Търся книгата... - Page 49 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Търся книгата...

Go down 
+168
Katia22
charade
aniemikoko
Boriana29
Vanyna
Ваня91
eta69
Галя Ангелова
Дори Димитрова
Пепа Енева
Jivkovaani
snow222
НадяАладжова
Alexandrina12
mgm_mixed
Radoslava75
elito0074@abv.bg
Славяна
Mi6i80
su_86
wake_ivi
vixen
jeronimo_t
deya
Knijka
mikisteli
nedadel71
Дияна В.
tedka89
Kirilovakirilka
ElZet
sharky77
Lidiq8612
bombolinka
veni_sasi
dampir7
Stella7401
лилиясм
JeniGospodinova
deniza_et2
eidinSTILI
etoceva
ioanag
Тук
Margi73
Mihaelaabadjieva89
Lilian
svetla911
mirela.iliyanova
Elena72
PrincesSs
Decu_d
eli__bo
marina_sa
Mima
Favorite1
Dessy-ta
trayana66
gerganasto
Solaris
krasity.974
Ashes
diditooyy
waternimph
Fati.W
nelsan22
petja05@googlemail.com
jh123
lioni_86
angelovaaa
Velina81
Tedi25k
Ivelinazz
tany_ty
cveti11
radevam
lina975
Yordanova
Dare
didaniq
mertrifonova
nadyapetkova
Randi
Mikela
zaek3290
tsveti7842
Asusena
eleonora711025
dayanapetkova4
didito23041977
ivanova_ilieva
Pemidi
yulia.tacheva
maria_kolleva
agiva123
Лина04
karena68
neligg
Julia0
EliLipkova
snejana_78
Yani
mega70
ivaivanova
Radostina_98
isim
hrisi77
Валя Стефанова
reni78
Thristova84
Svetleto
aditoooooo
esimeonova54
neviradeva
Savarovska
Paunova
hexe_st
boreto
Yana_Sl
Gal4eto
6tily
nikova_yo
BookLover2000
zeratulka1
MartinaMiteva
stelatumbeva
Ianki
Мая Милева
mihaela_2202
maria.g.a
V.Xristova
ianadeleva
Galina86
Карма
Kondita
Peiv7500
svet_pet
KNikolova
gaaleetoo
Elissssaaa
Helene
svetlaivelinova
bubeto_09
milenatt
galina_shikova
pepsi_767
Ivanova_via
Петя Иванова Кацарова
Svetlana87
Любка Димитрова
reni1520
Meoww
Mariqna
svetletost
genieg
DTSK
Диди
imonti
janeta29
mimkata120
мамушенце
plamenovag
mira833
Yoni
Hurry25
kremenapaloma424
Ani83
SlaNinna
172 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next
АвторСъобщение
karena68
Напредващ
karena68


Брой мнения : 112
Регистрация : 21.05.2016

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 13 Апр - 4:01

First topic message reminder :

Здравейте, с молба и на мен да ми изпратите Жажда на punam06@abv. bg. Предварително благодаря.

dampir7 харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Славяна
Читател
Славяна


Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 40
Регистрация : 21.05.2024
Местожителство : Стара Загора

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeЧет 23 Май - 12:30

Наистина благодарим все пак оделят от времето си и пращат книги и превеждат Наистина едно огромно благодаря ❤

ElZet, Julia0, Дори Димитрова, snow222, wake_ivi, dea2014 and Naska8222 харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
elito0074@abv.bg
Читател
elito0074@abv.bg


Брой мнения : 29
Регистрация : 16.05.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Някой да прати и на мен Жажда elito0074@abv.bg   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeПет 24 Май - 10:25

Бих желала някой да ми прати поредицата Похот elito0074@abv.bg
Върнете се в началото Go down
elito0074@abv.bg
Читател
elito0074@abv.bg


Брой мнения : 29
Регистрация : 16.05.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: marielad написа: Н*е*в*а А*л*т*а*д*ж - Съвърше*но несъвър*шени - 2. Сл*оме*н шепот + Бонус глава "Татко Ми*ха*ил" Фен превод, само за личен прочит!   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeПет 24 Май - 10:35

elito0074@abv.bg и за тази се нареждам
Върнете се в началото Go down
elito0074@abv.bg
Читател
elito0074@abv.bg


Брой мнения : 29
Регистрация : 16.05.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeПет 24 Май - 10:42

Дж.Т.Гийсингър
-  "Кралици и чудовища" 3 и 4 книга моля elito0074@abv.bg

Славяна харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
elito0074@abv.bg
Читател
elito0074@abv.bg


Брой мнения : 29
Регистрация : 16.05.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeПет 24 Май - 13:04

@dampir7 моля за поредицата н Кармен Росалес elito0074@abv.bg
Върнете се в началото Go down
mgm_mixed
Редовен
mgm_mixed


Чете : Книги
Пол : Female
Брой мнения : 50
Регистрация : 23.04.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 0:16

Здравейте. Не знам към кого от преводачите да се обърна и затова пиша тук. В стари теми, видях че има доста желаещи за поредица "Черните рицари" на Джули Ан Уокър. Моля, ако е на някой от преводачите тук да ми я прати- не съм чела нищо от тази авторка, а по желаещите тази поредица ми изглежда, че е добра.
Благодаря.
mgm_mixed@abv.bg

marielad, Radoslava75, charade and yulia.tacheva харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Radoslava75
PRO
Radoslava75


Пол : Female
Брой мнения : 1925
Регистрация : 15.05.2019
Местожителство : Бургас

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 0:51

mgm_mixed написа:
Здравейте. Не знам към кого от преводачите да се обърна и затова пиша тук. В стари теми, видях че има доста желаещи за поредица "Черните рицари" на Джули Ан Уокър. Моля, ако е на някой от преводачите тук да ми я прати- не съм чела нищо от тази авторка, а по желаещите тази поредица ми изглежда, че е добра.
Благодаря.
mgm_mixed@abv.bg
Първите две ги има на български в читанка.Останалите десет съм ги чела на английски има ги из сайтовете за теглене

mgm_mixed харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
mgm_mixed
Редовен
mgm_mixed


Чете : Книги
Пол : Female
Брой мнения : 50
Регистрация : 23.04.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 1:00

Radoslava75 написа:
mgm_mixed написа:
Здравейте. Не знам към кого от преводачите да се обърна и затова пиша тук. В стари теми, видях че има доста желаещи за поредица "Черните рицари" на Джули Ан Уокър. Моля, ако е на някой от преводачите тук да ми я прати- не съм чела нищо от тази авторка, а по желаещите тази поредица ми изглежда, че е добра.
Благодаря.
mgm_mixed@abv.bg
Първите две ги има на български в читанка.Останалите десет съм ги чела на английски има ги из сайтовете за теглене

Благодаря. Да, видях че първите 2 са в читанка, но после намерих стара тема, където се пише доста с молба за серията, но не мога да се ориентирам към кой преводач са съобщенията.
Върнете се в началото Go down
Alexandrina12
Редовен
Alexandrina12


Пол : Female
Брой мнения : 59
Регистрация : 12.12.2023
Местожителство : Плевен

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 10:04

Някой случайно да има преведени книги от поредицата Dirty Souls MC на Ема Крийд?
Върнете се в началото Go down
НадяАладжова
Активен
НадяАладжова


Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 193
Регистрация : 07.04.2018

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 10:38

mgm_mixed написа:
Здравейте. Не знам към кого от преводачите да се обърна и затова пиша тук. В стари теми, видях че има доста желаещи за поредица "Черните рицари" на Джули Ан Уокър. Моля, ако е на някой от преводачите тук да ми я прати- не съм чела нищо от тази авторка, а по желаещите тази поредица ми изглежда, че е добра.
Благодаря.
mgm_mixed@abv.bg


Имаш поща Търся книгата... - Page 49 909357165))

mgm_mixed харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
snow222
Читател
snow222


Пол : Female
Брой мнения : 43
Регистрация : 29.09.2021

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 10:40

Търся ,,Бейн,, на  Л. Дж. Шен
snoy@abv.bg

mgm_mixed харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
Jivkovaani
Редовен
Jivkovaani


Брой мнения : 52
Регистрация : 23.10.2022

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 11:12

@НадяАладжова а от колко книги е поредицата?
Върнете се в началото Go down
charade
Пристрастен
charade


Брой мнения : 392
Регистрация : 17.01.2020

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 11:38

Jivkovaani написа:
@НадяАладжова а от колко книги е поредицата?

Общо 12 книги, като 2 от тях са в читанка.

Върнете се в началото Go down
Jivkovaani
Редовен
Jivkovaani


Брой мнения : 52
Регистрация : 23.10.2022

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 11:40

Еха супер. Ако може и на мен да пратите останалите. Само тези от читанка съм чела.
glamz@abv.bg

charade харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
Пепа Енева
Читател
Пепа Енева


Брой мнения : 40
Регистрация : 07.01.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 15:18

И аз ще помоля,ако някой има "Бейн' на Л.Дж.Шен да ми я изпрати.Благодаря предварително! pepa.eneva68@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Дори Димитрова
VIP
avatar


Чете : Любовни романи
Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 2746
Регистрация : 12.06.2019
Местожителство : България

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 15:33

Alexandrina12 написа:
Някой случайно да има преведени книги от поредицата Dirty Souls MC на Ема Крийд?
Здравейте.
Влезте в Гугъл и напишете,,Фантастичния свят на книгите"Влезте в преведени книги,и си изтеглете поредицата.Има много интересни преводи.

cecka, reneta2005, Карма, angelovaaa and Alexandrina12 харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Галя Ангелова
Читател
Галя Ангелова


Брой мнения : 27
Регистрация : 29.05.2022

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 17:43

@НадяАладжова Да помоля, ако може, и на мен да пратите останалите книги от поредицата Черните рицари. Благодаря предварително! galq_cvetkova@mail.bg

charade харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
eta69
Въздухар
eta69


Брой мнения : 5
Регистрация : 26.03.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 18:06

marielad написа:
Н*Е*В*А     А*Л*Т*А*Д*Ж - Съвършено несъвършени - 1. Рис*ув*ани беле*зи + Бонус глава Татко Р*О*М*А*Н - За личен прочит!

НЕ СЕ ЗАПИСВАЙТЕ
, НЕ ПИШЕТЕ ИЗЛИШНИ ПОСТОВЕ, ПРОСТО ИЗЧАКАЙТЕ! НЕКА ПИШАТ САМО ТЕЗИ, КОИТО НЕ ЖЕЛАЯТ ДА ПОЛУЧАТ ИМЕЙЛ!

Авторката може и да е позната на някои от вас, които са попадали на фен преводи на първите три части от миналата година, но така и поредицата не беше продължена, а и качеството на фен преводите не беше добро, за съжаление, което отказа повечето хора да ги четат или остави не особено приятно впечатление за писателката. А тя си заслужава и то много!
Започвам мои интепретации от първата книга на серията, която се състои от 10 /засега/ книги, последната ще излезе декември 2024, а юли тази година очакваме първия роман от паралелната поредица за техните деца.

Понеже това с постовете тук "Може ли да ми я пратите" е адски ангажиращо, трудоемко и времеемко, а и пълни фийда с откровен спам, ще я пусна с един мейл към всички, с които сме си кореспондирали до момента /е, поне ще се опитам, надявам се да няма технически спънки/. Между другото по този начин ще се улесни и съобразяването между преводачите кой, кога, какво смята да обяви. За в бъдеще смятам така да процедирам, времето ще покаже доколко е удачно.
Ще изчакам до утре да ми кажете дали някой от вас не желае да получи имейла ми поради някакви причини и ще изпратя файла.
На няколко човека вече я изпратих, нека ме извинят за общия имейл, ще си улесня живота и тях ще ги метна в кюпа Търся книгата... - Page 49 909357165!
Приятно четене!

Търся книгата... - Page 49 _e10


Здравейте! Пиша за пръв път,от скоро съм във форума, но бих желала и на мен да изпратите книгите на Нева Алтадж. Извинявам се ако има някакви правила и не съм наясно все още. Благодаря предварително! stoyanova_c@mail.bg
Върнете се в началото Go down
eta69
Въздухар
eta69


Брой мнения : 5
Регистрация : 26.03.2024

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 18:07

marielad написа:
Н*Е*В*А     А*Л*Т*А*Д*Ж - Съвършено несъвършени - 1. Рис*ув*ани беле*зи + Бонус глава Татко Р*О*М*А*Н - За личен прочит!

НЕ СЕ ЗАПИСВАЙТЕ
, НЕ ПИШЕТЕ ИЗЛИШНИ ПОСТОВЕ, ПРОСТО ИЗЧАКАЙТЕ! НЕКА ПИШАТ САМО ТЕЗИ, КОИТО НЕ ЖЕЛАЯТ ДА ПОЛУЧАТ ИМЕЙЛ!

Авторката може и да е позната на някои от вас, които са попадали на фен преводи на първите три части от миналата година, но така и поредицата не беше продължена, а и качеството на фен преводите не беше добро, за съжаление, което отказа повечето хора да ги четат или остави не особено приятно впечатление за писателката. А тя си заслужава и то много!
Започвам мои интепретации от първата книга на серията, която се състои от 10 /засега/ книги, последната ще излезе декември 2024, а юли тази година очакваме първия роман от паралелната поредица за техните деца.

Понеже това с постовете тук "Може ли да ми я пратите" е адски ангажиращо, трудоемко и времеемко, а и пълни фийда с откровен спам, ще я пусна с един мейл към всички, с които сме си кореспондирали до момента /е, поне ще се опитам, надявам се да няма технически спънки/. Между другото по този начин ще се улесни и съобразяването между преводачите кой, кога, какво смята да обяви. За в бъдеще смятам така да процедирам, времето ще покаже доколко е удачно.
Ще изчакам до утре да ми кажете дали някой от вас не желае да получи имейла ми поради някакви причини и ще изпратя файла.
На няколко човека вече я изпратих, нека ме извинят за общия имейл, ще си улесня живота и тях ще ги метна в кюпа Търся книгата... - Page 49 909357165!
Приятно четене!

Търся книгата... - Page 49 _e10


Здравейте!   Пиша за пръв път,от скоро съм във форума, но бих желала и на мен да изпратите книгите на Нева Алтадж. Извинявам се ако има някакви правила и не съм наясно все още. Благодаря предварително! stoyanova_c@mail.bg  
Върнете се в началото Go down
Ваня91
Читател
Ваня91


Брой мнения : 24
Регистрация : 24.08.2021

Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitimeСъб 25 Май - 21:00

Здравейте ще може ли даа ми изпратите поредицата на Кармен Росалес "Плячката" elena_1973.1973@abv.bg Благодаря ви 🙏🏼
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся книгата... - Page 49 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 49 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Търся книгата...
Върнете се в началото 
Страница 49 от 50Иди на страница : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next
 Similar topics
-
» Търся книгата...
» Търся книгата...
» Търся книгата ....
» Търся книгата...
» Търся книгата...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Читателски интереси-
Идете на: