BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Нови книги и какво да очакваме

power_settings_newLogin to reply
4 posters

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyНови книги и какво да очакваме

more_horiz
Здравейте, този форум е за нови книги и какво да очакваме в скоро време по българските книжарници.

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Агата Кристи е най-популярният криминален автор в света. Нейните произведения са преведени на над сто езика, продадени в повече от два милиарда екземпляра. Ексцентрична, непредсказуема и вечно интригуваща, Агата Кристи е обявена за "Първата дама на криминалния жанр".

Поаро отвърна:

– Светът се превръща в опасно място за живеене. Само силните оцеляват.

Няколко седмици след като сключва брак с красивата вдовица Розалийн, богатият бизнесмен Гордън Клоуд загива при взрив в дома си. Единствените оцелели са брат му и новата му съпруга. Семейството на Клоуд остава без наследство. Скоро се понася слухът, че първият съпруг на Розалин не е починал. А роднините на Гордън Клоуд се надяват, че Еркюл Поаро ще разнищи мистерията и ще открие кой е жив и кой е мъртъв.Нови книги и какво да очакваме  Fon_fa11

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Нова книга на Агата Кристи. Ще излезе на 07.09

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz

Какво ли не се случва на този свят! Падаща мъгла в една хубава вечер, погрешна стъпка – и край на живота.
По време на игра на голф Боби Джоунс открива тялото на умиращ мъж, паднал от скалите в близост до една от дупките. Последните му думи преди да издъхне събуждат любопитството на Боби и той тръгва по тази неясна следа. За да разбере дали смъртта на непознатия е инцидент или престъпление, първо трябва да открие кой е Евънс. Боби и приятелят му Франки се заемат да разрешат загадката, но това ще ги изложи на смъртна опасност.
Още една нова книга на Агата Кристи от 07.09 Нови книги и какво да очакваме  Fon_ev10

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Нови книги и какво да очакваме  55210
Романът, по който е заснет сериалът "Бриджъртън" по Netflix, предизвикал сензационен зрителски интерес.

Запознайте се с Бриджъртън – уважавано семейство от английската аристокрация. Лейди Бриджър­тън, вдовица и майка на осем деца, е твърдо решена да задоми подобаващо отрочетата си.

Лейди Дафни Бриджъртън е четвъртото от осемте деца. Хората я харесват заради нейната доброта и духовитост. Но заради своята прямота тя не е сред най-ухажваните млади дами.

Любезността не е качество, което Саймън Басет, херцог Хейстингс, притежава. Наскоро завърнал се от чужбина, той възнамерява да страни от висшето общество точно както баща му е отбягвал него през цялото му детство. Не иска да бърза и с женитбата. Затова той има план: да предложи на Дафни, сестрата на най-добрия му приятел, да се престори, че я ухажва. Ако тя се съгласи, Саймън ще се спаси от амбициозните майки, които се надпреварват да му представят дъщерите си. А Дафни ще събуди интереса на младите благородници и ще увеличи шансовете си за перспективен брак, след като един херцог я е сметнал за добра партия.

Планът сработва идеално. Или поне в началото. Защото сред бляскавия, безмилостен и изпълнен със злостни клюки свят на висшето общество само едно нещо е сигурно: любовта отхвърля всички правила…

„Изобилие от блестящо остроумие и незабравими герои.“ – БУКЛИСТ

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Тази не е нова излезе ппеди по-малко от два месеца но е интересно лятно четиво. Очакна се да изсасът и другите части.

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Бриджъртън е стара поредица и ми е интересно защо чак сега излиза на БГ пазара! Дали ще я филмиран?!

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
[quote="NStaneva"]Бриджъртън е стара поредица и ми е интересно защо чак сега излиза на БГ пазара! Дали ще я филмиран?![/quote
Да доколкото знам са го направили като сершал и го дават по Нетфликс

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
DNikolova написа:
NStaneva написа:
Бриджъртън е стара поредица и ми е интересно защо чак сега излиза на БГ пазара! Дали ще я филмиран?![/quote
Да доколкото знам са го направили като сершал и го дават по Нетфликс




Това е интересно! Трябва да я потърся 😊

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Дано ви хареса 😊.

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
DNikolova написа:
Дано ви хареса 😊.

Интересно дали ще издадат всички на бг, защото обикновенно като има филм хората го предпочитат.
По-евтино и лесно от 8 книги и толкова допълнителни епилога.Или може да са включили втория епилог в книгата

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Дано ви хареса 😊.

Интересно дали ще издадат всички на бг, защото обикновенно като има филм хората го предпочитат.
По-евтино и лесно от 8 книги и толкова допълнителни епилога.Или може да са включили втория епилог в книгата

Дано да ги преведат. По мое мнение в 90% книгите са много по-интересни от филмираните си версии. Да вземем например След. Направо съсипаха успеха на книгите.

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Дано ви хареса 😊.

Интересно дали ще издадат всички на бг, защото обикновенно като има филм хората го предпочитат.
По-евтино и лесно от 8 книги и толкова допълнителни епилога.Или може да са включили втория епилог в книгата

Дано да ги преведат. По мое мнение в 90% книгите са много по-интересни от филмираните си версии. Да вземем например След. Направо съсипаха успеха на книгите.


Екранизацията на След беше една от най-лошите, които съм гледала! Книгите ми харесаха!

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Тук може да гледате сериала с бг. субт. Първи сезон е за първата книга. Втори сезон се очаква през декември.
В книгата, която издадоха епилога е включен вътре. Уж всеки месец щяха да издават по една книга, но още нищо няма.

https://filmisub.com/55451-bridgerton-season-1-bridzhrtn-sezon-1-2020.html

https://filmi7.com/filmi/drami/55451-bridgerton-season-1-bridzhrtn-sezon-1-2020.html

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
NStaneva написа:
DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:
Дано ви хареса 😊.

Интересно дали ще издадат всички на бг, защото обикновенно като има филм хората го предпочитат.
По-евтино и лесно от 8 книги и толкова допълнителни епилога.Или може да са включили втория епилог в книгата

Дано да ги преведат. По мое мнение в 90% книгите са много по-интересни от филмираните си версии. Да вземем например След. Направо съсипаха успеха на книгите.



Екранизацията на След беше една от най-лошите, които съм гледала! Книгите ми харесаха!

Първата част я понесох ,но от втората гледах малко и се отказах.Направо е излагация

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Така е изобщо даже не са се постарали, а като се замислиш че и Ана е била на снимачната площадка и им е помагала.

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
КАМЕННА ПРИНЦЕСА, книга трета от Тенекиени номади

Пресли Маркс току-що се е превърнала в клише – булка, зарязана пред олтара. Облечена в бяло, застанала пред приятелите си, тя трябва да ги информира, че годеникът ѝ – поне според смс-а, който ѝ е пратил – е забравил за сватбата им.
Унизена и бясна, тя се скрива от света и се отдава на работата си. Това, което прави в автосервиза, не е блестяща кариера, но поне я крие от светлините на прожекторите.
Поне докато в града не пристига Шоу Валънс.

В книжарниците от 11 септември. Нови книги и какво да очакваме  Screen11

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Нови книги и какво да очакваме  Fb_img12

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Нова книга. Изглежда много интересна
Излиза в началото на септември.

Покварени - книга първа от поредицата Devil's Night
Ерика
Казваха ми, че сънуваш това, за което сърцето ти мечтае. Но кошмарите са моята истинска страст.
Неговото име е Майкъл Крис.
По-големият брат на моя приятел е красив, силен и абсолютно ужасяващ. Звездата на колежанския отбор по баскетбол сега е станал професионалист… и изобщо не му пука за мен.
Но аз го виждам. Чувам го. Нещата, които прави, тайните, които крие. Години наред не мога да откъсна поглед от него.
Сега и аз отивам в колеж – в неговия град.
Три години не сме говорили за онази бурна вечер в Нощта на Дявола, когато се случиха страховити събития.
Време е той да ме забележи.
Майкъл
Името ѝ е Ерика Фейн, но всички я наричат Рика.
Гаджето на брат ми, което беше винаги наоколо още от дете. Тя свежда поглед, когато вляза в стаята. Замръзва, когато я доближа. Винаги усещам страха, който я обсебва, и макар да не съм я докосвал, знам, че притежавам ума ѝ. Това е всичко, което исках. Досега.
Брат ми вече не е част от картинката, а Рика отива сама в колежа.
В моя град е. В огромен лъскав апартамент, който е просто един златен капан. Напълно беззащитна.
Тази възможност чакахме с приятелите ми, които минаха през ада заради нея. Преди три години тя ги вкара в затвора, но сега вече са на свобода.
Чакахме търпеливо, планирахме и се готвехме за отмъщение.
Всеки неин кошмар ще стане реалност.
Аз ще съм нейната единствена реалност.
CIELA Books

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
Нова книга. Изглежда много интересна
Излиза в началото на септември.

Покварени - книга първа от поредицата Devil's Night
  Ерика
Казваха ми, че сънуваш това, за което сърцето ти мечтае. Но кошмарите са моята истинска страст.
Неговото име е Майкъл Крис.
По-големият брат на моя приятел е красив, силен и абсолютно ужасяващ. Звездата на колежанския отбор по баскетбол сега е станал професионалист… и изобщо не му пука за мен.
Но аз го виждам. Чувам го. Нещата, които прави, тайните, които крие. Години наред не мога да откъсна поглед от него.
Сега и аз отивам в колеж – в неговия град.
Три години не сме говорили за онази бурна вечер в Нощта на Дявола, когато се случиха страховити събития.
Време е той да ме забележи.
 Майкъл
Името ѝ е Ерика Фейн, но всички я наричат Рика.
Гаджето на брат ми, което беше винаги наоколо още от дете. Тя свежда поглед, когато вляза в стаята. Замръзва, когато я доближа. Винаги усещам страха, който я обсебва, и макар да не съм я докосвал, знам, че притежавам ума ѝ. Това е всичко, което исках. Досега.
Брат ми вече не е част от картинката, а Рика отива сама в колежа.
В моя град е. В огромен лъскав апартамент, който е просто един златен капан. Напълно беззащитна.
Тази възможност чакахме с приятелите ми, които минаха през ада заради нея. Преди три години тя ги вкара в затвора, но сега вече са на свобода.
Чакахме търпеливо, планирахме и се готвехме за отмъщение.
Всеки неин кошмар ще стане реалност.
Аз ще съм нейната единствена реалност.
CIELA BooksНови книги и какво да очакваме  Screen13

descriptionНови книги и какво да очакваме  EmptyRe: Нови книги и какво да очакваме

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply