BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Редовно или задочно?

power_settings_newLogin to reply
+45
Pebbles Stoycheva
monivvan
BadKitty
Vorscher
Даря Златанова
Doria
fairy
krisi555
t.lisheva
vaniasv
e.mei
maman47
EvaMars
Smile23
kovak
Christina.
KpaTyHka
katq
Dark_Red_Rose
fata_morgana
gioiella
lunichkata90
Esk
krumova76
poison
koleva
Малчо
radosty
everything_ends
morgana
borislava
kamenceto90
tedy1_baby
Koen
Thea
Chunchu
sisi123
Yoana
~ЛиЛ~
escapingthesun
Memento
Didi168
djenny_m
Zaharka
~ i.LLusion
49 posters

pollРедовно или задочно обучение?

~> редовно
37
76%
~> задочно
12
24%
Общо гласове:
49

descriptionРедовно или задочно?  EmptyРедовно или задочно?

more_horiz
Редовно или задочно обучение?

Кое предпочитате, кое следвате в момента ..
Защо?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Еми задочно съм. Някакви мизерни стотни не ми стигнаха за редовното, ама и не съжалявам. И задочното си има ползи и хубави страни.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Бих искала след година да уча редовно. Дано ми стигне успеха :rolleyes:

______________________________
Редовно или задочно?  182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Редовно или задочно?  182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Еми то за Правото няма задочно май, така, че ще да е редовно след 2 годинки Редовно или задочно?  2115147716:

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Memento написа:
Еми то за Правото няма задочно май, така, че ще да е редовно след 2 годинки Редовно или задочно?  2115147716:


Абе при нас май има и задочно. Щото едни познати са редовно история и паралелно записаха право задочно, ама не знам каква е далаверата

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно - вече факт :slynce:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Редовно или задочно?  5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Редовно или задочно?  Animated_gif_024_hippo

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Аз съм редовно и ми е по-добре

______________________________
Редовно или задочно?  Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно съм,но дори и да искам да съм задочно в нашия университет няма такава форма на обучение.

______________________________
Редовно или задочно?  Vampire1h

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
редовното е по добре, които има възможност за него :wasnotme:

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Разглеждайки този проблем имаме две насоки - редовно и задочно. Разбира се и двете си имат плюсове и минуси... Но факта е един при редовното образование човек може да се потопи в интелектуалната среда на онова, което желае да следва, а при задочното образование това е почти напълно невъзможно. Разбира се да си редовно и да работиш е нещо сложно и трудно постижимо, затова толкова се радвам че се получава засега Редовно или задочно?  909357165 Ако някой се интересува уча редовно История във Велико Търново Редовно или задочно?  909357165

______________________________
광명천지 ----> "Let there be light across the land"

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно, но не знам доколко е по-добре... Да кажем - зависи какво следваш Редовно или задочно?  2115147716 Има си специалности, дето се водят редовно, ама човек може да си ги кара като задочно (в превод - да посети занятия един-два пъти и да ходи на изпит Редовно или задочно?  2115147716)
Та, има дни в които съм доволна от редовното обучение, но има и дни когато много сериозно ми се приисква да мина задочно... Въздържам се засега и възнамерявам да продължа да се въздържам, защото при моята специалност няма значение - материала за четене си е еднакъв и в двата случая :pardon:

______________________________
Редовно или задочно?  Dragon-Book

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Memento написа:
Еми то за Правото няма задочно май, така, че ще да е редовно след 2 годинки Редовно или задочно?  2115147716:


Не ти трябва право, човече. Това е много надценена специалност. Сега всеки втори се ръга право, просто, защото звучи респектиращо. Имам приятел право в Софийския и ти казвам, че ако не си свикнал да зубриш като машина, тая специалност ще я завършваш 10 год. На един друг колега, който също е право учебниците и книгите, които задължително трябваше да си вземе за семестъра му бяха 200 лв +.

______________________________


 
         
       

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Cohen написа:
Memento написа:
Еми то за Правото няма задочно май, така, че ще да е редовно след 2 годинки Редовно или задочно?  2115147716:


Не ти трябва право, човече. Това е много надценена специалност. Сега всеки втори се ръга право, просто, защото звучи респектиращо. Имам приятел право в Софийския и ти казвам, че ако не си свикнал да зубриш като машина, тая специалност ще я завършваш 10 год. На един друг колега, който също е право учебниците и книгите, които задължително трябваше да си вземе за семестъра му бяха 200 лв +.


абсолютно съгласна, тва не е работа, трябва да си на батерии Редовно или задочно?  2115147716

______________________________
Редовно или задочно?  Dragon-Book

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно уча в медицинския в Плевен. И задочно да учиш пак не е зле,ама в редовното убочение разбираш по-добре нещата. Ако учиш задочно значи просто искаш някаква диплома.Поне според мен

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
Редовно уча в медицинския в Плевен. И задочно да учиш пак не е зле,ама в редовното убочение разбираш по-добре нещата. Ако учиш задочно значи просто искаш някаква диплома.Поне според мен

Или ти се налага да се сблъскаш с живота и да поработиш, щото понякога редовно това не е възможно, а не на всеки могат да му плащат родителите. :pardon:
И като се замислим реално - то всички искаме някаква диплома, затова сме влезли да учим. Просто някои покрай това искаме и наистина да научим нещо, но понякога самата програма на обучение те ограничава откъм някои дисциплини и ти налага други, които смело бих нарекла потребни само за обща култура, а не за "професионалното" обучение. И това се случва независимо дали си задочно или не. Както отбелязах и по- горе, в някои специалности и да си задочно, за да ти е по-леко обучението не е файда, защото материала за четене е един и същ и дали ще посещаваш лекции или не не е от такава разлика, защото накрая задочните трябва да са прочели и научили също толкова работи, колкото и редовните. :bigwink:

______________________________
Редовно или задочно?  Dragon-Book

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz

Аз уча задочно.По-добре е ако искаш да си намериш работа, тъй като имаш повече свободно време.На практика обаче се получава друго. :weep:

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
аз съм за редовното. Ако искаш да работиш все ще намериш нещо което да те устройвакато дни и смени. редовното си има и своите плюсове - опознаваш колегите и студентския живот.

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
tedy1_baby написа:
Редовно уча в медицинския в Плевен. И задочно да учиш пак не е зле,ама в редовното убочение разбираш по-добре нещата. Ако учиш задочно значи просто искаш някаква диплома.Поне според мен


Само да ти кажа, че в нашия университет задочниците сме по добри от успех от редовниците.Това са ни го казвали доцентите от университета.Вярно уча в Габрово, но почти навсякъде е така.Познавам хора, който учат редовно и са отишли май само да си живеят живота, да ходят по купони и да харчат паричките на мама и тати.Не обиждам никого дамо казвам Редовно или задочно?  909357165

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
kamenceto90 написа:
tedy1_baby написа:
Редовно уча в медицинския в Плевен. И задочно да учиш пак не е зле,ама в редовното убочение разбираш по-добре нещата. Ако учиш задочно значи просто искаш някаква диплома.Поне според мен


Само да ти кажа, че в нашия университет задочниците сме по добри от успех от редовниците.Това са ни го казвали доцентите от университета.Вярно уча в Габрово, но почти навсякъде е така.Познавам хора, който учат редовно и са отишли май само да си живеят живота, да ходят по купони и да харчат паричките на мама и тати.Не обиждам никого дамо казвам Редовно или задочно?  909357165


И в нашия университет също задочниците бяхме много по-добри от редовните. И двете си образования съм завършила задочно. И смея да твърдя, че научих много повече от онези купонджии от редовното. Докато повечето от тях разчитат да препишат на изпита, ние разчитаме на знанията си. Не искам никого да обидя, но имам такива впечатления. И от УНСС и от БСУ.

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionРедовно или задочно?  EmptyRe: Редовно или задочно?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply