Търся книгата... - Page 31 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Търся книгата...

Go down 
+135
Gal4eto
Ani83
marielad
villlig
Дори Димитрова
Диди
yulia.tacheva
Solaris
Jivkovaani
лилиясм
Naska8222
milenatt
kremenapaloma424
hrisi77
Pemidi
wake_ivi
DNikolova
Kondita
boreto
charade
esimeonova54
mirela.iliyanova
Asusena
Tedi25k
BookLover2000
mega70
svetlaivelinova
Margi73
Decu_d
Тук
Ivelinazz
Yordanova
Paunova
angelovaaa
jh123
pepsi_767
nadyapetkova
Savarovska
ianadeleva
vatoan
waternimph
tany_ty
Julia0
KNikolova
snow222
karena68
Doseva89
НадяАладжова
mira2006
reneta2005
Лина04
ioanag
galina_shikova
radevam
Stella7401
Yana_Sl
6tily
tsveti7842
Elena72
diditooyy
maria_kolleva
Карма
spirito
Галя Ангелова
Helene
bninkova
pavlina27
isim
ssstaneva
marina_sa
Mima
Margarita.Kirilova
RadLuch
Radoslava75
dfghjk
vkaladjieva
ZiDiTee
gerganasto
venelinast
zeratulka1
bubeto_09
dea2014
bilikis
Mi6i80
hariteva_petrova
mani240222
Thristova84
gaaleetoo
Lilian
Vampiretion
reni1520
sharky77
Дияна В.
Zzzorito
MartinaMiteva
Kate145
anikyazim
Ваня91
ivaivanova
Петя Иванова Кацарова
maria.g.a
hmarconi
Fati.W
DidiP
Vesi Gikova
thisisivaa
tgerincheva
nedadel71
Vera Xristova
stelatumbeva
Yoni
Mariqna
greeneyes
marinka76
ElisavetaT
simona890
Mirkana
bombolinka
genieg
Margoto
Бет Рандъл
elinor_
Kalina
mm_mimeto@abv.bg
kanoqnkov12
didito23041977
АВА
Cveteto122
Gugity_kz
Mimigivanova
desicobra
kleopatraani
kristi1985
vanqrk
Ivanova_via
139 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next
АвторСъобщение
RadLuch
Читател
RadLuch


Брой мнения : 42
Регистрация : 10.06.2021

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeСря 22 Фев - 23:47

First topic message reminder :

Здравейте,
Някой дали има книга 2 Кралицата изгнаница на Синда Чайма.
Благодаря предварително.
rad.moskova@gmail.com

genieg, kremenapaloma424, Pemidi, agiva123, isim, sharky77, Карма and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Elena72
Редовен
Elena72


Брой мнения : 66
Регистрация : 02.02.2018

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПет 11 Авг - 12:15

ioanag написа:
Благодаря много за преводите. Опитах да намеря и първа част на Мъже извън закона - Британецът, но нещо не се справих. Някой дали има линк?


Дайте мейл да Ви я изпратя.
Върнете се в началото Go down
KNikolova
Напредващ
KNikolova


Брой мнения : 102
Регистрация : 29.01.2022

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПет 11 Авг - 13:07

ioanag написа:
Благодаря много за преводите. Опитах да намеря и първа част на Мъже извън закона - Британецът, но нещо не се справих. Някой дали има линк?
Имаше я в рулит, но превода е отврат
Върнете се в началото Go down
marielad
Активен
marielad


Пол : Female
Брой мнения : 130
Регистрация : 30.12.2017

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПет 11 Авг - 14:07

ioanag написа:
Благодаря много за преводите. Опитах да намеря и първа част на Мъже извън закона - Британецът, но нещо не се справих. Някой дали има линк?

Да, ето го "Британецът", не искам да обидя преводача, но има какво да се желае по превода. Въпреки това, на мен не ми попречи да се "зарибя" по поредицата. Ако не смятате, че ви е спешно, можете да ме изчакате известно време /смятам след 2-3 месеца да се занимая и да го коригирам/.

https://mega.nz/file/JXInFLQZ#9TxcQefVw25tNMhYGDHkkHgvHlyiqBBlxkt1LkJjL18

ElZet, villlig, Svetleto, Диди, charade, reneta2005, snow222 and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
ioanag
Редовен
ioanag


Брой мнения : 68
Регистрация : 21.03.2023

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПет 11 Авг - 15:39

Благодаря, ще изчакам

marielad харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
Thristova84
Редовен
Thristova84


Брой мнения : 67
Регистрация : 20.01.2019

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeНед 13 Авг - 11:59

Здравейте, някой дали има книгата на Чарлс Мартин -Когато щурците плачат.Ще се радвам да я споделите с мен. Thristova84@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Stella7401
Ветеран
Stella7401


Брой мнения : 1351
Регистрация : 09.07.2016

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПон 14 Авг - 21:04

marielad написа:
Здравейте, виждам, че има интересуващи се от моите фен преводи, които публикувам единствено в 2 фейсбук групи, не искам разпространение и "крадене" и много държа това мое условие да се спазва, на този етап така съм настроена. С удоволствие ще ги споделя и тук с вас и се надявам да ви харесат.
Преводите ми дотук са:
на Дж.Т.Гайсингър
Поредица Красиво насилие - дуалогия /мафия романс/
1. Красиво насилие
2. Жесток рай

Ако искате да проследите хронологично историите, започнете с Красиво насилие, защото тук се появяват и развиват някои от героите в Кралици и чудовища, също и в Опасна красота.
https://www.goodreads.com/series/294281-beautifully-cruel
Четирилогията Кралици и чудовища /мафия романс/
1. Безмилостни създания
2. Плътски пориви - в момента я превеждам, публикувам около 20.08
https://www.goodreads.com/series/311669-queens-monsters

Възнамерявам да преведа и нейната трилогия Dangerous Beauty, както и самостоятелната ѝ книга Pen Pal.
Джойс Т. Гайсингър е много свеж автор, с прекрасно чувство за хумор, добър стил, интересни сюжети и добре изградени образи, ядосвам се, че не мога напълно да предам ирландските фрази, с които изобилстват в романите ѝ и са щипка пипер в диалозите.

На Джоди Елън Малпас:
1. "Тази жена - историята от гледната точка на Джеси" - както се досещате това е паралелната поредица за Джеси и Ава от "Този мъж", но предадена през погледа на Джеси. На мен лично много повече ми хареса, може би защото не харесвам особено образа на Ава и смятам, че този готин откачалник Джеси заслужаваше по-интересна жена, но това е лично мнение.
Втората част от поредицата се очаква да се издаде в края на октомври тази година, ще я преведа и нея.
Също така попаднах и преведох допълнителна глава от "Този мъж", посветена на срещата на Сам и Кейт - Първи сблъсък.
https://www.goodreads.com/book/show/60415843-this-woman


Нови, редактирани преводи /не са циркулиращите машинни/ на книгите от поредицата "Мъже извън закона"
2. Енигмата
3. Възкресението
Превод на 4-та част Въздигането
Петата част от поредицата, която продължава историята с Дани и братовчед му Брад, очакваме може би догодино около 14.02, както беше издадена тази година Въздигането.
Възнамерявам да пипна превода и на първата част от поредицата - Британецът, за да отдам пълна почит на любимата ми поредица на авторката.
https://www.goodreads.com/series/329199-unlawful-men

Дуалогията Наследството на Хънт:
1. Изкусни лъжи
2. Нечестиви истини
https://www.goodreads.com/series/282470-hunt-legacy-duology

По-нататък смятам да видя и най-новата книга засега на Малпас "За теб"
https://www.goodreads.com/book/show/138505771-for-you

Това е засега.
Благодаря за книгите

ElZet, marielad, venelinast and Мооn харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
mani240222
Редовен
mani240222


Брой мнения : 55
Регистрация : 26.03.2022

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeВто 15 Авг - 17:50

Здравейте! Тук споделям два мои скромни превода на 2-ра и 3-та част на "Земно привличане" на Л.Дж. Кастило. По принцип съм ги правила за себе си, скоро някой ги търсеше в една група във фейсбук, качила съм ги там и за това реших да ги споделя и тук, ако някой иска да продължи поредицата.

"Земно привличане" , част 2

Може ли гравитацията да те дърпа назад и никога да не те пусне?
Объркана и обезумяла, Никол Ашфорд се събужда през 1984 г., без да знае какво я е върнало назад във времето. Решена да намери пътя обратно у дома към живота си през 2002 г., тя се заема да намери отговори. Но тези отговори я водят до това, което никога не е предполагала, че ще намери – любовта на живота си Джакс Рейнолдс.
Разкъсвана между това да върви към бъдещето или да остане в миналото, тя трябва да реши къде наистина принадлежи. Но дали изборът наистина е неин или съдбата има друг план?

https://dox.abv.bg/download?id=9150ddfb4a# - Линк за сваляне


"Земно привличане" , част 3

Връщайки се в 2002 г., Никол знае със сигурност, че нейното минало е било предназначено да бъде нейно бъдеще. Да обича Джакс е естественият й начин на живот. Така че сега да мрачния професор, в който се превърнал, да си отиде, не е опция; той е изтърпял твърде много.
Тя не може да си тръгне. Когато любов като тяхната се противопоставя на времето и пространството, си струва да се бориш за нея. Но да го убеди да пусне демоните от миналото си може да е по-трудно от борбата със самата гравитация.
Може ли Никол да задържи това, което е намерила, пътувайки през времето или се вкопчва в порива на сърцето си напразно?

https://dox.abv.bg/download?id=f2a53521b7# - Линк за сваляне

ElZet, cveti11, reni1520, villlig, karena68, boreto, Дияна В. and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
villlig
VIP
villlig


Пол : Female
Брой мнения : 5444
Регистрация : 03.04.2016

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeВто 15 Авг - 18:43

Благодаря за предложените книги и положеният труд!!!

Тук, wake_ivi and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
6tily
Редовен
6tily


Брой мнения : 52
Регистрация : 08.08.2021

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeСря 16 Авг - 0:50

marielad написа:
villlig написа:
Благодаря,за включването marielad!!!Много се радвам,че ще ни позволиш да се наслаждаваме на книгите преведени от теб. Искрено се надявам нежеланието ти за разпространение и "крадене" на преводите ти да се изпълни и да няма проблеми в това отношение тук във форума. А плановете ти за бъдещи преводи са зашеметяващи.Ще очаквам с нетърпение линкове за готовите книги.Искам да ти пожелая здраве и любов,много търпение и вдъхновение ,за да постигнеш всичко което си решила и много усмихнати и щастливи мигове!!! :poklon:

Сърдечно благодаря за милите думи и пожелания, истинско удоволствие е за мен да зарадвам някого, особено с приятно четиво! Отскоро превеждам, нямам претенцията за голям преводач, но наистина се старая доста, пък каквото станало - такова Търся книгата... - Page 31 1f60a .
На всички желая от сърце слънчево настроение, спокойствие и страхотни нови четива!

Здравейте, благодаря за преведените книги, които ни предоставяте за четене. Прочетох на един дъх книгите на Дж.Т. Гайсингър и сега очаквам втората книга от поредицата Кралици и чудовища. Много ми харесаха. Благодаря ца труда ви и за това че ги споделяте с нас.

marielad, Мария06, dea2014 and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Naska8222
Активен
Naska8222


Чете : Книги
Пол : Female
Брой мнения : 164
Регистрация : 18.04.2022
Местожителство : Асеновград

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeСря 16 Авг - 7:35

mani240222 написа:
Здравейте! Тук споделям два мои скромни превода на 2-ра и 3-та част на "Земно привличане" на Л.Дж. Кастило. По принцип съм ги правила за себе си, скоро някой ги търсеше в една група във фейсбук, качила съм ги там и за това реших да ги споделя и тук, ако някой иска да продължи поредицата.

"Земно привличане" , част 2

Може ли гравитацията да те дърпа назад и никога да не те пусне?
Объркана и обезумяла, Никол Ашфорд се събужда през 1984 г., без да знае какво я е върнало назад във времето. Решена да намери пътя обратно у дома към живота си през 2002 г., тя се заема да намери отговори. Но тези отговори я водят до това, което никога не е предполагала, че ще намери – любовта на живота си Джакс Рейнолдс.
Разкъсвана между това да върви към бъдещето или да остане в миналото, тя трябва да реши къде наистина принадлежи. Но дали изборът наистина е неин или съдбата има друг план?

https://dox.abv.bg/download?id=9150ddfb4a# - Линк за сваляне


"Земно привличане" , част 3

Връщайки се в 2002 г., Никол знае със сигурност, че нейното минало е било предназначено да бъде нейно бъдеще. Да обича Джакс е естественият й начин на живот. Така че сега да мрачния професор, в който се превърнал, да си отиде, не е опция; той е изтърпял твърде много.
Тя не може да си тръгне. Когато любов като тяхната се противопоставя на времето и пространството, си струва да се бориш за нея. Но да го убеди да пусне демоните от миналото си може да е по-трудно от борбата със самата гравитация.
Може ли Никол да задържи това, което е намерила, пътувайки през времето или се вкопчва в порива на сърцето си напразно?

https://dox.abv.bg/download?id=f2a53521b7# - Линк за сваляне


Благодаря! Търся книгата... - Page 31 1997570614

Карма харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
marielad
Активен
marielad


Пол : Female
Брой мнения : 130
Регистрация : 30.12.2017

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeСря 16 Авг - 11:13

6tily написа:
marielad написа:
villlig написа:
Благодаря,за включването marielad!!!Много се радвам,че ще ни позволиш да се наслаждаваме на книгите преведени от теб. Искрено се надявам нежеланието ти за разпространение и "крадене" на преводите ти да се изпълни и да няма проблеми в това отношение тук във форума. А плановете ти за бъдещи преводи са зашеметяващи.Ще очаквам с нетърпение линкове за готовите книги.Искам да ти пожелая здраве и любов,много търпение и вдъхновение ,за да постигнеш всичко което си решила и много усмихнати и щастливи мигове!!! :poklon:

Сърдечно благодаря за милите думи и пожелания, истинско удоволствие е за мен да зарадвам някого, особено с приятно четиво! Отскоро превеждам, нямам претенцията за голям преводач, но наистина се старая доста, пък каквото станало - такова Търся книгата... - Page 31 1f60a .
На всички желая от сърце слънчево настроение, спокойствие и страхотни нови четива!

Здравейте, благодаря за преведените книги, които ни предоставяте за четене. Прочетох  на един дъх книгите на Дж.Т. Гайсингър и сега очаквам втората книга от поредицата Кралици и чудовища. Много ми харесаха. Благодаря ца труда ви и за това че ги споделяте с нас.

Много се радвам, че са ви харесали, на мен също много ми допадат книгите ѝ и с удоволствие ги превеждам! И ви благодаря за хубавите думи!
Поредицата продължава с втората част "Плътски пориви" в абсолютна градация, Деклан и Слоун са изключително забавни, интересни и химията между тях е космическа, диалозите на места са страхотни "бисери" и ме карат да се смея с глас. Нашето момиче Слоун изобщо не разочарова - нахакана, самоуверена, нестандартна, много интелигентна и начетена.
Няма да ви дразня повече, на последната третина от книгата съм и до няколко дни ще я публикувам.
Поздрави!

ElZet, cveti11, mirela.iliyanova, villlig, karena68, Svetleto, НадяАладжова and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
ElZet
Редовен
ElZet


Брой мнения : 66
Регистрация : 23.11.2022

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeЧет 17 Авг - 0:38

Благодаря!

marielad and Карма харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
marielad
Активен
marielad


Пол : Female
Брой мнения : 130
Регистрация : 30.12.2017

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПон 21 Авг - 15:29

Дж.Т.Гайсингър - Кралици и чудовища - 2. Плътски пориви
Фен превод
За личен прочит!

Каква градация на четирилогията "Кралици и чудовища", след ударното начало с "Безмилостни създания"!
Може би "Плътски пориви" е най-доброто, което съм превела до момента от Гайсингър и не беше никак изненадващо, имайки предвид кои са главните герои - хладнокръвният, невъзмутим и целеустремен Деклан, онзи, със суховатото и странно чувство за хумор, отрезвяващият съратник на братята Блек, първопричината да водят двойнствения си живот на мафиоти под прикритие. И от другата страна е Слоун, дивата, непокорна, ексцентрична мъжемелачка, която изтисква мъжките сърца за сутрешното си смути.
Сблъсъкът им е епохален, химията между тях - космическа, обратите в историята са инфарктни, а диалозите - бисер след бисер.
Общата история на поредицата продължава да се развива много интересно и ни кара с нетърпение да очакваме следващата част - "Диви сърца", в която Райли, по-малката сестра на Слоун ще срещне най-безскрупулния убиец на руската Братва.
PDF файл прилагам в коментар.
Плътски (прилагателно):
1) Отнася се за удоволствията на тялото
2) Предаване на чувствено угаждане
3) Човекът, който ме отвлече
Дяволът има сини очи, ирландски акцент и питае дълбока омраза към мен.
Обвинява ме, че съм започнала война в съдружие с враговете му, за да убият хората му. Въпреки че съм невинна по всички обвинения, той иска своя дан от моята плът и обзет от отмъщението, ме направи своя пленница.
Но както и двамата скоро ще открием, има по-мощни пориви от подтика за отмъщение.
Когато дяволът срещне половинката си, но тя е негов заклет враг, тогава започва истинската война.
С поривите на плътта.

https://mega.nz/file/wG4XzJ5S#Z2hGzuA_BQ4QZzeY-4ozm7KYjvLEiLAIQM9SPI7tO4E

Търся книгата... - Page 31 Oaa_a10[/url]
Търся книгата... - Page 31 Oaa_a110


Последната промяна е направена от marielad на Вто 19 Сеп - 16:44; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Коригиран линк)

ElZet, gerganasto, gergana666, cveti11, villlig, tsveti7842, boreto and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
galina_shikova
VIP
galina_shikova


Пол : Female
Брой мнения : 2456
Регистрация : 08.02.2019

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПон 21 Авг - 15:42

marielad написа:
Дж.Т.Гайсингър - Кралици и чудовища - 2. Плътски пориви
Фен превод
За личен прочит!

Каква градация на четирилогията "Кралици и чудовища", след ударното начало с "Безмилостни създания"!
Може би "Плътски пориви" е най-доброто, което съм превела до момента от Гайсингър и не беше никак изненадващо, имайки предвид кои са главните герои - хладнокръвният, невъзмутим и целеустремен Деклан, онзи, със суховатото и странно чувство за хумор, отрезвяващият съратник на братята Блек, първопричината да водят двойнствения си живот на мафиоти под прикритие. И от другата страна е Слоун, дивата, непокорна, ексцентрична мъжемелачка, която изтисква мъжките сърца за сутрешното си смути.
Сблъсъкът им е епохален, химията между тях - космическа, обратите в историята са инфарктни, а диалозите - бисер след бисер.
Общата история на поредицата продължава да се развива много интересно и ни кара с нетърпение да очакваме следващата част - "Диви сърца", в която Райли, по-малката сестра на Слоун ще срещне най-безскрупулния убиец на руската Братва.
PDF файл прилагам в коментар.
Плътски (прилагателно):
1) Отнася се за удоволствията на тялото
2) Предаване на чувствено угаждане
3) Човекът, който ме отвлече
Дяволът има сини очи, ирландски акцент и питае дълбока омраза към мен.
Обвинява ме, че съм започнала война в съдружие с враговете му, за да убият хората му. Въпреки че съм невинна по всички обвинения, той иска своя дан от моята плът и обзет от отмъщението, ме направи своя пленница.
Но както и двамата скоро ще открием, има по-мощни пориви от подтика за отмъщение.
Когато дяволът срещне половинката си, но тя е негов заклет враг, тогава започва истинската война.
С поривите на плътта.

https://mega.nz/file/9HwlDRJJ#IojgxCXvuy2fkUxbWIziHzywyrJ_VLJMrEoJ9ZS8aZAТърся книгата... - Page 31 Oaa_a10
Търся книгата... - Page 31 Oaa_a110


Благодаря ти! Търся книгата... - Page 31 1997570614

ElZet, marielad, Тук, reneta2005, sharky77, 6tily, pavlina27 and харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
wake_ivi
Активен
wake_ivi


Пол : Female
Брой мнения : 151
Регистрация : 08.02.2022
Местожителство : Велико Търново

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПон 21 Авг - 17:44

Благодаря marielad! Супер си ❤

gerganasto, marielad, Диди, hrisi77, pavlina27, Naska8222, Карма and nikova_yo харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
KNikolova
Напредващ
KNikolova


Брой мнения : 102
Регистрация : 29.01.2022

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeПон 21 Авг - 21:45

Сигурно едвам ще дочакам и останалите преводи на четирилогията...думи нямам да опиша благодарностите си към Вас и всички останали преводачи. СТРАХОТНИ СТЕ е най-малкото,което мога да кажа!

ElZet, villlig, marielad, Диди, pavlina27, wake_ivi and dea2014 харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
dea2014
Читател
dea2014


Брой мнения : 37
Регистрация : 21.03.2022

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeВто 22 Авг - 1:12

Здравейте,пробвах многократно да сваля "Плътски пориви",но ми изписва ,че не е наличен.При някой друг получи ли се?
И marielad,МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!
За това,че ги сподели с нас.На идея си нямаш колко щастлива ме направи и как всеки ден ме караш да се усмихвам,докато чета!
Благодаря ти от сърце!

villlig and marielad харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
svetlaivelinova
Редовен
svetlaivelinova


Брой мнения : 54
Регистрация : 22.11.2021

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeВто 22 Авг - 4:39

Здравейте. Не ми се отваря линка в мега, за Плътските пориви.
Може ли друг линк или ако някой ги е изтеглил да ми ги прати на svetla_hristova95@abv.bg  блаагодаря предварително.

marielad харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
marielad
Активен
marielad


Пол : Female
Брой мнения : 130
Регистрация : 30.12.2017

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeВто 22 Авг - 8:14

dea2014 написа:
Здравейте,пробвах многократно да сваля  "Плътски пориви",но ми изписва ,че  не е наличен.При някой друг получи ли се?
И marielad,МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!
За това,че ги сподели с нас.На идея си нямаш колко щастлива ме направи и как всеки ден ме караш да се усмихвам,докато чета!
Благодаря ти от сърце!

Съжалявам за недоразумението с линка, коригирах го и се надявам сега всичко да е наред, ако има пак проблем, пишете и ще ви го пратя на мейл.
И благодаря за милите думи, радвам се, че ви допадат преводите ми, поздрави!

Диди, Yana_Sl, reneta2005, dea2014 and Margi73 харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
marielad
Активен
marielad


Пол : Female
Брой мнения : 130
Регистрация : 30.12.2017

Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitimeВто 22 Авг - 8:17

svetlaivelinova написа:
Здравейте. Не ми се отваря линка в мега, за Плътските пориви.
Може ли друг линк или ако някой ги е изтеглил да ми ги прати на svetla_hristova95@abv.bg  блаагодаря предварително.

Съжалявам за линка, не разбирам какво е станало, но генерирах нов и го коригирах към публикувания ми пост. Вижте сега, би трябвало всичко да е наред, поздрави!

Диди, Yana_Sl, wake_ivi and dea2014 харесват това мнение

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся книгата... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 31 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Търся книгата...
Върнете се в началото 
Страница 31 от 50Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next
 Similar topics
-
» Търся книгата...
» Търся книгата...
» Търся книгата...
» Търся книгата...
» Търся книгата...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Читателски интереси-
Идете на: