BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Странни случки

power_settings_newLogin to reply
+28
Panzer-Grenadier
priincesskaa
Anichkaaaaaaaaaa
lioni
Ния
slash99
Sanya
Tami_539
Riddle
Sirenia
Nadenceto22
morgana
desistela
escapingthesun
Chunchu
JoInT{}MaNia4ka
beni1979
bloody_kiss~^.^~
devil degu
~ i.LLusion
vampire_love
~Еви~
Immortal88
Sweet secret
~ Mistery writer ~
siska
Renesita
Imm0rtal
32 posters

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyСтранни случки

more_horiz
First topic message reminder :

Споделяйте необичайни случки, които приятели са ви разказвали или вие сте преживявали.

______________________________
Странни случки - Page 2 Banner-Ulquiorra-1
Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Странни случки - Page 2 Urquiolabanner
Spoiler :

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
desistela написа:
Имах чувството,че "обикнах"детето от пръв поглед като свое...


Точно така се почувствах и аз с момиченцето, което видях... Много се зарадвах, като прочетох историята ти, за това че ти се е случило нещо подобно и за това че може да не съм чак толкова луда да допускам че може да не е било съвсем случайно. Странни случки - Page 2 909357165 Само дето аз нямах толкова време с това момиченце... само признание за обич от нейна страна, една мистериозна усмивка и за едно мигване на окото беше изчезнала.. Чудя се дали това момченце изглеждаше като детенцето, което ти се роди по-късно? Имам предвид, допускаш ли че е възможно да си видяла бъдещето си бебче? Странни случки - Page 2 909357165 И дали през годините си се ровила за информация около тази случка, или не ти изглеждаше достатъчно "необичайно" за да го направиш? Извинявам се ако любопитствам прекалено предварително, не си длъжна да ми отговаряш, разбира се. Странни случки - Page 2 909357165

______________________________
Странни случки - Page 2 Privacycoldgirlsealovel


"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Няма нужда да ми се извиняваш за въпросите си.Приликата между детето,което видях преди години и моят син,който родих е само в цвета на косата и очите.Руса коса и синьо-сиви очички.Иначе чертите и формата на главата и ушите са различни.Е,вече не помня толкова ясно"онова"дете,но не са еднакви.А и се надявам НИКОГА моето дете да не стига до такава ситуация-да е мръсно,чорлаво,загубено и нещастно.
Не съм търсила информация за странни случки,просто го приех като част от съдбата-никой не може да промени или "избяга"от съдбата си.И моята философия за живота е-когато правиш добро"от сърце"искрено и помагаш на хората,то съдбата ще ти отвърне по същия начин.Ако не на теб самия -то на близките ти или на децата ти.Затова се старая с всички сили да помагам на хората както мога,а и това ми доставя огромно удоволствие и радост-чувствен ,че по този начин деня ми е ползотворен.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Наистина интересно,че не всеки е имал такива преживявания.Аз например не мога да кажа,че съм преживявала нещо плашещо.Да кажем,че с малки изключения съм имала моменти,в които ми се е струвало,че става нещо странно.В повечето случаи само съм си въобразявала.Впечатлителен човек съм и съм гледала доста страшни филми.Дори на моменти ме е обхващала параноя,че чувам странни звуци.Дори снощи ми се причу по едно време странен звук,който скоро намери логично обяснение.
Хората са най-различни.Не всеки се връзва еднакво на нещата.

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
~Еви~ написа:
Ами хъх, то не е точно странна.. абе ддз и аз как да я нарека. Значи навънка бяхме излезли няколко човека и играехме на криеница, бяхме по - малки. ;дд И аз отидох се скрих до неква къща, обаче изоставена, точно до пътната врата с гръб към нея, и както си стоях, имах чувството, че направо някой ми диша във врата, по - точно някаква жена, не знам, просто имах такова предчувствие, че беше жена. Направо се ужасих. ;х

А един път, бях сънувала някакво момиче, което се опитваше да ме убие, че стои до леглото ми, до краката, и се събуждам и гледам точно натам, имаше някакво черно кълбо, което избледня. Не знам дали аз откачам, но след това толкова ме хвана бъз, че се загърнах дори през глава. ;х ;дд


Имам една приятелка, на която й се е случило почти същото нещо като това второто. ;х Или може би нещо смесено между двете. Почувствала е присъствие зад гърба си, обърнала се и видяла нещо черно, високо до тавана, което изчезнало веднага...

______________________________
Странни случки - Page 2 Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Незнам дали това,което ми се случи е странно,но все пак ето какво стана:Една вечер(беше скоро)сънувах,че съм в парка до нас и срещам една приятелка,която не съм виждала от 5години.На следващия ден имах работа и излязох рано.На връщане минах покрай парка и срещнах момичето от съня ми.Не е ли малко странно.Е от тогава се надявам някой хубав сън да се сбъдне,дано. :wasnotme: :rolleyes: :happy1:

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Често ми се случва да чета мисли - правя го много инстинктивно. Сега да видим ще го обясня ли добре - когато искам да кажа нещо, виждам мисълта, която ще превърна в думи, много ясно изписана в съзнанието си, а когато ми се случи да "прочета" нечия мисъл, е по-скоро като токов удар - някакъв импулс минава през съзнанието ми, намърдва се между моите мисли и директно излиза през устата ми, абсолютно неволево. Освен това с баща ми почти не ни трябва да си говорим - просто знаем какво иска да каже другия. Също сънувам доста често неща, които се случват със 100%-ова точност и имам дежа вю-та от порядъка на няколко минути. Общо взето странен човек съм Странни случки - Page 2 2115147716

______________________________
ще спре Смъртта, настръхнала и безпощадна,
пред твоите отключени врата.

Но щом простре ръка душата ти да вземе,
тя в миг ще се смути
Всевластникът Живот преварил я навреме –
и ти... отдавна без душа си ти!

descriptionСтранни случки - Page 2 Emptyхотел-ресторант "Роза"

more_horiz
Аз съм от едно малко градче Калофер там има един изоставен хотел ресторант .Ние много пъти сме влизали , но последния път беше много страшно.Стигнахме до средата и от втория етаж се чу шум като местене на мебели или нещо такова с приятелите ми мн се уплашихме... :_:

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
На мен често ми се случва да сънувам разни неща и скоро те да ми се случат това вече 4-ти път сънувам,че падам от една висока скала събуждам се и имам чувството,че потъвам в леглото ..ужасно е

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Много често,ама наистина много често като погледна часовника е точно четири четиридесет и четири.От няколко години насам това ми се случва мн често.И вече започвам да се ужасявам. :unsure: И друга странно нещо,което ми се случи наскоро,и все още нямам обяснение за него е:значи,лягам си вечерта и тъй като прозореца е срещу леглото ми в стаята,аз съвсем неволно поглеждам към него и гледам че щорите са спуснати,а аз бях убедена че,и все още съм,че бяха вдигнати.Като бях на компютъра преди да си легна,а той е до прозореца, те бяха вдигнати,можех да се заклея в това и след като си легнах никой не е идвал да ги сваля.И като ме обзе един страх...стоях сигурно пет минути да се взирам в щорите и да търся съвсем логичен отговор,който не не намерих.И на сутринта бяха вдигнати отново...ужас. ❌ Нз,или нещо наистина странно се е случило или аз започвам да си въобразявам неща Странни случки - Page 2 2115147716

______________________________
Странни случки - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
slash99 написа:
Аз съм от едно малко градче Калофер там има един изоставен хотел ресторант .Ние много пъти сме влизали , но последния път беше много страшно.Стигнахме до средата и от втория етаж се чу шум като местене на мебели или нещо такова с приятелите ми мн се уплашихме... :_:


Нарушение на точка 6 от Правилата на форума:

6. Потребителите са длъжни с темите и мненията си да се стремят към градивна дискусия. Препоръчително е да се избягва спамът, кратките, неаргументирани, несъдържателни постове. Пускането на едносрични постинги, публикации с емотикон без текст, постинги "запис", както и публикации с цел трупане на брой мнения не се толерират! Мнения, които са насочени към друг потребител и не са свързани с текущата дискусия, следва да бъдат споделяни чрез системата за лични съобщения.
escapingthesun

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
има много хора,който твардят,че им се е случвало нещо едвали не нереално и вчрвам че не са били пиянииии хахах и,че е така

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Здравейте, искам да ви разкажа нещо което ми се случи на 7. Странни случки - Page 2 909357165
Бях на село и през нощта нали си спим и се събуждам и поглеждам часа беше 2;50 и чувам вънка нещо скърца и поглеждам през прозореца и гледам люлката се люлее сама, но в нея няма никого, дори и вятър не духа. И аз събудих майка ми и и казах. Събудихме всички. Излязохме отвън на двора и дядо ми се опита да спре люлката, но не успя, защото тя се засилваше все повече и повече след няколко минути люлката спя на място, попитах мама колко е часа, но тя незнаеше и изтичах вътре да видя беше 3:00 Странни случки - Page 2 909357165 ❌ :surprise:

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Преди 10 години ми се случи следното:
Беше през месец август и спях в семейната ни вила. Бях на втория етаж и прозорецът беше отворен. Събудих се около 02.00 часа, усещайки как нещо се движи по леглото, на което спях. Изглеждаше така, сякаш по леглото бавно стъпваше котка. Тъй като бях много изморен, си помислих, че ми се е сторило и продължих да спя. Не след дълго отново се събудих от усещането, че нещо продължава да ходи по края на леглото, но този път се усещаше като че ли бе човек. Отворих очи и установих, че в стаята няма никой, но страхът остана. Всичко описано до тук усещах в полусънено състояние. След няколко минути нещо започна да притиска тялото ми, започвайки от краката и продължаваше напред по тялото. Изглеждаше така сякаш някой стъпваше върху мен с бавни движения, но с ужасна тежест. Опитах се да помръдна, но не се получи. Не успях да си повдигна дори главата. Опитах се да извикам, но не можех. В този момент си помислих, че е възможно докато съм спял да съм притиснал силно тялото си на едната страна, или е някакво моментно схващане, причинено от нервната система. Силата, която буквално стъпваше върху мен спря на врата ми и започна да ме души. Тогава осъзнах, че това, което ме е споходило приличаше на нещо свръхестествено и мигновено измислих молитва с надеждата да го прогоня. Нямах представа за времето, което бе изминало, но със сигурност бях буден и виждах предметите в стаята от уличното осветление. Молитвата подейства и това, което ме душеше започна бавно да се оттегля в същия ред, в който започна да ме притиска. Около час след това станах и повече не успях да заспя. Връщайки се в миналото, когато събирах материали за свръхестествени случки и същества, стигнах до извода, че по всяка вероятност моят неканен нощен гост бе мора. Прочетох няколко истории за хора, които са били посетени от тази сила и открих много съвпадения: ужасната тежест върху тялото, задушаването, неспособността да се помръднеш или да извикаш. След това, което ми се случи не ходих на вилата няколко месеца. Оттогава до сега само веднъж ми се случи нещо подобно, но това е друга история....

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Дежa вю. Товa толковa много ме плaши. Имaм го в сънищaтa. Веднъж сънувaх че ме отвявa мелницa.(знaм глупaво нaли)Кaкто си го сънувaм просто знaм че ми е познaто. Че се е случвaло по един или друг нaчин.
Друг път пък сънувaм че съм се изгубилa и съм до еднa фaбрикa. Имa пожaр. Aз седя гледaм го и питaм човекa до мен"Тук отново ли имa пожaр" Щом се събудих бях убеденa и още съм че се е случило по някaкъв нaчин. Или пък сънувaм че съм нa нещо кaто училищнa екскурзия в горaтa. Aз тръгвaм дa бягaм по пътекaтa, зa дa стигнa до полянaтa където ще имaме щaфетни игри. Стигaм и тaм имa две огромни клетки. И съм сигурнa че товa се е случвaло и преди.
Седя си и изведнъж върху мен се стовaрвa едно чувство нa Дежa вю. Кaкто си седя нa чинa през междучaсието и си говоря с приятелкa, изпитaх някaкво смрaзявaщо чувство нa Дежa вю. Млъкнaх рязко и се зaгледaх в тетрaдкaтa си. Или пък кaкто си прaзнувaме коледa в дискотекaтa с клaсa aз съм щaстливa и се зaбaвлявaм и изведнъж едбюно подтискaщо чувство, което сякaш ме кaр a дa седнa и дa бъдa тъжнa. Сякaш нещо много вaжно ми липсвa. A веднъж си зaгубих слушaлките. Сънувaх че ги откривaм под леглото нaполовинa рaзглубени. Е слушaлките си бяхa в еднa чaнтa не под леглото. Но следвaщият път когaто ги изгубих(двa дни след товa) се сетих зa съня и реших дa проверя под леглото. И слушaлките тaм. Нaполовинa рaзглубени.

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
При мен странното е,че каквото сънувам(а то се случва почти винаги)в рамките на максимум няколко дена се сбъдва.:dry:

______________________________
Странни случки - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Като бяхме по-малки с брат ми имахме някаква много странна връзка.Както си седим и изведнъж заговаряме за едно и също нещо с едни и същи думи и това при положение ,че преди това сме говорили за съвсем друго или сме мълчали.Често ни се случваше и дежа вю-в един момент и двамата казвахме "Това съм го сънувал"или "Това вече съм го преживял".Сега това се случва много рядко.

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
Не,знам странно ли е или не.Просто една вечер,излязох с приятели и както често ни се случва срещаме нечии познати и се забавляваме заедно.Тогава се запознах с едно момиче,преди я бях виждала и ми харесваше като стил,но не знаех коя е.Та през нощта седяхме заедно,пийнахме,поговорихме малко и аз трбяваше да се прибирам понеже другата сутрин бях на училище.На следващия ден след училище реших да се разкарам малко,защото имах проблеми в къщи и не ми се прибираше,а нямаше какво да правя и тръгнах напосоки из града.Просто си вървах и си пушех и си мислех за миналата вечер и за момичето,мислих да я намеря във фейса,защото си я бях харесала,а тя ми беше казала,че също си пада по жени.И така аз вървя и си блея и си мечтая вече някакви неща и зяпам квартала където съм и...тя беше там.Седеше на един стол и си гледаше лаптопа,явно е чула,че някой върви по улицата,защото вдигна поглед към мен.
За романтиците да кажа,че между нас нищо не стана,но случката си я биваше.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Странни случки - Page 2 Baner-10

descriptionСтранни случки - Page 2 EmptyRe: Странни случки

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply