BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Чудовищен

power_settings_newLogin to reply
+11
escapingthesun
yanitsa1
pufilina80
ajvi
krasy
Renesita
Bloody_Rose
Sakura2442
MuryG
Christina.
~ Mistery writer ~
15 posters

descriptionЧудовищен - Page 2 EmptyЧудовищен

more_horiz
First topic message reminder :

Чудовищен - Page 2 Beastly
Звяр. Не точно вълк или мечка, горила или куче, но ужасяващо ново същество, което ходи изправено - същество с нокти и зъби и коса, пораснала от всяка пора. Аз съм чудовище.

Мислиш, че говоря приказки? Няма начин. Мястото е Ню Йорк Сити. Времето е сега. Не съм деформиран, не е болест. И ще остана така завинаги - разрушен - освен ако не разваля магията.
Да, магията, която ми хвърлиха в класа по английски. Защо тя ме превърна в звяр, който се крие през деня и дебне през нощта? Ще ти кажа. Ще ти кажа как бях Кайл Кингсбъри, момчето, което ти се искаше да бъдеш, с пари, перфектен вид, и перфектен живот. И тогава ще ти кажа как се превърнах в перфектно... уродлив.

______________________________
Чудовищен - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Чудовищен - Page 2 4965902g

descriptionЧудовищен - Page 2 EmptyRe: Чудовищен

more_horiz
Чудовищен - Page 2 11859244

Bewitching
Омагьосване


Омагьосването може да бъде чудовище…

Някога проклех едно чудовищно и арогантно гимназистче. Това завърши добре. Други не успяха.

Сега ходя в ново училище – такова, където никой не знае, че отдавна съм се дипломирала. Не съм все още тук, защото съм глупава; просто не остарявам.

Виждате ли, аз съм безсмъртна. И след стотици години общо взето вече знам всичко – освен кога да не използвам силите си.

Искам да помогна, но нещата винаги се объркват по непредвидим начин. Както когато се опитах да освободя едни деца от захарна къщичка и свърших обесена. След като се върнах от мъртвите (безсмъртна, помните ли?), се опитах да го играя сватовница за френски принц и свърших прокудена завинаги от Франция. А онази малка русалка, която открих в спасителната лодка на Титаник? Даже не искам да мисля за това.

Сега едно момиче на има Ема има нужда от мен. Вероятно не трябва да се намесвам, но великолепната й доведена сестра е невероятно убедителна. Мисля, че имам точно нещото, с което да помогна на момичето – и не е омагьосана тиква. Макар че никога не се знае какво ще се случи, когато почна да… омагьосвам.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply