BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Пиърсинг

power_settings_newLogin to reply
+37
djulzilieva
storm
ves
mima_gp
iveto81
salsa81
ginkata
Black_pearl_94
Tais
Charmy
krissito
biliana_911
milla71
Deumoss
redhead88
me.loco
zlatinka
Lux
dydy
desistela
Butterfly without wings
Renesita
Christina.
Koen
escapingthesun
vampires_fan
Lindor <33
Candyto
Memento
Didi168
~ Mistery writer ~
djenny_m
plamsi_sl
~Еви~
Zaharka
Imm0rtal
~ i.LLusion
41 posters

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyПиърсинг

more_horiz
First topic message reminder :

пиърсинг

Хубаво, но само на определени места :p: ..

Пиърсинг - Page 2 0271f495bd

Пиърсинг - Page 2 23c83fcb71

Пиърсинг - Page 2 Piercing2

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Аз съм чела, че на езика ако имаш дупка, ти се онищожават някви вкусови рецептори и после храната ти е по-безвкусна... НЕ знам до колко е вярно де, но има някаква логика.

______________________________
Пиърсинг - Page 2 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Пиърсинг - Page 2 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Вярно е, братовчедка ми не си го признава, но е вярно и емайла на зъбите й отиде на кино. На една друга фр. също е така, но може да се каже, че за някои неща са се 'увеличили' ( рецепторите ), като например лютото. :/

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Сега имам само на едното ухо 3, но искам да си направя в горната част още 1/2 и задължително да си сложа на пъпа :slynce:

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Като каза на пъпа и се сетих сега като бях на море и някаква с обеца на пъпа и шкембе... Грозна картинка. Затова аз примерно на пъпа искам, ама като се знам как утре мога да барна едно шкембе и се отказвам, просто по-добре без отколкото със и грозна. Знам, че се махат и т.н. и т.н., ама самата идея ми е гадна...
Иначе съм фен на почти всякакви пиърсинги, стига да не са извращения някакви... Клипсове много харесвам, но от по-големите - според мен от малък няма много смисъл, но пък големия не зараства, така че всеки си знае...
Аз лично в момента искам клипс ии евентуално на веждата би ми отивало, но т`ва са неща, за които само мога да мечтая засега. Нашите просто няма как да се навият на подобно нещо...

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Такам, да се изфукам сбай баща ми... Въпреки че си направих дупки на ушите като бях на 9, в следващите три години си направих още четири дупки: още три на лявото ухо и още една на дясното. Може да стои изключително нежно и същевременно мнооого неподходящо. Зависи само от това какъв е стила ти и най-вече какви са обеците ти. :)
Без нашите да знаят със сестра ми отидох и си продупчих езика. Естествено баща ми видя обицата и хлъцна. Разбесня се, но нищо не можеше да каже, защото той самия има обица на езика.
Хора, не си дупчете езиците. Боли адски много. Ето, аз имам и какво от това? Дърн дрън. Не е нищо особено. Изкушавам се да я махна и да зарасне, но не съм сигурна, че ще заздравее.
Та... отклоних се. Не правете нищо, понеже си мислите за момента, че е яко.
Един пиърсинг стои яко, само ако на ... притежателя му му харесва. ... :)

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Имам общо 8 обеци на двете уши - 5 на лявото и 3 на дясното. Никога не съм си и помисляла да дупча нещо друго освен ушите, няма и да го направя. Тялото - абсурд, лицето - няма начин. Извинете ме, но малко съм против да нося метал по лицето си, не знам защо, просто вътрешно убеждение. Харесва ми да - страшно секси е момче с обеца на веждата (понякога и зависи), обеца на езика - екзотично, когато целуваш някой с таква, но всичко друго вече е прекалено и никога няма да си го причиня. Не разбирам и защо другите си го причиняват. Виждала съм снимки на хора с халки на места, на които дори не можеш да си представиш, че може да се сложи подобно нещо - между пръстите, на самия пръст, на шията, на лакът, на буза, на прасеца на крака, на гърдите( но не на зърното, а просто на гърдите - момче) - доста смахнато

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Пиърсинг - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Пиърсинг - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Да запитам аз ако може... Дупките зарастват ли, ако няма обеца дълго време?
А по темата ще отговоря с цитат

Saw a guy with three lip-ring piercings on the subway today. Took everything in my power not to attach a shower curtain.

______________________________


 
         
       

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Koen написа:
Да запитам аз ако може... Дупките зарастват ли, ако няма обеца дълго време?

Зарастват. :smile1:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Пиърсинг - Page 2 7389738n


Пиърсинг - Page 2 Badge1

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Не се променят рецепторите на езика.. Имам обеца на езика и ям като прасе.. няма вкус който да ми се губи.. Пиърсинг - Page 2 2115147716

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
hristina написа:
Koen написа:
Да запитам аз ако може... Дупките зарастват ли, ако няма обеца дълго време?

Зарастват. :smile1:


Моите не зараснаха, а не съм слагала обеци от 2 години сигурно. Слагам много рядко. Последният път беше като бях на сватба Пиърсинг - Page 2 2115147716

______________________________
Пиърсинг - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
На ушите не зарастват. Трябва да е дълъг период години, но дори и тогава лесно можеш да ги отпушиш. Но на пъпя, носа и езика зарастват ако не носиш обица повече от един месец.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Vania написа:
На ушите не зарастват. Трябва да е дълъг период години, но дори и тогава лесно можеш да ги отпушиш. Но на пъпя, носа и езика зарастват ако не носиш обица повече от един месец.

Зависи от човека, имам една приятелка, на която и зарастват много бързо дупките на ушите.. За няколко месеца и после пак трябва да ги дупчи :pardon:
Иначе на мен никога не са ми зараствали, а имаше период от една година, в който изобщо не бях слагала обеци... Винаги има едно но Пиърсинг - Page 2 2115147716

______________________________
Пиърсинг - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Пиърсинг - Page 2 4965902g

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Е, да .. за ушите може и при всички да е различно, зависи колко време е носила обеци преди това и какви. Ама за другите места съм напълно убедена, не повече от месец.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Vania написа:
Е, да .. за ушите може и при всички да е различно, зависи колко време е носила обеци преди това и какви. Ама за другите места съм напълно убедена, не повече от месец.


:goodjob:

______________________________
Пиърсинг - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Това за пиърсинга на лицето и че зараства бързо е вярно. Направих си такъв на долната устна и когато след време си пробих езика, осъзнах, че едната е излишна. Пречеха ми и реших да се простя с тази на устната. Махнах я вечерта, а на сутринта пробвах пак да я сложа. Исках да видя дали дупката е зараснала. Само за осем часа от пиърсинга ми бе останала една вдлъбнатина и бе зараснала. Тази на езика още не ми е омръзнала, а я имам от доста време вече.

Като мине време и достигна преклонната възраст от 40 години, може и да я махна! 👅

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Пиърсинг - Page 2 17
Пиърсинг - Page 2 4205876W

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
е чак пък преклонна?!!!!
Аз имах колежка с обица на езика.А като се целуваш и други такива неща с мъжа си-той какво казва,има ли разлика и усещанията по-хубави ли са?
Аз нямам обици дори и на ушите,а кво остава за други места...

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Усещанията са прекрасни. Трудно се свиква, но после не можеш да я махнеш! чувстваш, че все едно нямаш език! 😄

Мене не ме е страх от болката! Нали знаеш, че най-голямата болка е тази, с която раждаш деца? Наистина е така... С другите болки, все едно какви, можеш да стиснеш зъби и да ги изтърпиш със стоицизъм! :slynce:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Пиърсинг - Page 2 17
Пиърсинг - Page 2 4205876W

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
супер съласна съм

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Вече имам само една - на езикът.Преди имах и на устната,но след време осъзнах,че е грозно и честно казано сега съжалвам за това,че изобщо се пробих,защото дупчицата си остана и изглежда доста грозно.

______________________________
Пиърсинг - Page 2 I5ojk3

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
Имам на пъпчето и на езика обички 😄 струват ми се достатъчни за момиче.

descriptionПиърсинг - Page 2 EmptyRe: Пиърсинг

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply