн никога нямаше да се нарани и да се налага да отвличат Мани :wasnotme:
5. Тор и Ноуан - изумих се да ви кажа от историята .. не очаквах нищо такова .. мислех си, че може би Джон ще има някаква връзка с нея в миналия си живот като Дариъс, но никога не съм предполагала, че ще е точно такава .. сега се чудя как ще стигнем и до момента, в който се оказва, че Тор трябва да обикне точно нея, за да спаси Уелси ..
6. Мърдър - тука хич не ми е ясна сюжетната линия, ама то ще се чуе

Редовен

Чете : Почти всичко
Брой мнения : 53
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Пон 31 Дек - 18:37

Като човек без работа и фен на Братството си скачам от сайт на сайт като пчеличка.Стана ми интересно какво обсъждахте тук и в темата за Тор и реших да се включа :slynce:
На мен ми остават към 100-на страници до края на книгата макар,че си признавам..хвърлям по някое око напред.Не мога просто.То е по-силно от мен :cryy:

Та така..книгата е мега,гига,супер яка.Има някои части които ми идеше да коригирам,но нищо.

naFarela съгласна съм с теб.Особено пък тоя Мърдър...и чета,чета и оп от някъде ми падат Грег,Холи и Стан и седя като ударена с парцал "Какви са тия?" .
А за Леш бях чела нещичко ама ще го пусна в спойлер..

Spoiler:

Куин ми идеше да го...хвана и метна от някъде.Как може да е такъв...просто... :angry3: И съм разочарована,че първия път на Блей не беше с Куин ;//

А тая татуировка направо Хекс докато я забележи доста зор видях >.<
В един момент..мисля,че Джон два пъти /в два различни абзаца/ си свали тениската Ама случват се явно такива неща...

Скрайб Върджин пък направо ме издразни/виж ти това се случва твърде често напоследък хД / как се държа с дъщеря си...и да я мами за Вишъс :dry: Напълно си заслужава държанието на Пейн...
becky13
Редовен

Чете : от всичко по много
Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 2 Яну - 9:44

Прочетох я най-после и смятам, че е една от най-добрите дотук, след книгата за Зи. Много и интересни развръзки, а историите с Ноуан и с Мърдър бяха абсолютна изненада. Вярно, че Леш много лесно умря, така че няма да е неочаквано да го видим пак. Искаше ми се с Куин и Блей нещата да стояха по-различно, но карай... има време.
naFarela
Редактор

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 2 Яну - 19:22

@Jus7_me написа:
Spoiler:

знаааааааачиииииииииии имаме шанс да видим справедливо възмездие, като например Леш да пукне бавно и безкрайно болезнено?! мноооого съм доволна :devil:

а пък Куин е чисто и просто кифла от 60ст. .. мноо ми е загубен .. какво трябва да стане, та да се усети, че не е второ качество и че няма нужда да стой далеч от Блей .. щот грандиозно тъпо се получи наистина ..

Редактор

Чете : Всичко до което се докопам
Брой мнения : 308

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 2 Яну - 19:48

Джон ми е от любимците, а Хекс нещо ме нервираше още от начало. Така, че се чудих какво ще излезе от книгата, но приятна изненада - чудесна е.
От приятелка разбрах, че ще има книга за Леш( мръсната гад щял да стане добър :hmm: ). Не знам до колко е достоверен слуха обаче.
becky13
Редовен

Чете : от всичко по много
Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 2 Яну - 21:01

@galileo414 написа:
От приятелка разбрах, че ще има книга за Леш( мръсната гад щял да стане добър :hmm: ). Не знам до колко е достоверен слуха обаче.

Аааааа, не, това даже не искам да си го помислям, че може да стане. Дано на Уорд не й хрумват подобни ненормални идеи.
Jus7_me
Редовен

Чете : Почти всичко
Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 2 Яну - 21:36

@becky13 написа:
@galileo414 написа:

Аааааа, не, това даже не искам да си го помислям, че може да стане. Дано на Уорд не й хрумват подобни ненормални идеи.

Господи не... :suicide: Тогава ще видим кой е по-страшен аз или Омега...Леш ме дразнеше още с самото начало и дори и да е добър /ако това стане по някакъв начин/ пак няма да ми допада...,ако ще и шелан да си намери просто..той уби толкова вампири и напълно си заслужи Куин да му пререже гърлото.В онзи момент ми идеше да хвана Куин и да го разцелувам.

А относно Хекс - първоначално тя ме плашеше..като Зейдист Сега и двамата са ми от любимите персонажи.Хекс има потенциал...не знам какъв,но го има.Преживяла е доста и все пак е жива...когато д-р Джейн я пита дали е бременна и тн..тя нали помисли за вероятност да е от Джон..доста ми се искаше да има бебе от Джон,но...уви - няма такъв филм.. |-(

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Съб 5 Яну - 16:56

и как по дяволите тоя г*з ще стане добър?! да не би да му направят поредица тежки лоботомии?!?! ай сиктир! тая книга няма да я купя да си цапам поредицата .. ааа ма ха! :nono:

Въздухар

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Пет 25 Яну - 18:00

от къде мога да я сваля
liusi
Маниак

Чете : fanGtasy ;)
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 619
Местожителство : The Fires of Hell

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Съб 26 Яну - 10:36

@steliano написа:
от къде мога да я сваля

Можеш да си я купиш от всяка книжарница. Книгата си заслужава парите, както и цялата поредица.

Брой мнения : 60
Местожителство : Beastland

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 1 Май - 13:49

Аз от тая поредица ще се окаже, че имам повече камери в сърцето си от наште момчета. Следователно - не мога да преценя в кой съм влюбена.
Тук тотално паднах в мрежите на сините очи на Джон. Преди винаги го приемах като сладура с тежкото минало, което се превръща в мъж. А сега... и в него съм влюбена. Уникален мъжкар се оказа. Мъж на място. Отдаден. Страстен любовник, но и лидер. Ааааа!
Пък и с Хекс наистина си подхождат страшно много, пък и нея заобичах много. Има някои неща, които са ми тъмна Индия, но предполагам, че по-натам ще ги разбера.
Куин с мотиката да го пречукаш, но поне си знаем, че в крайна сметка ще бъде с Блей. ;D
Лейла в момента ми е като някаква въртиопашка, ама ще я видим по-натам. И нямам търпение за книгата на Тор. Направо ми се разбива сърцето да го гледам така.
И да не забравя, разбира се - авторката беше решила да смечки сексуалните неща в тая книга. Малко се разочаровах, имайки предвид Джон колко ми влезе под кожата.

mimzZityY
Пристрастен

Брой мнения : 366

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 2 Май - 21:22

Да наистина съм съгласна за влюбването в Джон. А за Лейла в една друга публикация беше казано че си проси за публичен дом в някоя азиатска държава( извинявам се ама не помня в коя точно и кой го е казал).

I may always seem pretty, I may always seem good.
I may seem nice, I may seem soft.
But that’s all a part of your imagination.

They say pretty girls are always like this
They say pretty girls just follow along the flow of things
I’m above the imaginations in your head...

....Pretty Girl

Renesita
Шефче

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 12 Юни - 14:15

Всичко ми хареса. Атмосферата в началото беше много мрачна, а в края леееко захаросана. Честно казано се изненадах от появата на Ноуан и от това, че се оказва майка на Хекс. Очаквам с нетърпение книгите на Тор и на Куин и Блей ❤

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Сря 21 Авг - 14:47

книгата е интересна и увлекателна
radi842
Читател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    Чет 29 Яну - 16:40

Нямам търпение да я започна!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)    

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next