BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Вампирите от Морганвил

power_settings_newLogin to reply
+35
mimi121296
ioanna
ginka_zheko72
Verji
Amelie.
Myself!
mery45
stupid1023
tatqna_45
magi961
Zaharka
Mоника
yanitsa1
liusi
monii_klear
elzito_971
mimi72
magdalasf
yanakk
Sanya
krasy
nestinarka
szdxfcgv
iveto131
Роза Беликова
vampire_girl_6
pearl
BellaBass
~ЛиЛ~
~ i.LLusion
MuryG
Thea
devil degu
~ Mistery writer ~
Christina.
39 posters

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyПоредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
First topic message reminder :

Стъклени къщи
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 14bu61z

Добре дошли в Морганвил.
Но не оставайте навън след спускането на нощта...

Морганвил е малък град, пълен със странни обитатели.
И когато слънцето залезе, мрачни създания излизат навън.
В Морганвил се спотайва зло, криещо се в... най-тъмните сенки.
Зло, което се оттегля с настъпването на деня...

За Клеър Денвърс училището е било ад, но колежът може да й струва живота. Тя си спечелва омразата на Моника, най-популярното, но и най-жестокото момиче в колежа. Принудена да напусне общежитието, Клеър се нанася в Стъклената къща. Всеки от новите º съквартиранти крие своя тайна. Но най-голямата тайна, за която Клеър изобщо не подозира, е, че Морганвил е управляван от вампири и те са жадни за свежа кръв...

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 7389738n


Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 Badge1

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
ами, да ви спестя чуденките, преди ги имаше книгите на фен превод при наш приятелски форум - Vampire Ladies. Вече отдавна е свален и няма да го намерите. :pardon:
Ако пък на всяка цена искате да ги имате точно в електронен формат, от издателство Ибис продават и такива, мисля, че има и на Морганвилските вампири...

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 Dragon-Book

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Хаха. Ние ги търсим в нета да не даваме пари, а се оказва, че и там трябва да ги плащаме. Днешния свят Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyВампирите от Морганвил

more_horiz
Защо има непреведени книги като 5,6,7,8

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Mоника написа:
Защо има непреведени книги като 5,6,7,8


Защото още не са ги превели...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Да аз знам , че не са преведени , но дали скоро те ще бъдат издадени това ме интересува. И дали издателство "ибис" отново ще ги издаде .
Знаете ли някой саит за четене на книги .

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Сайтове много, книги още повече, зависи какво тръсиш.
Колкото до поредицата, доколкото ми е известно ИБИС не са прекратили работата по нея.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Благодаря

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Не е нищо особено поредицата,може би малко мрачничка за моя вкус,но има и интересни моменти

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 Empty?

more_horiz
Петата книга има ли я на БГ?

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
само да попитам колко са общо книгите

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Някой да знае дали книга пета от поредицата е преведена или дали изобщо ще я преведат?

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
mery45 написа:
Някой да знае дали книга пета от поредицата е преведена или дали изобщо ще я преведат?

Мисля, че не. Понеже имаше фен преводи и никой не я купуваше.
Иначе прекрасна поредица, но след 10 не съм ги чела. Нямах тази възможност.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Поредицата едва ли ще я преведат. Фен преводите до 10 книга със зор могат да се намерят в нета. Хванах се и ги прочетох до 15 книга. До 10-11 книга беше наистина интересна. Една от любимите ми поредици. Но след 12 книга стана трагично. Сюжета беше изсмукан от пръстите, без интересна интрига. Тъй че донякъде съм доволна, че има фен превод само до 10 кннига.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Имам фен преводите до 10 книга и много обичам поредицата Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 1513021971  Искаше ми се някои все пак да ги преведе до край,пък били те и изсмукани от прустите Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 909357165 ,но явно няма да имам този късмет :( Жалко наистина много харесах поредицата Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 909357165

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
На изчакване е.И след като съм на свръхестествена вълна от доста отдавна...Ще ми хареса.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Прочетох до 4-та книга и много,много ми хареса.Може ли някой да каже откъде да намеря останалите, които са преведени на български,че дотук претърпях пълен неуспех.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Аз не намирам фен преводите 😭😭 някой може ли да ми ги прати?

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Моля ,преведете и останалите книги от поредицата

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Само първите четири съм прочела.Не успях да намеря други преводи.Поредицата си заслужава

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Къде мога да намеря книга 5?

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 3 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply