BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е последната книга, която прочетохте?

power_settings_newLogin to reply
+103
karena68
mim4eee
SmileyDoom
peti30
Pemidi
Mi6i80
viillii1999
p4eli87
Tonq
Казакова
Izabel88
Vorscher
kameliq90@gmail.com
Деница0507
sabina.ivanova
diditooyy
AniStamova
kremenapaloma424
minigirl
sevdalina86
villlig
Обичам книги
waternimph
G.Conkova
hristiyana_miteva
snejito
dfghjk
Margarita.Kirilova
iva2475
nina_dgr
DNikolova
Porcelanowa
Elena72
галина янева
PPopova
Mirkana
АВА
RENIZVEZDI
toninka
galina_shikova
matricata_rap@abv.bg
tgerincheva
Дори Димитрова
Viki
rusto
armonia
didito23041977
reneta2005
НадяАладжова
NVasileva
gerganasto
Falomena
Borisovacv
Дияна В.
Мария23
Radoslava75
кума лиса
didalilova
i.mircheva
Stella7401
margo71
janeta29
romina76
Ana0637
nn11nn11
Коко
tcecoo
asinkata
nimfa87
Magito
victtoria
Yordanova
Деница Крумова
Lil_Maru6ka
optimeon
ViaraIvanova2
mi666i
yoana0608
veriti
marina_sa
karol21
Nikolovaaa
shosholina
Inalemgreen
Миглена0
Janni83
timbaloidd
mnm
Надежда6
radoslava1983
blanca81
barbara.2014
Yaso
Mima
Fati.W
Jjk9795
milla71
tuleva
Мiglena_90
venelinast
KrisiV25
tinito_m1
nibelung63
107 posters

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyКоя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
First topic message reminder :

nibelung63 написа:
tgerincheva написа:
Под тази маска - Мегън Марч

Хареса ли ти четивото...?

О, да хареса ми, но аз съм малко пристрасна към Мегън Марч Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 1089017131

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Вкусът на Рая - Кони Мейсън

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
В Рулит намерих една поредица на Джесика Клер (някъде е с псевдоним Джесика Симс) - Клуб на милиардерите. Чета първата книга - "Отнесена от милиардер". Книгите в поредицата са 6. Интригуваща е !

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Дияна В. написа:
В Рулит намерих една поредица на Джесика Клер (някъде е с псевдоним Джесика Симс) - Клуб на милиардерите. Чета първата книга - "Отнесена от милиардер". Книгите в поредицата са 6. Интригуваща е !

Поредицата е много хубава, но аз не понасям руски и я четох на английски,инъче бяха започнали да я превеждат в
Wattpad ,но не знам до къде са стигнали

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Radoslava75 написа:
Дияна В. написа:
В Рулит намерих една поредица на Джесика Клер (някъде е с псевдоним Джесика Симс) - Клуб на милиардерите. Чета първата книга - "Отнесена от милиардер". Книгите в поредицата са 6. Интригуваща е !

Поредицата е много хубава, но аз не понасям руски и я четох на английски,инъче бяха започнали да я превеждат в
Wattpad ,но не знам до къде са стигнали


Здр. До 9-та глава. Но главите са доста дълги 😊

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
The Best Goodbye 13 - Аби Глайдс

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Дияна В. написа:
В Рулит намерих една поредица на Джесика Клер (някъде е с псевдоним Джесика Симс) - Клуб на милиардерите. Чета първата книга - "Отнесена от милиардер". Книгите в поредицата са 6. Интригуваща е !


Можете ли да дадете линк? Не я намирам нито в Рулит, нито в wattpad.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Margarita.Kirilova написа:
Дияна В. написа:
В Рулит намерих една поредица на Джесика Клер (някъде е с псевдоним Джесика Симс) - Клуб на милиардерите. Чета първата книга - "Отнесена от милиардер". Книгите в поредицата са 6. Интригуваща е !


Можете ли да дадете линк? Не я намирам нито в Рулит, нито в wattpad.


https://www.rulit.me/books/krasavica-i-milliarder-read-468395-1.html

Вече съм на втората книга, но ще ви покаже как да търсите името на руски.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Красива грешка - Ви Кийланд

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Аби Глайнс- The Best Goodbye

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Дори Димитрова написа:
Розмари Бийч 13(за Капитан и Роуз) на Аби Глайнс.. Страхотна поредица. Чакам следващата последна за Нан да бъде преведена😊

После има и за децата им и са свързани с други герои от също толкова хубава поредица, но не знам момичето дали ще ги продължи

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
В момента чета поредицата ,,Мъглороден" и съм наистина очарована. Това е първият път, в който чета нещо на Брандън Сандърсън, но няма да е последниятКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 909357165

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Radoslava75 написа:
Дори Димитрова написа:
Розмари Бийч 13(за Капитан и Роуз) на Аби Глайнс.. Страхотна поредица. Чакам следващата последна за Нан да бъде преведена😊

После има и за децата им и са свързани с други герои от също толкова хубава поредица, но не знам момичето дали ще ги продължи

Започнал е превода за Нан, има качена първа глава. И на мен ми е интересно да прочета за нея

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Някой пробвал ли е книга за тройка Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 909357165))
Беше интересно,не много хард и за мен е вълнуващо ,но нереално да си доволен да споделяш.
Ако някой иска да пробва на английски
Forbidden Indulgences -Забранени удоволствия

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
The Best Goodbye - Аби Глайнс

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Radoslava75 написа:
Някой пробвал ли е книга за тройка Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 909357165))
Беше интересно,не много хард и за мен е вълнуващо ,но нереално да си доволен да споделяш.
Ако някой иска да пробва на английски
Forbidden Indulgences -Забранени удоволствия



Да доста книжки съм изчела и за тройки и за четворки(та и повече).Тъй като не знам английски ги чета на руски.В началото и на мен ми беше интересно,но вече не ми правят впечатление.Като цяло е наблегнато повече на еротичните сцени без кой знае какъв смисъл или история,еднотипни и кратки романчета(по скоро новели)за едно четене.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Отмъстена любов - Дж. Р . Уорд

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Брадли Толър - Опората

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
“истината за случая Хари Куебърт “много добра книга, горещо я препоръчвам

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
sevdalina86 написа:
“истината за случая Хари Куебърт “много добра книга, горещо я препоръчвам

Филма гледахте ли?Дали става или по-добре да четем книгата

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Заседнала с милиардер - Джесика Клер

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 31 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply