BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

power_settings_newLogin to reply
+45
steliano
galileo414
becky13
Jus7_me
milaa
Rodena
vsk
borislava
liusi
Christina.
Zaharka
sri1977
milanikoale
melit0oo15
Renesita
Ametist
taniia
beni1979
aranna
mimzZityY
mia_chan
asia_ivv
mi666i
Villy.Petroff
naFarela
Kasiopeq
snejana_78
kremcheto
lydotokote
yanitsa1
Tania62
Yris
lindt
Thea
krassy123
mishle55
hope123
nikita78
kaaamzzz
mi_mi
Just_Another_Star
tina_tp
Ralna
dsi2
~ i.LLusion
49 posters

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
First topic message reminder :

Книга осма - Lover Mine

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 BDB8-Lover+Mine

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Джон Матю е извървял дълъг път, откакто е намерен да живее сред хората, а вампирската му същност е неизвестна както за самия него, така и заобикалящите го. След като е взет от Братството, никой не може да отгатне каква е истинската му история – или истинската му самоличност. Наистина, падналият брат Дариус се е завърнал, но с друго лице и много различна съдба. Когато жестоко лично отмъщение води Джон в сърцето на войната, той трябва да си припомни кой е сега и кой е бил някога, за да може да се изправи срещу въплъщението на злото.

Хекс, наемна убийца симпат, отдавна отрича привличането между себе си и Джон Матю. След като веднъж вече е загубила един любим заради лудост, тя няма да позволи този достоен мъж да стане жертва на тъмнината в извратения й живот. Когато съдбата се намеси, обаче, двамата ще открият, че любовта, както съдбата, е неизбежна при сродните души.

Последната промяна е направена от Vania на Съб Мар 19, 2011 9:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
О, БОЖЕ! Очите ми останаха на корицата. Просто прекрасна, нямам думи. А мъжа... :love: :bighug:

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 20799210

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Zaharka написа:
Спазиха си обещанието, че ще я пуснат за Панаира на книгата.


само дето Панаира е до 9.12.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Книгата ще може да бъде намерена на щанда на ИБИС на Панаира още на 07.12.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
borislava написа:
Zaharka написа:
Спазиха си обещанието, че ще я пуснат за Панаира на книгата.


само дето Панаира е до 9.12.


Да, както каза vsk, книгата може да се намери на щанда на Ибис още на 7 декември. По книжарниците я търсете след 10.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Ужас, предпразнично ще си заминат толкова пари! Сега и това съкровище в списъка и май ще се редуцира малко. Пред щанда на Ибис ще има опашка... И аз на нея!

______________________________
Spoiler :

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 5239802y

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Между другото.. някъде бях прочела, че заглавието "Отмъстена любов" би било по удачно за книгата на Джон и Хекс отколкото за Рив и Елена. В което не съм съгласна.. тъй като знаем, че първата и единствената любов на Джон е Хекс... вярно е, че в самата книга (8 книга) има повече злоба (така да се изразя Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 ) и се търси отмъщение.. но все пак говорим за Джон и Хекс за Бога.. при тях винаги е отмъщение и тъга, но все пак това е първата и единствената любов, която са изпитвали към някой предполагам и при Хекс е така, защото така и не прочетох цялата книга и не знам дали Хекс е обичала истински преди Джон .. няма значение !! Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716
Между другото когато разбрах, че книгата може да се намери на щанда на Ибис още на 7 декември.. Страшно много се ядосах не знам за вас останалите провинциалисти Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 Тоест не е честно спрямо нас хората, които живеем в Северна България или пък Източна България Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 тоест Столичаните ще си купят книгата с намалението ще я прочетат, а ние останалите хорица ще трябва да чакаме още една седмица докато видим книгата в книжарниците, защото аз съм от Търново по принцип и ако една книга излезе на 10.12 аз ще мога да си я купя чак на 15.12 Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 дори и да я поръчам от някой сайт чак след 3-4 дена ще е в ръчичките ми.. Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 Знам, че повечето от Вас няма да са съгласни с мен.. но в момента съм в такова състояние, че не мога да мисля за нищо друго освен за тази прословута книга и не мога да си избия от главата Джон и Хекс.. и просто нямам търпение да прочета книгата..и се ядосвам и се псувам "защо за Бога не съм се родила в София" Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 4205875R

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Споко бе, дете! Ако наистина я заредят в складовете на 10, значи до 12 ще е по книжарниците в цялата страна. 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 Дано, дано, че ми писна вече да чакам 😄

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 4205875R

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Нямам търпение да я прочета сигурна съм, че книгата ще е уникална както всички до сега Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Прочетох книгата, по точно я изядох с корицата тази нощ Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 3569552857 .
Маико мила страхотна е . И сега нямам тьрпение за следващата

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
тъъъъъъй най-накрая и аз ще си дам мнението, защото дъщеря ми прояви милост и ми даде 5 свободни минути Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716

значи по ред на номерата:
1. Джон и Хекс - мии кво да ви кажа, към тях нямам никакви, амааа нииикакви забележки .. всичко беше напълно логично, без излишен драматизъм и сладникави лирични отклонения - бяха истински един с друг и видяхме резултата, а именно Хекс в червена рокля Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716
2. Леш - тва момче много лесно умря ..
3. Куин - оф, ако ми падне в ръчичкитеееееее само бой и студена вода за него .. как мой да е толкова загубен, не знам .. докога бееее!!! докога с тая идиотщина, че не е достоен за Блей, че едва ли не е второ качество човек/вампир и с тва неговото по-добре далеч, отколкото заедно .. ми ако го ошамаря ..възмутително просто |-( чак думи не ми достигат да опиша колко тъпо се държи тва момче ..
4. Пейн - мииииииииииии леля Скрайб Върджин е малоумна .. всъщност тя е повече от малоумна, тя е чисто безмозъчна, обаче пък трябва да й кажем едно мерси, щот така Пейн никога нямаше да се нарани и да се налага да отвличат Мани :wasnotme:
5. Тор и Ноуан - изумих се да ви кажа от историята .. не очаквах нищо такова .. мислех си, че може би Джон ще има някаква връзка с нея в миналия си живот като Дариъс, но никога не съм предполагала, че ще е точно такава .. сега се чудя как ще стигнем и до момента, в който се оказва, че Тор трябва да обикне точно нея, за да спаси Уелси ..
6. Мърдър - тука хич не ми е ясна сюжетната линия, ама то ще се чуе Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Като човек без работа и фен на Братството си скачам от сайт на сайт като пчеличка.Стана ми интересно какво обсъждахте тук и в темата за Тор и реших да се включа :slynce:
На мен ми остават към 100-на страници до края на книгата макар,че си признавам..хвърлям по някое око напред.Не мога просто.То е по-силно от мен :cryy:

Та така..книгата е мега,гига,супер яка.Има някои части които ми идеше да коригирам,но нищо.

naFarela съгласна съм с теб.Особено пък тоя Мърдър...и чета,чета и оп от някъде ми падат Грег,Холи и Стан и седя като ударена с парцал "Какви са тия?" .
А за Леш бях чела нещичко ама ще го пусна в спойлер..

Spoiler :


Куин ми идеше да го...хвана и метна от някъде.Как може да е такъв...просто... :angry3: И съм разочарована,че първия път на Блей не беше с Куин ;//

А тая татуировка направо Хекс докато я забележи доста зор видях >.<
В един момент..мисля,че Джон два пъти /в два различни абзаца/ си свали тениската Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 Ама случват се явно такива неща...

Скрайб Върджин пък направо ме издразни/виж ти това се случва твърде често напоследък хД / как се държа с дъщеря си...и да я мами за Вишъс :dry: Напълно си заслужава държанието на Пейн...

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Прочетох я най-после и смятам, че е една от най-добрите дотук, след книгата за Зи. Много и интересни развръзки, а историите с Ноуан и с Мърдър бяха абсолютна изненада. Вярно, че Леш много лесно умря, така че няма да е неочаквано да го видим пак. Искаше ми се с Куин и Блей нещата да стояха по-различно, но карай... има време. Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 909357165

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Jus7_me написа:
Spoiler :

знаааааааачиииииииииии имаме шанс да видим справедливо възмездие, като например Леш да пукне бавно и безкрайно болезнено?! мноооого съм доволна :devil:

а пък Куин е чисто и просто кифла от 60ст. .. мноо ми е загубен .. какво трябва да стане, та да се усети, че не е второ качество и че няма нужда да стой далеч от Блей .. щот грандиозно тъпо се получи наистина ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Джон ми е от любимците, а Хекс нещо ме нервираше още от начало. Така, че се чудих какво ще излезе от книгата, но приятна изненада - чудесна е.
От приятелка разбрах, че ще има книга за Леш( мръсната гад щял да стане добър :hmm: ). Не знам до колко е достоверен слуха обаче.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
galileo414 написа:
От приятелка разбрах, че ще има книга за Леш( мръсната гад щял да стане добър :hmm: ). Не знам до колко е достоверен слуха обаче.


Аааааа, не, това даже не искам да си го помислям, че може да стане. Дано на Уорд не й хрумват подобни ненормални идеи.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
becky13 написа:
galileo414 написа:
От приятелка разбрах, че ще има книга за Леш( мръсната гад щял да стане добър :hmm: ). Не знам до колко е достоверен слуха обаче.


Аааааа, не, това даже не искам да си го помислям, че може да стане. Дано на Уорд не й хрумват подобни ненормални идеи.


Господи не... :suicide: Тогава ще видим кой е по-страшен аз или Омега...Леш ме дразнеше още с самото начало и дори и да е добър /ако това стане по някакъв начин/ пак няма да ми допада...,ако ще и шелан да си намери просто..той уби толкова вампири и напълно си заслужи Куин да му пререже гърлото.В онзи момент ми идеше да хвана Куин и да го разцелувам.

А относно Хекс - първоначално тя ме плашеше..като Зейдист Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 2115147716 Сега и двамата са ми от любимите персонажи.Хекс има потенциал...не знам какъв,но го има.Преживяла е доста и все пак е жива...когато д-р Джейн я пита дали е бременна и тн..тя нали помисли за вероятност да е от Джон..доста ми се искаше да има бебе от Джон,но...уви - няма такъв филм.. |-(

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
и как по дяволите тоя г*з ще стане добър?! да не би да му направят поредица тежки лоботомии?!?! ай сиктир! тая книга няма да я купя да си цапам поредицата .. ааа ма ха! :nono:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
от къде мога да я сваля

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
steliano написа:
от къде мога да я сваля


Можеш да си я купиш от всяка книжарница. Книгата си заслужава парите, както и цялата поредица.

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 20799210

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 6 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply