BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Вампирите от Морганвил

power_settings_newLogin to reply
+35
mimi121296
ioanna
ginka_zheko72
Verji
Amelie.
Myself!
mery45
stupid1023
tatqna_45
magi961
Zaharka
Mоника
yanitsa1
liusi
monii_klear
elzito_971
mimi72
magdalasf
yanakk
Sanya
krasy
nestinarka
szdxfcgv
iveto131
Роза Беликова
vampire_girl_6
pearl
BellaBass
~ЛиЛ~
~ i.LLusion
MuryG
Thea
devil degu
~ Mistery writer ~
Christina.
39 posters

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyПоредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
First topic message reminder :

Стъклени къщи
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 14bu61z

Добре дошли в Морганвил.
Но не оставайте навън след спускането на нощта...

Морганвил е малък град, пълен със странни обитатели.
И когато слънцето залезе, мрачни създания излизат навън.
В Морганвил се спотайва зло, криещо се в... най-тъмните сенки.
Зло, което се оттегля с настъпването на деня...

За Клеър Денвърс училището е било ад, но колежът може да й струва живота. Тя си спечелва омразата на Моника, най-популярното, но и най-жестокото момиче в колежа. Принудена да напусне общежитието, Клеър се нанася в Стъклената къща. Всеки от новите º съквартиранти крие своя тайна. Но най-голямата тайна, за която Клеър изобщо не подозира, е, че Морганвил е управляван от вампири и те са жадни за свежа кръв...

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 7389738n


Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 Badge1

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
МОРГАНВИЛ Е ЧУДЕСНО МЯСТО ЗА ЖИВЕЕНЕ...
...и за умиране, ако нямате нищо против тези неща


Когато Клеър Денвърс разбира, че градчето, където учи, се управлява от вампири, тя прави онова, което всяко интелигентно момиче с инстинкт за самосъхранение би сторило – подава молба за преместване и се запасява с чесън. Преместването се оказва невъзможно, но чесънът може би ще й свърши работа.

Клеър се врича в служба на Амели, най-могъщия вампир в града, но защитата, която договорът й осигурява, не вдъхва успокоение на приятелите й. Най-неочаквано в града започват да умират момичета, някой от миналото й отново я преследва, а древен кръвопиец й прави смразяващо предложение – да взема частни уроци в усамотения му дом. Клеър много скоро ще открие защо думите „вечерно училище” изведнъж ще придобият ужасяващ нов смисъл.

"Динамична поредица, в която зад всеки тъмен ъгъл изскача изненада." - ДАРК РИВЮС

Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 MV-3a

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 Dragon-Book

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Аз в момента съм на петата книга и съм голяма фенка на Марнин(ако знаете кой е той).Шейн и Майкъл не ми допадат, защото са само на 18, а пък и не намирам нещо особено и впечатляващо в характерите им.Иначе от женските герои харесвам Амелия и Клеър(разбира се).Общо взето поредицата е приятна и ненатоварваща.Сюжетната линия е доста интересна - препоръчвам на всички фенпири.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Абее, екстра си е! В книгите на Ибис, този е преведен Миърнин, не знам как трябва да е най-правилно. Но съм му фенка и ми е много жал за него. :( Иначе си е точно Лудият Шапкар, горкия. Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 2115147716
Вчера седнах и си прочетох трета книга за няколко часа. Като я почнах не я оставих докато не й стигна до последната страница. Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 2115147716 Поредицата си е много хубава. Първа книга чак толкова не ме заплени, но сякаш от втора нататък става от книга на книга по-интересни. Вървят много лекичко. Само на моменти ме издразват някои от героите. Сега като се замисля, само Ева не ме е издразвала. Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 2115147716 Това, че са на по 18 не е кой знае какво, те са описани доста по-зрели за възрастта си, особено Майкъл. Шейн кефи, много е забавен, но и доста необмислено пали фитила. А колкото до Клеър... ами, не че не я харесвам, ама на моменти горката така простей,толкова глупаво се цепи, че ми иде аз да се червя от простотията й докато чета. Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 2115147716 Голяма изцепка е, честно и само се навира между шамарите. Описана е толкова интелигентна, а в следващия момент прави такива детински изцепки, дето и малоумен няма да ги направи. Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 2115147716 И все пак, поредицата си е зарибяваща, харесвам я. :slynce:

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 Dragon-Book

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Чудя се дали да си ги купя или да си ги намеря в интернет не мога да реша :?

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 Large_gothic_woman_99483

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
iveto131 написа:
Чудя се дали да си ги купя или да си ги намеря в интернет не мога да реша :?

По добре в интернет ги прочети :p2:

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 4965902g

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Ох, моля някой да ми каже кога ще излезе книга 4, обаче преведена, моля. Мерси предварително. :slynce:


11. Задължително е потребителите да използват КИРИЛИЦА, освен ако не се налага изписването на чужди думи, имена, линкове и др. Не се толерира заместването на буквите «ч» и «ш» с цифрите 4 и 6. Постовете, в които не е спазено това правило, ще бъдат редактирани или изтривани.
Админ: Ваня

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Все още не е обявена дата. Но всички се надяваме да е скоро. =))

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
В страницата на Ибис във ФБ пише: "ориентировъчно 4-та книга се очаква през юли"

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 Dragon-Book

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
На мен поредицата ми харесва!Като изчетох каквото има на български ,ми се наложи да поровя по руските форуми -нямам търпение да ги пуснат на нашия пазар.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Жестока поредица. Стана ми любима още в началото с първата книга. Изчетох я за отрицателно време и с интерес. Клеър и Шейн са много готини заедно. Ева е голям образ. А Майкъл е пич. Обожавам Марнин - този луд гений и чаровен вампир. Харесвам и Амелия.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Много ми се ще да прочета втората, но не мога да й намеря превод в Интернет, а честно казано нямам излишни пари да си я купя, и на всичкото отгоре не мога да я взема от библиотеката, понеже все я няма. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарна.

______________________________
ще спре Смъртта, настръхнала и безпощадна,
пред твоите отключени врата.

Но щом простре ръка душата ти да вземе,
тя в миг ще се смути
Всевластникът Живот преварил я навреме –
и ти... отдавна без душа си ти!

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Леле как ми оплюхте любимата поредица :( Прочела съм всички книги без 11 (но нея ми я разказаха) Обожавам я !!

______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 4205905T

Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 4347795O

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
много харесах първата книга,втората нещо....не ме грабна чак толкова,третата беше добра,обаче натам станнааааа еднааа.....дългаааааа,вече не му се вижда края.Иначе и намен Марнин ми е любимец,а Ева много ме дразни,след 10 книги така и не я харесах

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Привет на всички!
От известно време не живея в БГ справям се с английскиат говоримо, но с четенето е голяма мъка. Ровя се из разни сайтове и си свалям каквото успея да намеря или следя фен преводите . Луд фен съм на вампирските истории, та молбата ми е ако някой има вазможност да ми изпраща книжки на български електронно разбира се или да ми даде линкове към сайтове от където мога да си свалям... Тази поредица ме заинтригува ако някой има възможност да ми я прати ще съм му благодарна за цял живот

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 420005_316439745058736_100000781382088_820985_1549933962_n

Очаквайте през февруари: "Балът на глупците", книга четвърта от поредицата "Вампирите от Морганвил" на Рейчъл Кейн.

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 Dragon-Book

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
Книгата е стррахотна. Обожавам я.


Глаголицата е създадена през 855г. от Светите братя Кирил и Методий, а кирилицата десетилетие по-късно. Това я прави на повече от 1 000 години! Прояви уважение, използвай я! Пиши на кирилица!
escapingthesun

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
iveto131 написа:Чудя се дали да си ги купя или да си ги намеря в интернет не мога да реша :?


По добре в интернет ги прочети
Ами аз мисля че е по-добре на книга но като стана на въпрос от къде мога да намеря 5-тата част от интернет за да я прочета ? Скоро съвсем случайно попаднах на поредицата и дори не знам дали е излезнала 5 част но ако някой знае!

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
monii_klear написа:
iveto131 написа:Чудя се дали да си ги купя или да си ги намеря в интернет не мога да реша :?


По добре в интернет ги прочети
Ами аз мисля че е по-добре на книга но като стана на въпрос от къде мога да намеря 5-тата част от интернет за да я прочета ? Скоро съвсем случайно попаднах на поредицата и дори не знам дали е излезнала 5 част но ако някой знае!


Това означава ли ,че има от 1 до 4 на бг? :wasnotme:

______________________________
Поредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 20799210

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
liusi написа:
monii_klear написа:
iveto131 написа:Чудя се дали да си ги купя или да си ги намеря в интернет не мога да реша :?


По добре в интернет ги прочети
Ами аз мисля че е по-добре на книга но като стана на въпрос от къде мога да намеря 5-тата част от интернет за да я прочета ? Скоро съвсем случайно попаднах на поредицата и дори не знам дали е излезнала 5 част но ако някой знае!


Това означава ли ,че има от 1 до 4 на бг? :wasnotme:



И аз това щях да питам и ако ги има в нета може ли да ги обсъдим на лично :slynce:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
yanitsa1 написа:
liusi написа:
monii_klear написа:
iveto131 написа:Чудя се дали да си ги купя или да си ги намеря в интернет не мога да реша :?


По добре в интернет ги прочети
Ами аз мисля че е по-добре на книга но като стана на въпрос от къде мога да намеря 5-тата част от интернет за да я прочета ? Скоро съвсем случайно попаднах на поредицата и дори не знам дали е излезнала 5 част но ако някой знае!


Това означава ли ,че има от 1 до 4 на бг? :wasnotme:



И аз това щях да питам и ако ги има в нета може ли да ги обсъдим на лично :slynce:


Ами и аз това се чудя - дали ги има в интернет ! А иначе със сигорност ги има от 1 до 4 на бг като книги аз ги имам и сега ще търся 5-тата част :unsure:

descriptionПоредица: Вампирите от Морганвил - Page 2 EmptyRe: Поредица: Вампирите от Морганвил

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply