BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Захарче

power_settings_newLogin to reply
+26
biliana_911
tsveti1911
renesme_cullen
waternimph
isark
beni1979
wenby
tenesi321
josefi
xpuc
slava87
vivi86
jmv
GerryBass
shebek1733
Zaharka
tanqdimi
FromHell
mishle55
Renesita
нел-j
antigona
radysan
librarian
mi666i
~ Mistery writer ~
30 posters

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyЗахарче

more_horiz
First topic message reminder :

Захарче - Page 2 Zaharche-lajza-klejpas

Изкушениетo мoже да нагаpча...

Либъpти Джoунc има мечти и pешимocт да избяга oт затънтенoтo гpадче Уелкъм, Tекcаc - акo не пoзвoли на дивoтo cи cъpце да упpавлява pазума й.
Xаpди Кейтc е мoмче oт нейната чеpга, нo гледа на Либъpти катo на нещo напълнo забpаненo. Сoбcтвените му амбиции cа пo-гoлеми oт Уелкъм, а Либъpти е cамo уcлoжнение, кoетo не му тpябва. Ho нещo магичнo и влаcтнo ги пpивлича един към дpуг, нещo пo-oпаcнo и пo-cилнo oт двамата.
Кoгатo Xаpди напуcка гpадчетo в пpеcледване на бъдещетo cи, Либъpти ocтава cъвcем cама c малката cи cеcтpичка, кoятo тpябва някак да oтгледа. Hадеждите за кoлеж cе изпаpяват, а Либъpти cкopo пoпада пoд влаcтта на магната Чъpчил Tpавиc. Bpатите на pазкoшнoтo му имение cе oтваpят пpед Либъpти, нo вътpе cъвcем не я oчаква килим oт poзи. Семейcтвoтo на милиаpдеpа изoбщo не е oчаpoванo, а най-гoлемият му cин напpавo не мoже да я пoнаcя. Клюката, че бoгатoтo "татенце" е хвъpлил oкo на кpаcавицата c мекcиканcка кpъв, а тя няма нищo пpoтив да бъде негoвoтo "захаpче", плъзва бъpзo катo змийcки език...
Живoтът на еднo "захаpче" вcъщнocт никак не е cладък. Сладките мечти чеcтo нагаpчат, ocoбенo акo тpябва да минеш пpез oгън и пепел, за да ги пocтигнеш, а в cъpцетo ти няма мяcтo за двама мъже, заcлепени oт тoлкoва мнoгo яpocт и амбиция.
Каквo ще научи Либъpти в тpудния път към щаcтиетo? Какъв избop тpябва да напpави?
Да бъдеш "захаpче" - една житейcка дpама, на кoятo мoжеш да пoвяpваш. И една пpекpаcна любoвна иcтopия, кoятo няма да забpавиш никoга.


"Кoйтo хаpеcва poманите на Сандpа Бpаун няма как да не хаpеcа и любoвните изкушения на Лайза Клейпаc. Двете cа pазлични така, кактo любoвта не тъpпи еднooбpазиетo; cъбиpа ги еднo - владеят дo cъвъpшенcтвo магията да pазказват любoвни иcтopии."
Къpкъc Pивю

"Лайза Клейпаc cъблазнява милиoни читатели cъc cвoите увлекателни poмани. Tя cе дъpжи здpавo за живoта - такъв, какъвтo е, изгpажда cилни и яpки хаpактеpи, и вяpва в oнoва, кoетo cпoделя. "Захаpче" е възхитителна книга - ocтpoумна и затpoгваща, еpoтичнo дpъзка и забавна, изпълнена c тoплoта и тъга, заpедена cъc cтpаcт и oзаpена oт любoв. Hе cе кoлебайте пoвече - гpабвайте я и cе забавлявайте, тoва ще бъде заcлуженo удoвoлcтвие."
Eнтъpтейнмънт

______________________________
Захарче - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Захарче - Page 2 4965902g

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Доколкото аз четох ще има книга и за последния брат Джо ако не се лъжа Доколкото ми е известно в момента се пише. Дано да не греша защото поредицата наистина е прекраста

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Първо прочетох Синеокият дявол и така бях стресирана от случилото се с Хейвън, че бях готова да отпиша Лайза. Да, обаче Либърти и Гейдж ми върнаха вярата и така Лайза стана любимата ми авторка наред с Нора Р. Ела и Джак също са големи образи, обожавам цялата поредица.

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Синеокият дявол ми е любима книга №1. А доколкото си спомням няма книга за другият брат Джо, която да се очаква.

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Книгите на Лайза Клейпас са едни от любимите ми, за мое огромно неудоволствие има много малко преведени.

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Нещо не бях очарована от "Захарче",другите 2 са по-добри-според мен

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Поредицата "Травис" крие много изненади и обрати. По интересен начин съдбите на героите се преплитат, бунт, катастрофални последици... Увлекателни книги, които се четат на един дъх.

______________________________
http://12mag.net/fashion/martenitsi-s-kauza-2/

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
И на мен много ми допадна в момента дочитам 2-ра и веднагически си купих и 3-та страхотни са а някой знае ли дали ще има 4-та и ако има предполагам че ще е за Джо поне силно се надявам :wasnotme:

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
beni1979 написа:
И на мен много ми допадна в момента дочитам 2-ра и веднагически си купих и 3-та страхотни са а някой знае ли дали ще има 4-та и ако има предполагам че ще е за Джо поне силно се надявам :wasnotme:


За момента книгите са само 3. Няколко момичета споменаха, че авторката уж щяла да пише още една книга, но лично аз не съм срещала нищо по въпроса.
Иначе ще е хубаво да има и книга за Джо.

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Някак си не върви за всички да има книга , а за Джо не.

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Изключително любима авторка, а поредицата "Травис" я прочетох буквално на един дъх и стискам палци да я завърши подобаващо с историята за Джо. Специално за "Захарче" никога няма да се уморя да си я препрочитам, направо ми е влязла под кожата Захарче - Page 2 909357165

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Както всички знаете, предполагам, книжките от тази поредица са изчерпани по всички книжарници, включително тези в интернет. Заради големия интерес на читателите, издателство Ергон ще преиздават поредицата на Лайза, така че ще можем да им се радваме най-рано през лятото.
Лично аз очаквам с нетърпение да се преиздадат, за да си набавя Непризнати грехове :slynce:

______________________________
Захарче - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Страшна поредица!!!! Мъжките персонажи са такива сладурчета, бонбончета и захарчета, че ми иде направо да ги схрускам. Ето за такива мъже си мечтая! Сега чета Непризнати грехове и съм меко казано очарована. Цялата поредица е едно невероятно изживяване. :love:

______________________________
Захарче - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Да наистина страхотна поредица друга подобна с такива сладурчета е на Кристина Дод и тя адски ми допадна........ :goodjob:

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
xpuc написа:
Синеокият дявол  ми е любима книга №1. А доколкото си спомням няма книга за другият брат Джо, която да се очаква.



Аз също се интересувам от това.
Има ли някой такава информация?

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Първо да кажа и аз колко харесвам поредицата. Мен лично само първата малко ме разочарова. Прекалено много се разказваше за живота на Либърти и чак от средата нататък за нея и Гейдж. Страшно много ми хареса книгата за Харди, но най-много съм впечатлена от книгата за Джак и Ела. От трите издадени тя е най-много ме грабна.
А сега на въпроса кога ще излезе четвъртата книга. Преди време писах на издателството да ги попитам дали изобщо ще я издадат и кога, и ето техния отговор:
Издателство ЕРГОН
Здравейте, Биляна. Радвам се, че така внимателно следите какво се случва с книгите на нашите автори. Да, разбира се, ще издаваме книгата. Но още не са ни изпратили текст, така че ще отнеме два-три месеца, докато се доближим до издаване на български.
Не можаха да ми кажат дата, но все пак потвърждават, че ще я издадат, което страшно ме радва, понеже имах малко съмнения по този въпрос.

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz

Не можаха да ми кажат дата, но все пак потвърждават, че ще я издадат, което страшно ме радва, понеже имах малко съмнения по този въпрос.[/quote]

Е браво това си е една много добра новина

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
преди около месец прочетох поредицата. не бях чела нищо от тази авторка, но ми допадна. определено ще потърся още нещо от нея.

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Момичета, няма шега, в "Хеликон" може да открием 4-тата книга за сем. Травис и пленителния Джо на бг, въпреки че все още не е излязла в оригинал: http://www.helikon.bg/books/76/-%D0%9C%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D1%84%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D1%87%D0%B8_192693.html#book_info. Още не мога да повярвам! :lovely:

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Невероятно но факт!
Ако не беше вече в ръцете ми още ни бих повярвала..... Захарче - Page 2 1513021971

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
Амарилис написа:
Момичета, няма шега, в "Хеликон" може да открием 4-тата книга за сем. Травис и пленителния Джо на бг, въпреки че все още не е излязла в оригинал: http://www.helikon.bg/books/76/-%D0%9C%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D1%84%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D1%87%D0%B8_192693.html#book_info. Още не мога да повярвам! :lovely:


Е, как така? Захарче - Page 2 3142589345

______________________________
Захарче - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗахарче - Page 2 EmptyRe: Захарче

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply