BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Пиърсинг

power_settings_newLogin to reply
+37
djulzilieva
storm
ves
mima_gp
iveto81
salsa81
ginkata
Black_pearl_94
Tais
Charmy
krissito
biliana_911
milla71
Deumoss
redhead88
me.loco
zlatinka
Lux
dydy
desistela
Butterfly without wings
Renesita
Christina.
Koen
escapingthesun
vampires_fan
Lindor <33
Candyto
Memento
Didi168
~ Mistery writer ~
djenny_m
plamsi_sl
~Еви~
Zaharka
Imm0rtal
~ i.LLusion
41 posters

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyПиърсинг

more_horiz
First topic message reminder :

пиърсинг

Хубаво, но само на определени места :p: ..

Пиърсинг - Page 3 0271f495bd

Пиърсинг - Page 3 23c83fcb71

Пиърсинг - Page 3 Piercing2

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Имам пет на ушите,една на едното и четири на другото,сега ще си правя и industrial,преди имах обица на веждата,но я махнах,мисля пак да си я сложа,но този път хоризонтално(за по-екзотично),обмислям и халка на носа,но още не съм решила...преди много се бях навила отзад на врата,но нещо се отказах,макар че тази идея все по-често отново ми се вяска в главата.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Пиърсинг - Page 3 Baner-10

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Имам на веждата и 3 на ушите, но също така изключително много искам на езика да се продупча^^

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Аз имам на веждата, на езика, 3 на едното ухо и 2 на другото Пиърсинг - Page 3 909357165 Според мен важното е на самия теб да ти харесва и да се чувстваш удобно. Лично аз съм много привързана към моите обеци, имам ги от много години и ако трябва да ги махна по някаква причина наистина много ще ми липсват Пиърсинг - Page 3 909357165 Може би това се дължи на факта, че ги направих не защото е "модерно" и е било винаги в едни такива особени и значими моменти в живота ми Пиърсинг - Page 3 909357165

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Аз имам единствено дупки на ушите,ама беше голяма мъка-3 пъти съм ги пробивала.Болеше ме много и първите два просто отказах да нося обици ,при което дупките се затвориха и трябваше да ги пробивам наново.Последния път изтърпях и сега обожавам да нося обици ,да не кажа че ми е мания.Имам доста голяма колекция и постоянно ги сменям -според настроението и дрехите.Иначе за пиърсинг другаде не съм навита ,макар че ми харесва как стои на някои хора.

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Имам само дупки на ушите и друго не мисля да си дупчя Пиърсинг - Page 3 2115147716

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
не мога да не се похваля със своя нов 7мм флеш.Много се чудех дали го искам или не,но сега съм доволна.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Пиърсинг - Page 3 Baner-10

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Понеже поледнах темата и разгледах първите няколко коментара и както виждам на хората не им харесва това на окото, на мен лично ми изглежда сладко ( незнайно защо ). Но иначе аз имам две дупки на едното и една на другото ухо. От много време искам да сии направя на пъпа, но майками казва че съм още малка |-(  и все пак на мен ще ми е много кеф когато ми разреши :love: Пиърсинг - Page 3 2115147716 Също така ми се иска да си направя и на езика, за да видя какво ще е осещането :pardon:  А по въпроса дали дупките зарастват, зависи от човека и мястото. Аз имам приятелка на която дупките на ушите и зарастнаха за 1-2 месеца, а имам и такава на която и седят вече 4 години без да слага обеци ( говорим за уши ) .. но иначе знам че на език зарастват за има няма 1-2 минути приблизително ..

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
me.loco написа:
не мога да не се похваля със своя нов 7мм флеш.Много се чудех дали го искам или не,но сега съм доволна.

Честито за флеша Пиърсинг - Page 3 909357165

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Deumoss написа:
me.loco написа:
не мога да не се похваля със своя нов 7мм флеш.Много се чудех дали го искам или не,но сега съм доволна.
Честито за флеша Пиърсинг - Page 3 909357165
Благодаря:slynce: 

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Пиърсинг - Page 3 Baner-10

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Зависи от мястото естествено.Някои ми се струват направо противни,няма да изреждам за да няма обидени Пиърсинг - Page 3 909357165 Трябва да изглежда естетически добре,да е интересно и да разкрасява,а не да приличаш на игленик или хората да се стряскат при вида ти.Другия проблем е тесногръдието на обществото спрямо хората с пиърсинг или татуси,просто не ги приемат на сериозно и при една сериозна бъдеща професия,няколко обеци тук там, могат да създават смущение (минимално),но все пак досадно ;)

______________________________
Between two evils, I always pick the one I never tried before.

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Пак съм аз...пробих си устната,тази сутрин и сега съм в нещо като еуфория.Опитах се да си оправя и дупката на веждата,че обицата е мигрирала,обаче...dafq как я сложих като я пробивах сега от четири дупки и в една не влезе и я върнах на старото и местенце и май ще я махам,че май вече моето взе да става прекалено,ама то си е като краста,веднъж почтеш ли няма спиране като с татусите.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Пиърсинг - Page 3 Baner-10

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Аз имах обеца на пъпа.С голямо желание си я сложих,не ме боля докато ме дупчеха.Имах защото на тялото ми му беше нужна точно година за да изхрърли чуждото тяло - обецата.Направо беше избутана и дупката изчезна.Бях готова да се надупча втори път но ми казаха че няма смисъл,пак ще бъде избутана обецата....и така сега мога само да мечтая на обеца на пъпа,а така ми харесва как стой...

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Аз много харесвам, но изпитвам панически ужас от абоката с който се пробива и нямам никъде освен на ушите.

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
az imam deset na ednoto i osem na drugoto susto imam i na uhoto ezika sum go dupchila dva puti no i dvata puti gi mahnah zastoto zapochna da se cepi i na pupa susto imah no q mahnah zastoto me bolese posle si slojih 4etiri okolo pupa

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
имам на пъпа

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Имам единствено на ушите :) По 3 дупки на всяко ухо.

______________________________
Пиърсинг - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Харесвам на определени места ,но нямам по себе си

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Имам на пъпа. Имала съм за малко време на носа и на езика,но след като разбрах,че съм бременна ги махнах. Само на пъпа не можах Пиърсинг - Page 3 2115147716

______________________________
Пиърсинг - Page 3 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
имам на езика и на веждата

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Някой има ли на хрущяла? Искам мнение :/

descriptionПиърсинг - Page 3 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply