BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е последната книга, която прочетохте?

power_settings_newLogin to reply
+96
DanielaMileva26
Деница Крумова
vanya.gyaurova
cvetelinavbogdanova
dodo85
greeneyes
nev.ivanova
DoTo
nedadel71
daizy
montina
mir4eto98
mekssi
didalilova
vesivg
Sonia MITOVA
linchenceto
trayana66
kriji
eliana
cracedjack
bybyn
feliksana
MuryG
Бет Рандъл
Галя
aneliq_lori
ilenka83
didifori
armonia
Saraaa
janeta29
Veseto
illy
destoneva
plamen6475
tuleva
ralica09
KrisiV25
Radoslava75
mimi.angelova
barbara.2014
villlig
Viki
tgerincheva
NVasileva
violeta1994
galina_shikova
НадяАладжова
dfghjk
gerganasto
venelinast
liusi
кума лиса
shosholina
Falomena
АВА
biliana_911
mi666i
svetletost
matricata_rap@abv.bg
lorita
angelova 25
ghost
nimfa87
Tolli
toninka
romina76
Magito
vinkela7801
Mima
Yana_Sl
pandora1
ilivd
Stella7401
Дори Димитрова
Спиро
didka.stz
str1987
dhalia
djordan
bninkova
njdnd
deynna
Надежда6
tinito_m1
nikita78
Phelan
love_or_not
svetli4ka
medusa
maia22
марти7074
doychevak
vladimira8507
margo71
100 posters

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyКоя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
First topic message reminder :

Колийн Хувър - Да изгубиш Хоуп

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
viktoria_eremieva написа:
ахахах  заеми се сериозно със задачата Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 909357165
аз си чакам трета на Марч и ги почвам. После ще мисля какво да чета
ще прочета първата щом и на двете ви е харесала, да видим за останалите ...


Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 2903674814 Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 675148475 Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 909357165 Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 486223524

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
nimfa87 написа:
viktoria_eremieva написа:
nimfa87 написа:
daizy написа:
Треска #5 на Карън Мари Монинг (и официално си имам най-любимия мъжки персонаж евър  Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 1513021971 )


Супер е 😍😍😍

Я кажете - фентъзи или любовен е? Доста противоречиви мнения има[/quot

И двете, любовната история не се развива веднага, фентъзи на 100 %, аз ти го препоръчвам


Еха обнадеждаващо звучи.
Малко повече инфо ако може? Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 3142589345

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
viktoria_eremieva написа:
ахахах  заеми се сериозно със задачата Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 909357165
аз си чакам трета на Марч и ги почвам. После ще мисля какво да чета
ще прочета първата щом и на двете ви е харесала, да видим за останалите ...


За Марч ме беше питала, от Егмонт я получих на 16.06, а сега чакам Озон да ми прати Джени Хейл - Лято край Брега на светулките

______________________________
Някои хора искат да ограбят БАНКА, а аз мечтая да ограбя КНИЖАРНИЦА

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
matricata_rap@abv.bg написа:
nimfa87 написа:
viktoria_eremieva написа:
nimfa87 написа:
daizy написа:
Треска #5 на Карън Мари Монинг (и официално си имам най-любимия мъжки персонаж евър  Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 1513021971 )


Супер е 😍😍😍

Я кажете - фентъзи или любовен е? Доста противоречиви мнения има[/quot

И двете, любовната история не се развива веднага, фентъзи на 100 %, аз ти го препоръчвам


Еха  обнадеждаващо звучи.
Малко повече инфо  ако може? Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 3142589345

Книгите са доста интересни, любовната история наистина се показва на бял свят доста късно и в някакъв момент си мислиш, че дори няма да се случи, а героинята ще се хване с другия пич. После обаче се случват други неща и си мислиш обратното... Абе, просто ги прочети, нека не ти разваляме удоволствието сама да поткриеш всичко. Да ти кажа аз доста време ги пренебрегвах, но веднъж като ги почнах, просто не можах да спра. Коя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 909357165

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Алфа алтернативата Баронс - Карън Мари Монинг

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
NVasileva написа:

За Марч ме беше питала, от Егмонт я получих на 16.06, а сега чакам Озон да ми прати Джени Хейл - Лято край Брега на светулките

от Егмонт не ми правят отстъпка при доставка и не си заслужава да поръчам една гнига и да плат 5лв доставка. затова ги поръчвам през ozone или orange за да събера няколко ккниги и да ми излезе безплатна доставката.Джени Хейл - Лято край Брега я нямам, ще чакам мнение дали си заслужава да я купя:

Благодаря на всички за мнението за Треска. Остава ми плана да я почна през отпуската и да я прочета на веднъж. После ще пиша отзиви

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Сюзън Елизабет Филипс - Бебето е мое

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Красива саможертва -Джейми Макгуайър

Последната промяна е направена от Radoslava75 на Сря 24 Юни - 17:17; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Любовен оазис Джейн ан кренц

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Ребека Занети - Marked

______________________________
Някои хора искат да ограбят БАНКА, а аз мечтая да ограбя КНИЖАРНИЦА

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Изчетох трити книги от поредицата Фордж на един дъх. Страхотна е. Пълна с обрати, динамика, напрежение и интриги...държите в напрежение през цялото време. Отнова да кача, че Мегън Марч ми е любима

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Истински добър мъж и Истинска добра любов на Мегън Марч

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Beneath /''Под..'' - поредица от 8 аудио книги на Меган Марч

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Чудовище-Харлоу Грейс

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Consumed - Ребека Занети

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Красиво погребение -Джейми Макгуайър
Всички 9книги ми харесаха,за съжаление при нас пак не са издадени

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Прочетох"Чудовище" на един дъх.. Хареса ми. Препоръчайте нещо така огнено от този жанр.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Алисия - Джуд Деверо

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
Сърцето на дявола - Мегън Марч

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
кума лиса написа:
Beneath /''Под..'' - поредица от 8 аудио книги на Меган Марч

на английски ли са аудио книгите?

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКоя е последната книга, която прочетохте? - Page 47 EmptyRe: Коя е последната книга, която прочетохте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply