Търся книгата... - Page 21 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Търся книгата...

+154
trayana66
НадяАладжова
pavlina27
ioanag
Monika92
Margi73
mikisteli
hrisi77
Paunova
DTSK
gaaleetoo
Vanyna
isim
Дори Димитрова
bubeto_09
maria.g.a
Ianki
Thristova84
Ashes
Jivkovaani
KNikolova
charade
Mima
boreto
lina975
Dessy-ta
Solaris
eleonora711025
vixen
SandraVanDerV
snejana_78
yulia.tacheva
snow222
nanalie
angelovaaa
Naska8222
Pemidi
zaek3290
sharky77
Карма
aksiniapavlova
lioni_86
wake_ivi
Mikela
Пепа Енева
JeniGospodinova
neligg
olito87
nadyapetkova
etoceva
maria_kolleva
Галя Ангелова
jeronimo_t
svetlaivelinova
Alexandrina12
Gal4eto
svetla911
Stella7401
didaniq
Мая Милева
Randi
svet_pet
Ваня91
Тук
Иванина
reni1520
Elissssaaa
Velina81
Mi6i80
genieg
Asusena
V.Xristova
radevam
gerganasto
Lidiq8612
tany_ty
cveti11
Tedi25k
Julia0
ElZet
mirela.iliyanova
Zzzorito
tsveti7842
Svetleto
waternimph
Maya__123
Dare
Radoslava75
Петя Иванова Кацарова
Ivanova_via
diditooyy
ivanova_ilieva
nelsan22
MartinaMiteva
neviradeva
Fati.W
Любка Димитрова
kremenapaloma424
6tily
Elena72
mega70
Yoni
karena68
esimeonova54
pepsi_767
zeratulka1
roso
galina_shikova
vkaladjieva
мамушенце
SlaNinna
Doseva89
лилиясм
ivamilusheva
aniemikoko
cecka
tedka89
Yana_Sl
Savarovska
Kondita
mihaela_2202
Дияна В.
reneta2005
Лина04
reni78
jh123
milenatt
Стела0
Helene
Диди
eva1224
Yordanova
veni_sasi
Далия Уинчестър
marielad
venelinast
кума лиса
silviq.georgieva
villlig
Lazi
deniza_et2
didalilova
DNikolova
Tonq
Ivelinazz
BookLover2000
dea2014
Ani83
Lilian
bombolinka
ssstaneva
agiva123
bninkova
nik99p
158 posters

Страница 21 от 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Търся книгата...

Писане by svetlaivelinova Съб 14 Окт - 20:14

First topic message reminder :

Аз я имам но е машинен превод и не се чете. Чакаме хубавия превод.
svetlaivelinova
svetlaivelinova
Редовен

Брой мнения : 53
Регистрация : 22.11.2021

Ianki харесва това мнение

Върнете се в началото Go down


Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by neviradeva Нед 21 Яну - 12:22

Извинявам се, имейла ми е neviradeva@abv.bg
neviradeva
neviradeva
Читател

Брой мнения : 38
Регистрация : 23.07.2011

wake_ivi харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Лина04 Нед 21 Яну - 13:03

Здравейте,може ли някой да ми изпрати трилогията на Анна Зеирес "Промени ме",тъй като линка е изтекъл. Благодаря! izi9813@abv.bg
Лина04
Лина04
Читател

Брой мнения : 25
Регистрация : 16.02.2021

wake_ivi харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Savarovska Нед 21 Яну - 13:52

Здравейте! Може ли и на мен да ми изпратите:
1. Двулогията " Манията на Молтов" на Анна Заирес.
2. Трилогията на Анна Зеирес "Промени ме"
3. Луди Богаташи  3 част на Кевин Куан
4.  М. Пайпър- Забранено момиче
5. Нели Стефанова- Дълбоко в сърцето
Благодаря предварително!
savarovska@abv.bg
Savarovska
Savarovska
Активен

Чете : Любовни романи
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 138
Регистрация : 21.09.2019

wake_ivi харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by wake_ivi Нед 21 Яну - 14:58

@Savarovska изпращам първите две поредици, другите книги ги нямам.
wake_ivi
wake_ivi
Активен

Пол : Female
Брой мнения : 151
Регистрация : 08.02.2022
Местожителство : Велико Търново

Savarovska харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Vanyna Нед 21 Яну - 15:36

wake_ivi написа:@Savarovska изпращам първите две поредици, другите книги ги нямам.
Бихте ли изпратили и на мен тези две поредици! Благодаря предварително!
ikalinkova@abv.bg
Vanyna
Vanyna
Напредващ

Брой мнения : 126
Регистрация : 19.10.2020

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Savarovska Нед 21 Яну - 16:09

wake_ivi написа:@Savarovska изпращам първите две поредици, другите книги ги нямам.

Много благодаря!
Savarovska
Savarovska
Активен

Чете : Любовни романи
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 138
Регистрация : 21.09.2019

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Savarovska Нед 21 Яну - 16:13

Vanyna написа:
wake_ivi написа:@Savarovska изпращам първите две поредици, другите книги ги нямам.
Бихте ли изпратили и на мен тези две поредици! Благодаря предварително!
ikalinkova@abv.bg

Изпратих ви!
Savarovska
Savarovska
Активен

Чете : Любовни романи
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 138
Регистрация : 21.09.2019

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Vanyna Нед 21 Яну - 16:18

Savarovska написа:
Vanyna написа:
wake_ivi написа:@Savarovska изпращам първите две поредици, другите книги ги нямам.
Бихте ли изпратили и на мен тези две поредици! Благодаря предварително!
ikalinkova@abv.bg

Изпратих ви!

Благодаря!
Vanyna
Vanyna
Напредващ

Брой мнения : 126
Регистрация : 19.10.2020

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by marielad Нед 21 Яну - 17:13

Отново много неприятна тенденция се наблюдава тук. Въпреки условието на @wake_ivi за преводите ѝ, което неслучайно е да ги пуска с краен срок, за да може по нейна преценка да ги препраща в бъдеще на когото тя прецени, винаги ще се намери някой ентусиаст, потъпкващ желанието ѝ и услужливо да се направи на гара разпределителна. Така няма да се получат нещата. Ние, които превеждаме напълно безвъзмездно за вас, имаме много елементарни и единични условия. Лично аз, както зарязах многохилядна аудитория из групите във Фейсбук точно заради такива изцепки, смятам да престана да публикувам и тук. Само така бихте го проумяли. Всичко добро!
@wake_ivi, заради теб бях тук и в знак на съпричастност си тръгвам.
marielad
marielad
Активен

Пол : Female
Брой мнения : 130
Регистрация : 30.12.2017

venelinast, Диди and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Далия Уинчестър Нед 21 Яну - 17:24

Здравейте, търся поредицата “Позлатена пленница”. Благодаря предварително!

squrrelmoos@abv.bg
Далия Уинчестър
Далия Уинчестър
PRO

Чете : Фентъзи, Фантастика, Романтика
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 2267
Регистрация : 17.05.2019
Местожителство : Тъмната империя

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Paunova Нед 21 Яну - 17:54

marielad написа:Отново много неприятна тенденция се наблюдава тук. Въпреки условието на @wake_ivi за преводите ѝ, което неслучайно е да ги пуска с краен срок, за да може по нейна преценка да ги препраща в бъдеще на когото тя прецени, винаги ще се намери някой ентусиаст, потъпкващ желанието ѝ и услужливо да се направи на гара разпределителна. Така няма да се получат нещата. Ние, които превеждаме напълно безвъзмездно за вас, имаме много елементарни и единични условия. Лично аз, както зарязах многохилядна аудитория из групите във Фейсбук точно заради такива изцепки, смятам да престана да публикувам и тук. Само така бихте го проумяли. Всичко добро!
@wake_ivi, заради теб бях тук и в знак на съпричастност си тръгвам.

Всичко е въпрос на мислене. Вие и двете сте казали какви са правилата за вашите преводи. Аз съм ги изтеглила, за което сърдечни благодарности, но не съм си позволила да ги пратя на никого. Това е Ваше право и по Ваша преценка. Много съжалявам за това, че си тръгвате. Надявам се някъде да се срещнем 'виртуално' отново. Желая Ви здраве и благоденствие.
Paunova
Paunova
Читател

Брой мнения : 37
Регистрация : 20.09.2021

villlig, galina_shikova, reneta2005, Borisovacv, Vanyna, snow222, Kondita and olito87 харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by boreto Нед 21 Яну - 18:33

Paunova написа:
marielad написа:Отново много неприятна тенденция се наблюдава тук. Въпреки условието на @wake_ivi за преводите ѝ, което неслучайно е да ги пуска с краен срок, за да може по нейна преценка да ги препраща в бъдеще на когото тя прецени, винаги ще се намери някой ентусиаст, потъпкващ желанието ѝ и услужливо да се направи на гара разпределителна. Така няма да се получат нещата. Ние, които превеждаме напълно безвъзмездно за вас, имаме много елементарни и единични условия. Лично аз, както зарязах многохилядна аудитория из групите във Фейсбук точно заради такива изцепки, смятам да престана да публикувам и тук. Само така бихте го проумяли. Всичко добро!
@wake_ivi, заради теб бях тук и в знак на съпричастност си тръгвам.

Всичко е въпрос на мислене. Вие и двете сте казали какви са правилата за вашите преводи. Аз съм ги изтеглила, за което сърдечни благодарности, но не съм си позволила да ги пратя на никого. Това е Ваше право и по Ваша преценка. Много съжалявам за това, че си тръгвате. Надявам се някъде да се срещнем 'виртуално' отново. Желая Ви здраве и благоденствие.

Много ще ни липсвате, ако решите да се откажете. С трепет към чакала да видя ваши публикации и се надявам и аз да се срещнем отново. Дано да е скоро!!!
boreto
boreto
Нинджа-психопат

Пол : Female
Брой мнения : 726
Регистрация : 06.12.2016

gerganasto, villlig, galina_shikova, reneta2005, Borisovacv, Mi6i80, 6tily and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by ivanova_ilieva Нед 21 Яну - 21:18

Здравейте! Може ли и на мен да ми изпратите двулогията " Манията на Молтов" на Анна Заирес.
Благодаря предварително!
ivanova_ilieva@abv.bg

ivanova_ilieva
ivanova_ilieva
Читател

Брой мнения : 18
Регистрация : 01.11.2023

wake_ivi харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Пепа Енева Нед 21 Яну - 21:53

Много бих искала да изпратите и на мен,ако може двете поредици на Ана Заирес!БЛАГОДАРЯ предварително! pepa.eneva68@abv.bg
Пепа Енева
Пепа Енева
Читател

Брой мнения : 40
Регистрация : 07.01.2024

wake_ivi харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by wake_ivi Пон 22 Яну - 13:48

Момичета пиша относно поредицата на Анна З. "Годежът на Молотов" (или по-точно Молотова), защото се разказва за сестрата Алина. Понеже някои от вас ме попитаха, а предполагам има и други любопитни - да, ще продължа с преводите. Но до сега авторката е публикувала две книги, а ще има и трета, която е запланувана за печат 31.12.2024г. Затова живот и здраве, чакам да излезе всичко от поредицата и тогава я започвам. Междувременно продължавам да попълвам колекцията на авторките, които вече съм захванала, както и предстоят изненади с непознати писателки на еротични романи. Знаете си, че всичко качвам тук като съм готова, защото наистина сте прекрасна аудитория и се надявам, че книжките няма да излязат извън този форум, докато самата аз не ги разпространя. Много благодаря за разбирането! Вашата обратна връзка е важна, за да знам кое се харесва, така че за всякакви критики, мнения, препоръки, коментари и псувни може да ми пишете на wake_ivi@abv.bg
wake_ivi
wake_ivi
Активен

Пол : Female
Брой мнения : 151
Регистрация : 08.02.2022
Местожителство : Велико Търново

Ashes, ElZet, gerganasto, nedadel71, cveti11, mirela.iliyanova, deizi_smith321 and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Vanyna Пон 22 Яну - 13:58

wake_ivi написа:Момичета пиша относно поредицата на Анна З. "Годежът на Молотов" (или по-точно Молотова), защото се разказва за сестрата Алина. Понеже някои от вас ме попитаха, а предполагам има и други любопитни - да, ще продължа с преводите. Но до сега авторката е публикувала две книги, а ще има и трета, която е запланувана за печат 31.12.2024г. Затова живот и здраве, чакам да излезе всичко от поредицата и тогава я започвам. Междувременно продължавам да попълвам колекцията на авторките, които вече съм захванала, както и предстоят изненади с непознати писателки на еротични романи. Знаете си, че всичко качвам тук като съм готова, защото наистина сте прекрасна аудитория и се надявам, че книжките няма да излязат извън този форум, докато самата аз не ги разпространя. Много благодаря за разбирането! Вашата обратна връзка е важна, за да знам кое се харесва, така че за всякакви критики, мнения, препоръки, коментари и псувни може да ми пишете на wake_ivi@abv.bg
Божее, олекна ми на душата! Благодаря!
Vanyna
Vanyna
Напредващ

Брой мнения : 126
Регистрация : 19.10.2020

ElZet, villlig, boreto, kremenapaloma424, лилиясм, jeronimo_t, Julia0 and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Margi73 Пон 22 Яну - 14:03

wake_ivi написа:Момичета пиша относно поредицата на Анна З. "Годежът на Молотов" (или по-точно Молотова), защото се разказва за сестрата Алина. Понеже някои от вас ме попитаха, а предполагам има и други любопитни - да, ще продължа с преводите. Но до сега авторката е публикувала две книги, а ще има и трета, която е запланувана за печат 31.12.2024г. Затова живот и здраве, чакам да излезе всичко от поредицата и тогава я започвам. Междувременно продължавам да попълвам колекцията на авторките, които вече съм захванала, както и предстоят изненади с непознати писателки на еротични романи. Знаете си, че всичко качвам тук като съм готова, защото наистина сте прекрасна аудитория и се надявам, че книжките няма да излязат извън този форум, докато самата аз не ги разпространя. Много благодаря за разбирането! Вашата обратна връзка е важна, за да знам кое се харесва, така че за всякакви критики, мнения, препоръки, коментари и псувни може да ми пишете на wake_ivi@abv.bg
Благодаря за трудът, който полагате за да продължавате да ни радвате и още повече за това, че оставате при нас. Хубав ден ви желая
Margi73
Margi73
Редовен

Брой мнения : 64
Регистрация : 29.01.2023

ElZet, villlig, boreto, kremenapaloma424, лилиясм, jeronimo_t, Julia0 and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by jeronimo_t Пон 22 Яну - 19:56

wake_ivi написа:Момичета пиша относно поредицата на Анна З. "Годежът на Молотов" (или по-точно Молотова), защото се разказва за сестрата Алина. Понеже някои от вас ме попитаха, а предполагам има и други любопитни - да, ще продължа с преводите. Но до сега авторката е публикувала две книги, а ще има и трета, която е запланувана за печат 31.12.2024г. Затова живот и здраве, чакам да излезе всичко от поредицата и тогава я започвам. Междувременно продължавам да попълвам колекцията на авторките, които вече съм захванала, както и предстоят изненади с непознати писателки на еротични романи. Знаете си, че всичко качвам тук като съм готова, защото наистина сте прекрасна аудитория и се надявам, че книжките няма да излязат извън този форум, докато самата аз не ги разпространя. Много благодаря за разбирането! Вашата обратна връзка е важна, за да знам кое се харесва, така че за всякакви критики, мнения, препоръки, коментари и псувни може да ми пишете на wake_ivi@abv.bg

Жива и здрава да сте!
Добре, че Ви има!
jeronimo_t
jeronimo_t
Редовен

Брой мнения : 65
Регистрация : 03.04.2018

ElZet, villlig, kremenapaloma424, лилиясм, reneta2005, 6tily, Paunova and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Naska8222 Пон 22 Яну - 21:08

wake_ivi написа:Момичета пиша относно поредицата на Анна З. "Годежът на Молотов" (или по-точно Молотова), защото се разказва за сестрата Алина. Понеже някои от вас ме попитаха, а предполагам има и други любопитни - да, ще продължа с преводите. Но до сега авторката е публикувала две книги, а ще има и трета, която е запланувана за печат 31.12.2024г. Затова живот и здраве, чакам да излезе всичко от поредицата и тогава я започвам. Междувременно продължавам да попълвам колекцията на авторките, които вече съм захванала, както и предстоят изненади с непознати писателки на еротични романи. Знаете си, че всичко качвам тук като съм готова, защото наистина сте прекрасна аудитория и се надявам, че книжките няма да излязат извън този форум, докато самата аз не ги разпространя. Много благодаря за разбирането! Вашата обратна връзка е важна, за да знам кое се харесва, така че за всякакви критики, мнения, препоръки, коментари и псувни може да ми пишете на wake_ivi@abv.bg


Огромна БЛАГОДАРНОСТ за труда Ви.
Naska8222
Naska8222
Активен

Чете : Книги
Пол : Female
Брой мнения : 164
Регистрация : 18.04.2022
Местожителство : Асеновград

ElZet, villlig, kremenapaloma424, лилиясм, Julia0, Vanyna, Mi6i80 and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Dessy-ta Пон 22 Яну - 21:31

Удоволствие е да чета преводите Ви
Dessy-ta
Dessy-ta
Читател

Брой мнения : 22
Регистрация : 17.01.2024

villlig, kremenapaloma424, Julia0, Vanyna, Mi6i80, wake_ivi, Карма and Asusena харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

Търся книгата... - Page 21 Empty Re: Търся книгата...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите