BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Аз съм номер четири (2011)

power_settings_newLogin to reply
+17
Renesita
puFF
Galifray
djenny_m
beatriche37
iveto131
carolly23
escapingthesun
kamenceto90
eleos
poli8009
Thea
beni1979
Fiary
Merry
~ Mistery writer ~
Koen
21 posters

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyАз съм номер четири (2011)

more_horiz
First topic message reminder :

Аз съм номер четири

Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Iamnumberfourr

  • Премиера в България: 19.02.2011
  • Жанр: Екшън, Фантастика
  • Държава: САЩ
  • Бюджет: $50-$60 милиона
  • Режисьор: Ди Джей Крузо
  • Сценарист: Алфред Гоу, Майлс Милър
  • Продуцент: Майкъл Бей, Крис Бендер
  • В ролите: Шарлто Копли, Кевин Дурант, Даяна Агрон, Алекс Петифер, Тереса Палмър
  • Разпространител: Walt Disney Studios Motion Pictures
  • Резюме:

    Трима вече са мъртви. Кой е номер четири? Джон Смит – необикновен тийнейджър, опитващ се да скрие своята извънземна същност, се опитва да избяга на банда безмилостни врагове, изпратени да го унищожат.
    Сменяйки личността си, той се премества от град в град заедно със своя пазител Хенри. Джон винаги е новото хлапе в града, чието минало остава в сянка. В малко градче в щата Охайо, което сега е негов дом, Джон преживява събития, които променят живота му – среща първата любов, открива нови способности и силна връзка към други млади хора, които споделят неговата невероятна съдба.


Трейлър:

______________________________


 
         
       

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Според мен си заслужава много да се гледа !!! :cheer:

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Large_gothic_woman_99483

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Този филм ще стане като със Здрач или пък Супернатуралния. Само момичета го харесват, само момичета ми го хвалят и накрая няма да ми хареса... Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Koen написа:
Този филм ще стане като със Здрач или пък Супернатуралния. Само момичета го харесват, само момичета ми го хвалят и накрая няма да ми хареса... Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716


Ами, питай момчета, да ти препоръчат някой филм на ужасите с блудкав сюжет и много кормения, или пък някой екшън без много съдържание и с повече действие. Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716 И не ми обиждай Супернатуралния, че това е опасно за живота. :wait: Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Dragon-Book

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Teia написа:
Koen написа:
Този филм ще стане като със Здрач или пък Супернатуралния. Само момичета го харесват, само момичета ми го хвалят и накрая няма да ми хареса... Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716


Ами, питай момчета, да ти препоръчат някой филм на ужасите с блудкав сюжет и много кормения, или пък някой екшън без много съдържание и с повече действие. Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716 И не ми обиждай Супернатуралния, че това е опасно за живота. :wait: Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716


Емиии те ми препоръчват, ама аз точно тоя го превеждах :p: Пък ако си мислиш, че не е добър, питай Ренесита, не може да каже една лоша дума за него :bigwink:

______________________________


 
         
       

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Нямам търпение да го гледам в четвъртък.Трейлъра му беше жесток ааа...за Алекс нямам думи :love:

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
А,моля,моля този филм е на светлинни години от Здрача!!! :wait:
1-во, го гледайте после коментирайте!!!! :wasnotme:
Този си е екшън изпълнен с, ефекти от край до - край !! :goodjob:

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Книгата беше чудесна, убедена съм, че и филма ще е. Жалко, че не можах да го гледам на кино. :( Не разбрах само Ренесита за кой филм не може да каже нищо лошо? :unsure: Просто се пообърках и аз. Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Dragon-Book

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Teia написа:
Книгата беше чудесна, убедена съм, че и филма ще е. Жалко, че не можах да го гледам на кино. :( Не разбрах само Ренесита за кой филм не може да каже нищо лошо? :unsure: Просто се пообърках и аз. Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716



______________________________


 
         
       

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Честно казано не ме грабна този филм. Прекалено е прехвален. Аз очаквах повече от него....

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
На мен много ми хареса филма,чак 2 пъти го гледах на кино,супер е!

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Vishous9
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2833116ee0_75548513_o2_large

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Филмето е добро, но книгата е по - добра. Винаги е така. От сега на татък мисля първо да гледам филма, а след това да чета книгата. Така ще ми харесат и двете. Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Да кажем, че филмчето е добро, само да дооправят лошите наистина да са лоши и страшни този път, а не забавни веселяци. Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Филмът може да бъде свален вече с хубаво качество в замунда - http://zamunda.net/details.php?id=259069&hit=1

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Dragon-Book

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Вече си го дръпнах и пак го гледах с голям кеф!! Аз съм номер четири (2011) - Page 2 909357165
Особено се насладих на Алекс отново!!! ❤

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Хора, не се заблуждавайте особено. Снощи го дръпнах да го тегля, но качеството не е добро, особено на тъмните места. Не го гледах. И звукът на мен ми е някакъв смотан. Гласовете са супер тихи. Ще чакам по-добро качество.

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Ами и аз го тегля... Сто на сто е по-добро от TS и CAM. Като се появи по-добро, свиркайте. Аз съм номер четири (2011) - Page 2 2115147716

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Dragon-Book

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Вчера го гледах!Не го гледах на кино по куп причини..заслужавал си е филма за кино, ноо...Доста добър..наистина качеството не е хубаво, но поне се вижда доло горе..аа Алекс е просто :heart2: .Предполагам, че на всички би им харесал филма..добър си е откъм всичко, даже ще си взема и книгата.Дано да измислят сюжет и за още един филм :cheer:

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Bg_top_logo10

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Ще има още книги със сигурност. Не знам обаче дали ще ги филмират... А книгата е страхотна.

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Dragon-Book

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Гледах филма, макар и с лошо качество. Хареса ми. Алекс пък казвам напук на всички, които не го харесват, е суперАз съм номер четири (2011) - Page 2 Emoticon-0172-mooning След като гледах вече филма, не знам дали да си взема книгата. Мислех, че ще е някоя простотия, ама накрая не излезе такава. И сигурно книгата е по-добра, както е почти винаги, да не казвам винаги.
Наистина сигурно ще има и други книги, финалът е такъв, че те кара да очакваш още. Според мен, ако не филмират останалите книги, няма да е добре. Получил се е филма, макар че злодеите бяха направени някак по детски според мен.

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
Koen написа:


Емиии те ми препоръчват, ама аз точно тоя го превеждах :p: Пък ако си мислиш, че не е добър, питай Ренесита, не може да каже една лоша дума за него :bigwink:


За кое не мога да кажа една лоша дума :unsure:

______________________________
Аз съм номер четири (2011) - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionАз съм номер четири (2011) - Page 2 EmptyRe: Аз съм номер четири (2011)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply