BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Аз съм номер четири (2011)

power_settings_newLogin to reply
+17
Renesita
puFF
Galifray
djenny_m
beatriche37
iveto131
carolly23
escapingthesun
kamenceto90
eleos
poli8009
Thea
beni1979
Fiary
Merry
~ Mistery writer ~
Koen
21 posters

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyАз съм номер четири (2011)

more_horiz
First topic message reminder :

Аз съм номер четири

Аз съм номер четири (2011) - Page 3 Iamnumberfourr

  • Премиера в България: 19.02.2011
  • Жанр: Екшън, Фантастика
  • Държава: САЩ
  • Бюджет: $50-$60 милиона
  • Режисьор: Ди Джей Крузо
  • Сценарист: Алфред Гоу, Майлс Милър
  • Продуцент: Майкъл Бей, Крис Бендер
  • В ролите: Шарлто Копли, Кевин Дурант, Даяна Агрон, Алекс Петифер, Тереса Палмър
  • Разпространител: Walt Disney Studios Motion Pictures
  • Резюме:

    Трима вече са мъртви. Кой е номер четири? Джон Смит – необикновен тийнейджър, опитващ се да скрие своята извънземна същност, се опитва да избяга на банда безмилостни врагове, изпратени да го унищожат.
    Сменяйки личността си, той се премества от град в град заедно със своя пазител Хенри. Джон винаги е новото хлапе в града, чието минало остава в сянка. В малко градче в щата Охайо, което сега е негов дом, Джон преживява събития, които променят живота му – среща първата любов, открива нови способности и силна връзка към други млади хора, които споделят неговата невероятна съдба.


Трейлър:

______________________________


 
         
       

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Renesita написа:
Koen написа:


Емиии те ми препоръчват, ама аз точно тоя го превеждах :p: Пък ако си мислиш, че не е добър, питай Ренесита, не може да каже една лоша дума за него :bigwink:


За кое не мога да кажа една лоша дума :unsure:


Заеби... Spartacus Gods of the Arena

______________________________


 
         
       

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Koen написа:

Заеби... Spartacus Gods of the Arena


:lmao: Да, сега видях, че и Тея не е могла да разбере. Научи се да се изразяваш по-добре :boxing:

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Хора, тотално разочарована.... Страхотен каст, всеки от актьорите ми хареса ужасно много в ролята си, обачеее.... Извод - прочел ли си първо книгата, винаги после филма не струва (поне при мен винаги така става) Моля ви се, от всичко най-много очаквах пресъздаването на битките на Лориен. Естествено такова нещо във филма нямаше... Иначе ми хареса и магадорианците как бяха представени, идеално - ефектите бяха добри, актьорите бяха добри в играта си, но липсваше тази битка, липсваха и други неща, които много ми харесваха в книгата и бяха много по-правдоподобни откъдето и да погледне човек... Например - нямаше пожар, от които Джон да спаси Сара, тя падна пред полицая и той я спаси - в книгата никакъв полицай не го вижда да използва силите си. Въобще, ако на книгата дам 6 от 6 възможни, на филма ще дам около 3, може би 3,50...

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 3 Dragon-Book

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Мен лично филмът ме разочарова. Очаквах повече, след като бях прочела първо книгата. А и се чудя какво толкова го превъзнасят този Алекс Петифър. Вярно, хубав е, ама не може да ме развълнува нещо...Аз съм номер четири (2011) - Page 3 909357165

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Ами, то всеки човек си има различен вкус !!! :wait:
И на мене доста артисти не ми харесват обаче, съм малко по внимателна в обсъждането им за да не засегна пряко феновете..... ❌
Аз, лично си харесвам Петифер и подчертавам не го превъзнасям само се възхищавам на таланта му и че достойно си изигра ролята според мен ще бъде изгряваща звезда и тепърва ще се доказва за в бъдеще!
Така че, едно е превъзнасяне а съвсем друго е да признаеш даден талант !!! :wait:

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Съжалявам, ако съм обидила някого? Не съм имала такова намерение. Искрено се извинявам на всички, които са се почувствали засегнати от коментара ми. Надявам се без лоши чувства. 😊

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Не съм се пряко засегнала от комента ти обаче, за в бъдеще поне прави разлика м/утези които се превъзнасят и тези които оценяват таланта на тази млади и напористи артисти и съм сигурна че тези за които спомена че превъзнасят дадена личност а, то това са феновете естествено е да се съобразяваш и по тактично да изказваш мнение а, не след това да се извиняваш защото то май- няма много значение след това!!!!
Както и да е благодарско поне че прояви разбиране и се извини и се извинявам ако,съм те засегнала обаче, не понасям да си седя безучастно когато например такива таланти се изявяват доста добре и ни радват с присъствие да не забравяме все пак че Брад Пит вече остаря за секс символ и трябва да си насочим вниманието другаде........ Аз съм номер четири (2011) - Page 3 2115147716

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Както каза, всеки има различен вкус и харесва различни неща. Не смятам, че е нападнала някого конкретно. Всеки има право да изкаже лично мнение, без да се притеснява, че ще бъде нападнат. Така че не приемайте всичко толкова лично и навътре, а се забавлявайте повече. Все пак за това сме тук. 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Чатнах, Зах затова спирам да се превъзнасям защото ако си ми прочела коментите по-горе ще разбереш че, съм от тези които се превъзнасят и харесват филма и немога да го подмина ей-така просто без да отбележа тази критика..... :wait:

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Знам, видях, но все пак сме се събрали, за да обменяме впечатления. На едни им е харесал, на други не. Няма по-нормално нещо от това. Не може всички мнения да са позитивни, трябва да има и няколко негативни. 😉

По темата - още не съм го гледала, но след изпита в събота мисля да поправя тази груба грешка. Аз съм номер четири (2011) - Page 3 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Успех на изпита Зах, след като го изгледаш ще си коментваме повече така че не си прави прибързани заключения!! :goodjob:

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Благодаря, ще имам нужда от много късмет. Аз съм номер четири (2011) - Page 3 2115147716
И никога не си правя прибързани заключения, просто реших да се намеся и да се опитам да прекратя нещо, което имаше потенциала да стане много грозно, без да има причина. И естествено като го изгледам ще коментирам. То се подразбира. Просто сега не ми остава много време за филми. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Най-накрая доживях и аз да видя за какво иде реч. И ми хареса. И то много. Дори повече отколкото очаквах. Не съм сред феновете на Алекс Петифер, но момчето се справи много добре. Меко казано филма си заслужаваше гледането, а дори и ще влезе в архивите за последващ преглед. Аз съм номер четири (2011) - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
И аз го изгледах оня ден.Много ми хареса.Доколкото разбрах това е от книги,които са поредица ,нали?
а има ли ги на БГ и колко от тях са преведени?

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
desistela написа:
И аз го изгледах оня ден.Много ми хареса.Доколкото разбрах това е от книги,които са поредица ,нали?
а има ли ги на БГ и колко от тях са преведени?


За книгата можеш да видиш Тук!
За сега не мисля да я чета. Не искам да си развалям мнението и за този филм.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Само първата е преведена и я има в книжарниците. Невероятна е! Естествено - по-хубава е от филма.

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
филма е добър, без да е нещо кой знае какво...честно казано очаквах малко повече преди да ида да го гледам, но не е и тотално разочарование

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 3 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply