BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Редовно или задочно?

power_settings_newLogin to reply
+45
Pebbles Stoycheva
monivvan
BadKitty
Vorscher
Даря Златанова
Doria
fairy
krisi555
t.lisheva
vaniasv
e.mei
maman47
EvaMars
Smile23
kovak
Christina.
KpaTyHka
katq
Dark_Red_Rose
fata_morgana
gioiella
lunichkata90
Esk
krumova76
poison
koleva
Малчо
radosty
everything_ends
morgana
borislava
kamenceto90
tedy1_baby
Koen
Thea
Chunchu
sisi123
Yoana
~ЛиЛ~
escapingthesun
Memento
Didi168
djenny_m
Zaharka
~ i.LLusion
49 posters

pollРедовно или задочно обучение?

~> редовно
37
76%
~> задочно
12
24%
Общо гласове:
49

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyРедовно или задочно?

more_horiz
First topic message reminder :

Редовно или задочно обучение?

Кое предпочитате, кое следвате в момента ..
Защо?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно ми се иска, но ще ми е много по трудно във финансов план. >_>

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
редовното образование е най-добре, но задочното дава шанс на младите да учат и работят, което никак не е лесно... но какво да се прави като родителите нямат възможност да издържат изцяло учещите си деца... по-голямата част от тях...

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Аз уча задочно,за да имам свободно време,да работа по професията си(един вид специализация) и не ми се ходи всеки ден на училище.

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Te!a написа:
Cohen написа:
Memento написа:
Еми то за Правото няма задочно май, така, че ще да е редовно след 2 годинки Редовно или задочно?  - Page 2 2115147716:


Не ти трябва право, човече. Това е много надценена специалност. Сега всеки втори се ръга право, просто, защото звучи респектиращо. Имам приятел право в Софийския и ти казвам, че ако не си свикнал да зубриш като машина, тая специалност ще я завършваш 10 год. На един друг колега, който също е право учебниците и книгите, които задължително трябваше да си вземе за семестъра му бяха 200 лв +.


абсолютно съгласна, тва не е работа, трябва да си на батерии Редовно или задочно?  - Page 2 2115147716

Леле и аз тъй като трябва да се орентирам какво искам да уча се бях засилила към правото,но така като ви чета май не е много хубаво.Защо имате такова мнение за него? А иначе по темата мисля си че задочно трябва да се запише само в краен слуай.В смисъл когато няма кой да те издържа

______________________________
Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му.

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
koleva написа:
Te!a написа:
Cohen написа:
Memento написа:
Еми то за Правото няма задочно май, така, че ще да е редовно след 2 годинки Редовно или задочно?  - Page 2 2115147716:


Не ти трябва право, човече. Това е много надценена специалност. Сега всеки втори се ръга право, просто, защото звучи респектиращо. Имам приятел право в Софийския и ти казвам, че ако не си свикнал да зубриш като машина, тая специалност ще я завършваш 10 год. На един друг колега, който също е право учебниците и книгите, които задължително трябваше да си вземе за семестъра му бяха 200 лв +.


абсолютно съгласна, тва не е работа, трябва да си на батерии Редовно или задочно?  - Page 2 2115147716

Леле и аз тъй като трябва да се орентирам какво искам да уча се бях засилила към правото,но така като ви чета май не е много хубаво.Защо имате такова мнение за него? А иначе по темата мисля си че задочно трябва да се запише само в краен слуай.В смисъл когато няма кой да те издържа


Защото напливът е голям, влиза се трудно, учи се много, а накрая има работа само за тези, които имат при кого да започнат. Демек ако нямаш сигурни връзки в някоя правна кантора, изобщо не се захващай.
А задочното си е сладка работа. Караш 2 седмици лекции и после ходиш само за изпитите. Междувременно можеш да си правиш каквото си искаш. Ако ти се работи - работи, ако ти се живее - живей, време бол.
Това, че си редовно, не означава, че ще научиш нещо повече от задочниците. Като си там не ти го наливат с фуния. Даже май е обратното, защото задочниците са по-мотивирани, а тези редовно отиват повече заради купоните и хоцкането. Има и изключения, разбира се. Зависи какви са ти приоритетите.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Учила съм и по двата начина и определено редовното ми даде знанията и уменията, от които имам нужда. Задочното по-скоро ми помогна да надградя, но поне по моята специалност редовната форма е за предпочитане.

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Ако имаш възможност учи редовно.

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Учила съм и редовно, и задочно. Редовното ми харесва повече, защото в задочното обучение съвсем не ни обръщат внимание, а в същото време имаме някакви тотални перковци, които изискват неща, от които самите те не разбират. Контролът спрямо преподавателите е още по-слаб и си правят с нас каквото си искат. Нищо не се научава, само си хабиш нервите с глупости.
Zaharka обаче е права, че и редовното обучение не е гаранция, че ще научиш нещо. Само че поне по моите наблюдения шансовете са по-големи - стига да го искаш, разбира се. Наистина на първо място са приоритетите на студента - ако ти не искаш да се научиш, нито университетът, нито специалността, нито формата на обучение имат значение.
Присъединявам се към мнението й за специалността право и за безработицата при липса на връзки... :(

______________________________
Редовно или задочно?  - Page 2 4x7o

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Аз не знам как бих се справила ако съм задочно,редовно маи е най-добре Редовно или задочно?  - Page 2 909357165

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Задочно, но бих предпочела да съм редовно.Уви....не ми е възможно .

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Аз съм учила редовно. Определено човек има повече време за подготовка /ако смята, че има нужда от такава 😉 /, а и не ти се налага в рамките на две-три седмици да усвояваш материал, който ти се преподава цял семестър. Що се отнася до преподавателите - и при редовното, и при задочното си има мърльовци. Гадното е, когато започнат да се заяждат и да се изживяват като много велики.

______________________________
Редовно или задочно?  - Page 2 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Студент съм редовно обучение 2ри курс Електротехника във ИПФ-Сливен, към ТУ-София.

Честно казано да съм редовно обучение най-много ми харесва защото ме предпазва да не стана голям мързел като съм задочно. Редовно или задочно?  - Page 2 909357165)


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб 9 Мар - 6:50; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Е аз съм редовно обучение. Работя и някак си нещата се получават, но имам колеги, които не се справят и преминават задочно обучение. Според мен всичко зависи от университета, преподавателите и програмата на студента.

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно, просто защото не мога да се накарам да зубря - по-добре да ходя на лекции и да попивам, отколкото накрая да уча на изуст и нищо да не ми остане в главата. От тази гледна точка не виждам много смисъл в задочното - освен възможността да работиш нормално - защото с редовното е мъчение - след 4тия - петия месец нито знаеш къде се намираш, нито какво правиш - най-вече заради нулевата толерантност от страната на работодателя, от недоспиване и нерви.

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
И аз вече съм редовно и май така е най-добре. :slynce: 

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Редовно или задочно?  - Page 2 7389738n


Редовно или задочно?  - Page 2 Badge1

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
При редовното обучение освен, че самият курс е по подробен и имаш повече време да осмислиш материала още в час, е и по-забавно. Редовно или задочно?  - Page 2 3569552857
 Аз лично предпочитам редовното и такова съм завършил!:reading: 

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Редовно или задочно?  - Page 2 P_d_10 Редовно или задочно?  - Page 2 A_k_e_10

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Задочно,но бих искала редовно ако имах възможност.:slynce: 

______________________________
Редовно или задочно?  - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
В момента следвам редовно (тази година съм 4-ти курс) Редовно или задочно?  - Page 2 3569552857 :drinks: 
И предпочитам редовното.. you know..so you can get the full experience. ;)

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Редовно или задочно?  - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Зависи! Ако е някакво инженерство редовно е задължително.

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Преди месец завърших, редовно, четири години си беше нещо много тежко, не от финансова гледна точка, ами от образователна. Или това, което ми казаха преди да запиша е вярно - българската филология си е на ниво. И определено е, доволна съм. Сега искам нещо ново, може би обаче ще бъде задочно, за да мога да се реализирам.

______________________________
"Моите мечти нямат граници - аз винаги искам невъзможното." -  Монте Кристо

Редовно или задочно?  - Page 2 38712598-7d2e-4666-b87b-9f798240dd86_zps7ba99a29
" Едно произведение е ценно не тогава,
когато предизвиква едно значение сред сто читатели,
а когато може да предизвика сто значения в един читател."

- Ролан Барт

descriptionРедовно или задочно?  - Page 2 EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply