Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Споделете мнение за книга /филм

+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 8 от 9]

Radoslava75

Radoslava75
PRO

First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

plam14e and DNikolova харесват това мнение


Viki

Viki
VIP

От Сиела Излиза на17.05.2021 г.
Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Untitl21
РЕЗЮМЕ
Спиращо дъха, завладяващо и драматично – продължението на световния бестселър „365 дни“ е тук

Животът на Лаура прилича на приказка: бляскава сватба; съпруг, който изпълнява всяко нежно желание; величествена вила на брега на морето и лукс, какъвто не е познавала досега. Всичко щеше да бъде идеално, ако мъжът до нея не беше дон Масимо Торичели – глава на могъща мафиотска фамилия.

Любовта на Лаура и Масимо гори като огън!

Да си омъжена за един от най-опасните мъже в Сицилия си има своите последствия и младата жена скоро ще разбере това. Защото Масимо има много врагове, които няма да се спрат пред нищо, за да го наранят. И само една слабост – Лаура.


______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

reneta2005 харесва това мнение

Radoslava75

Radoslava75
PRO

https://jasmin.bg/2016/lubopitno/kauza/brazilzski-bibliotekari-pozirat-samo-po-kniga/
ей така да ви върви в библиотеката

venelinast, Дори Димитрова, matricata_rap@abv.bg and reneta2005 харесват това мнение

143Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Empty книга Чет 13 Май - 15:50

DNikolova

DNikolova
Пристрастен

Radoslava75 написа:Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?
Да аз го гледах, по точно и двата във filmisub го има. Не е лош, не съм чела книгите но не беше кой знае какво. Трябва да излезе и трети филм.

НадяАладжова

НадяАладжова
Активен

Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Vishas10

DNikolova харесва това мнение

DNikolova

DNikolova
Пристрастен

Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Screen10
Момичета попаднах на тези книжки. Звучат много интересно. Тази сутрин видях, че тази на Тижан вече е излязла в книжарница Сиела. Прочетох резюмето и според това което научих за авторката обещава да е вълнуващо , а за книгата на Ел Кенеди нямам какво да добавя, до сега всичко което прочетох ми хареса.Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Fb_img11

tgerincheva харесва това мнение

Далия Уинчестър

Далия Уинчестър
PRO

Аз чакам да излезе филмът "Игра на омраза" и се надявам да е хубав, защото книгата много ми хареса. Макар, че се научих да нямам големи очаквания. Рядко филмите, базирани на книги, се получават добре... кого залъгвам, развълнувана съм дори в крайна сметка да остана разочарована. Има и добри филми по книги и се надявам, този да е един от тях. 🥰

venelinast харесва това мнение

Radoslava75

Radoslava75
PRO

DNikolova написа:Споделете мнение за книга /филм - Page 8 53608311
не е лоша
ще я пускат на български ли

148Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Empty Книги Съб 22 Май - 12:13

DNikolova

DNikolova
Пристрастен

Radoslava75 написа:
DNikolova написа:Споделете мнение за книга /филм - Page 8 53608311
не е лоша
ще я пускат на български ли
Тази е сравнително нова и няма превод. Прочетох откъси от книгата и звучи добре. Пратих запитвате на Егмонт дали имат план да превеждат нейни книги. Доколкото видях има нейни преведени на руски в рулит.

Radoslava75

Radoslava75
PRO

DNikolova написа:
Radoslava75 написа:
DNikolova написа:Споделете мнение за книга /филм - Page 8 53608311
не е лоша
ще я пускат на български ли
Тази е сравнително нова и няма превод. Прочетох откъси от книгата и звучи добре. Пратих запитвате на Егмонт дали имат план да превеждат нейни книги. Доколкото видях има нейни преведени на руски в рулит.
Аз я имам на английски ,ако някой иска

g.krikoryan

g.krikoryan
Читател

И аз с голяма мъка прочетох първата книга. Втората до половината и реших да я оставя.

Radoslava75

Radoslava75
PRO

Някой чувал ли е кога ще пуснат при нас третата от името на Крисчън Грей от нюансите,
официалната дата е 1юни за Англия и Сащ

НадяАладжова

НадяАладжова
Активен

Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Legend10


Да ни е честито, 12.06 излиза

Radoslava75 and reneta2005 харесват това мнение

153Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Empty Книги Пон 31 Май - 19:59

DNikolova

DNikolova
Пристрастен

НадяАладжова написа:Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Legend10


Да ни е честито, 12.06 излиза

Днеска четох в сайта на Егмонт че я има за pre order, а следващата ще излезе края на Юни а третата в началото на Юли. Няма да се налага да чакаме много да цялата поредица

Radoslava75 харесва това мнение

Radoslava75

Radoslava75
PRO

DNikolova написа:
НадяАладжова написа:Споделете мнение за книга /филм - Page 8 Legend10


Да ни е честито, 12.06 излиза

Днеска четох в сайта на Егмонт че я има за pre order, а следващата ще излезе края на Юни а третата в началото на Юли. Няма да се налага да чакаме много да цялата поредица
Това е добра новина.Не обичам да чакам през половин или една година ,а книгите ми харесват, и ще ги препрочета с удоволствие,този път на български

gerganasto

gerganasto
VIP

Radoslava75 написа:Някой чувал ли е кога ще пуснат при нас третата от името на Крисчън Грей от нюансите,
официалната дата е 1юни за Англия и Сащ




Четох някъде, че ще е в разгара на лятото. Споделете мнение за книга /филм - Page 8 486223524

Radoslava75

Radoslava75
PRO

gerganasto написа:
Radoslava75 написа:Някой чувал ли е кога ще пуснат при нас третата от името на Крисчън Грей от нюансите,
официалната дата е 1юни за Англия и Сащ




Четох някъде, че ще е в разгара на лятото. Споделете мнение за книга /филм - Page 8 486223524
Като го гледам туй лято хич неще да се разгори Споделете мнение за книга /филм - Page 8 909357165 Споделете мнение за книга /филм - Page 8 909357165 Споделете мнение за книга /филм - Page 8 909357165

reneta2005 харесва това мнение

Radoslava75

Radoslava75
PRO

Някой чел ли е Причината от Изабел Овчарова

Radoslava75

Radoslava75
PRO

Някой чувал ли е дали скоро ще издадат и останалите книги на Л Дж Шен след Вишъс
чела съм ги ,но друго си е на роден език

Radoslava75

Radoslava75
PRO

Някой от английско четящите чел ли е Filthy Beautiful Lies от Kendall Ryan ?
Били новите 50 нюанса уж ,а инъче друго от авторката съм чела ими харесват

villlig

villlig
VIP

Radoslava75 написа:Някой от английско четящите чел ли е Filthy Beautiful Lies от Kendall Ryan ?
Били новите 50 нюанса уж ,а инъче друго от авторката съм чела ими харесват

Чела съм поредицата на руски преди година може и повече и да си кажа честно не помня за какво ставаше дума.В папката ми с добри книги е,значи ми е харесала,но чак новите 50 нюанса поне за мен не е.Стил Кендал Раян книгите са приятни,интересни,някои забавни,но след прочетени 1 -2 книги (от други автори)ги забравяш лично мое мнение.

tgerincheva харесва това мнение

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите