BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Имате ли болезнена менструация?

power_settings_newLogin to reply
+46
atitedito
krissito
NiKoLcHeToOo
penka1234
incheto05
milla71
e4o1976
mAlice
animalita
me.loco
louicifer
hamsterchee
fata_morgana
Persia
Jus7_me
elzablagoeva
vivi86
mimi121296
TraYkovA
Butterfly without wings
djuls
ctivi1983
Nadenceto22
Ametist
svetla
Sin.GirL
vesito000
~Еви~
pri
morgana
JoInT{}MaNia4ka
~ЛиЛ~
escapingthesun
bisi84
Роза Беликова
desistela
~ i.LLusion
radoslavaa
Christina.
Zaharka
Koen
~ Mistery writer ~
Petia
renesme_cullen
Fallen_AngeL
Renesita
50 posters

pollИмате ли болезнена менструация?

1. Да
48
73%
2. Не
18
27%
Общо гласове:
66

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyИмате ли болезнена менструация?

more_horiz
First topic message reminder :

Да. Днеска беше най-шибания ден в живота ми.

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
За съжаление аз карам тежък цикъл.Например ако ме свари навън не съм способна да се движа.Сядам, ако трябва и на тротоара, и се свивам.Непоносимо е.Случвало ми се е когато никой от нашите не вдига на телефона, за да му кажа да ме прибере, да се замислям дали да не повикам линейка.Взимам Спазмалгон на таблетки, но ефектът е временен.Преди два дена ходих на генеколог и ми предписа някакви лекарства, които би трябвало да задържат обезболяващия ефект за месеци.Силно се надявам да подействат, защото в първия ден от менструацията не мога да стана от леглото.Да не говорим, че при мен течението е ненормално обилно и за това отделно взимам разтворими таблетки(които не помагат), защото аз по принцип съм бледа и като изгубя много кръв и започвам да залитам, но това е друг въпрос..

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Трябва да си направиш обстойни изследвания.Това не е нормално при теб.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
След второто ми раждане(миналият май)като с вълшебна пръчка всякаква болка изчезна!Да не говорим че стана точен като часовник,нямам подут корем,също и гърдите не се подуват!Не знам на какво и кого се дължи,но съм страшно благодарна.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Роза Беликова написа:
За съжаление аз карам тежък цикъл.Например ако ме свари навън не съм способна да се движа.Сядам, ако трябва и на тротоара, и се свивам.Непоносимо е.Случвало ми се е когато никой от нашите не вдига на телефона, за да му кажа да ме прибере, да се замислям дали да не повикам линейка.Взимам Спазмалгон на таблетки, но ефектът е временен.Преди два дена ходих на генеколог и ми предписа някакви лекарства, които би трябвало да задържат обезболяващия ефект за месеци.Силно се надявам да подействат, защото в първия ден от менструацията не мога да стана от леглото.Да не говорим, че при мен течението е ненормално обилно и за това отделно взимам разтворими таблетки(които не помагат), защото аз по принцип съм бледа и като изгубя много кръв и започвам да залитам, но това е друг въпрос..


Преди пет години, още в началото, и мен ме болеше ужасно. Единственото, което ми помагаше беше аулин и нимезил, по 1-2 прахчета на ден и никакъв проблем. Препоръча ми ги приятелката на баща ми, която е фармацевт, така че гарантирам, че са безопасни. По принцип са силни обезболяващи и в момента са само с рецепта, но по-разбраните фармацевти ще ви ги дадат и без предписание, защото 1 прахче е на цена от 1 лев, а самата такса при лекаря е 2,40, разбирате, че просто няма смисъл да се дават тези излишни пари. Нурофен също ми помагаше, но дозата, която взимах, беше ненормално голяма, буквално се друсах с тях, затова предпочетох варианта с аулина.
Проблемът ми изчезна толкова бързо, колкото се и появи. От три-четири годинаи насам нямам никакви болки, не знам какво се случи, може би всичко се дължи от растежа. Както и продължителността на самата менструация. От плътни 7 дни на мъки и неудобства, сега е най-много 4 дни ( в най-лошия вариант, иначе до края на 3-тия ден всичко е свършило). Отново нямам никакво обяснение. Тялото си знае своето.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Болката ми е убийствена,ако не пия хапче сигурно ще колабирам някъде,имам чувството,че ме режат с нож..от 7 дена първите 3 са ми най критични

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
bisi84 написа:
След второто ми раждане(миналият май)като с вълшебна пръчка всякаква болка изчезна!Да не говорим че стана точен като часовник,нямам подут корем,също и гърдите не се подуват!Не знам на какво и кого се дължи,но съм страшно благодарна.


Ти си егати късметлийката Имате ли болезнена менструация? - Page 2 2115147716

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Никаква болка. Чувствам се късметлийка. Единствено, когато ми закъснява с около 2-5 дни, тогава може да ме зоболи съвсем леко стомаха. Но това се случва на няколко месеца или грубо казано между 5-9 месеца годишно. Или иначе казано, в годината ме заболява стомаха около 2-3 пъти. Боли ме, но почти не се усеща и когато започна да чувствам леката болка пия един нурофен и след 15 минутки нищо ми няма.
На мен обаче ми закъснява, когато съм леко настинала или не съм се хранила редовно седмица пред цикъла. Така че, тези които много ги боли да си проследят от една страна какви вещества приемат седмица пред да им дойде.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Аз първите два дни имам такава мигрена, че направо място не мога да си намеря. Иска ми се да си сменя главата :headbang:

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Аз имам ужасни болки първия ден от менструацията и единствено Нимезил ме спасява.На втория ден имам само много леки болки,но поне не съм като някой мой приятелки дето ги боли кръст,гърди...

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Имам болки само първият ден.

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Fallen_AngeL написа:
Да, но само първия ден.
+втория ❌ :angry2:

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Renesita написа:
Много си права, Зах. Само дето аз не знаех тогава, че бъбреците ми правят проблем, мислех, че нещо не е наред отдолу Имате ли болезнена менструация? - Page 2 2115147716
Иначе Ванче действай да не те бием :haha:


Ще отида. Просто мен не ме тревожи, защото ми спестява главоболи. През месец .. като закъснее и така.
Ама все пак мен ми дойде едва пред година, тъй че :lmao:
Нещо наследствено е. На баба й е дошло на 19 години, а на мама на 18.
Ама този месец ако не ми дойде до 10 ще отивам при личната, че пропуснах и миналия :lmao:

Колкото до бъбреците, болката е много по-лоша, спрямо това, което съм изпитвала и са ми казвали. Ужасна е, добре че не се случва често. Ама и аз съм си виновна заради хилядите диети и неща, които не трябва и трябва да ям и да пия. При бъбреците нищо не помага. Нито хапчета, нито нищо. В болницата сякаш ме бяха дрогирали с някакви хапчета, но нямаше ефект. Единствения шанс да се измъкнеш е да изпаднеш в нещо като транс и да чакаш да отмине..

П.П. Какво прави Коен в тази тема!? :lmao2: :lmao2: Дайте да забраним достъпа на мъжки пол до раздела .. :lmao2:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Vania написа:

Колкото до бъбреците, болката е много по-лоша, спрямо това, което съм изпитвала и са ми казвали. Ужасна е, добре че не се случва често. Ама и аз съм си виновна заради хилядите диети и неща, които не трябва и трябва да ям и да пия. При бъбреците нищо не помага. Нито хапчета, нито нищо. В болницата сякаш ме бяха дрогирали с някакви хапчета, но нямаше ефект. Единствения шанс да се измъкнеш е да изпаднеш в нещо като транс и да чакаш да отмине..

П.П. Какво прави Коен в тази тема!? :lmao2: :lmao2: Дайте да забраним достъпа на мъжки пол до раздела .. :lmao2:


Като имаш бъбречна криза, слагай нещо на кръста или се нагрявай с ел. възглавничка или ел. печка.

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Ванче, има голяма вероятност да ти закъснява и да ти прескача точно заради диетите и нередовния режим. Организма ти е една цяла система и всичко вътре е свързано. Не може да влияеш на едно, без да повлияеш и на останалото. При първа възможност отивай да те прегледат, защото това не е нормално и може да си навлечеш нещо по-сериозно.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Вярно е!Много внимавайте със всичко! А за тези бъбреци...
Моята свекърва не си е обърнала внимание навреме и сега е на хемодиализа.Наскоро го разбрах...До края на живота си,или ако се намери съвместим донор.А тя още даже не е и пенсионерка.Дано да не се влошат нещата повече,но за пореден път-със здравето шега не бива.
А колкото до менструацията-при мен се мени не само от климата,храната или грип и настинка,а дори и от честотата на половите ми отношения.Когато мъжа ми го няма е по един начин,а като се задържи тука-и става друго...Така че май от всичко се влияем

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Преди изобщо не ме болеше, но от някаде 3-4 месеца .. първите 2-3 дни просто откачам .. ако не пия хапче .. не мога да си стоя на краката и задължително трябва да седна. Когато ме боли много взимам две хапчета Спазмалгон на веднъж и се оправям и до края на деня ми няма нищо ... в смисъл никаква болка.

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 3177235a

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Sin.GirL написа:
Преди изобщо не ме болеше, но от някаде 3-4 месеца .. първите 2-3 дни просто откачам .. ако не пия хапче .. не мога да си стоя на краката и задължително трябва да седна. Когато ме боли много взимам две хапчета Спазмалгон на веднъж и се оправям и до края на деня ми няма нищо ... в смисъл никаква болка.


И аз съм така :goodjob:

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Аз имам болки само първия ден, но е едно хапче no spa болката отминава. Това е моето спасение от боклата, никакво друго хапче не ми влияе.
Аз също имам проблеми с бъбреците (имам песъчинки и в двата бъбрека) и знам каква е тази болка. Въпреки, че пия няколко вида обезболяващи, но не помагат. Нагряват се бъбреците и чакаш да мине.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
В първите 5 от 10 дена и ада ще ми се стори като рай. Цикълът ми е ненормално дълъг и почти винаги пропуска един месец. ❌

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Винаги съм имала изключително болезнена менструация, съпътствана от повръщане, главоболие, силно кръвотечение..А на всичкото отгоре имам много чувствителен стомах, тъй че не мога да пия обезболяващи, а дори и ям понякога, което води до отпадналост.. припадъци понякога, абе кеф. Единственото обезболяващо, което ми действа са свещички (аз ползвам на Волтарен), лекарката ми не ми помогна особено, освен да ми ги изпише "Случва се при повечето жени" каза. ❌
А за настроенията ми да не говорим... ужасна съм, горките мъже около мен, винаги го отнасят. :lmao2:

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 2 Privacycoldgirlsealovel


"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 2 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply