"Пленителна в червено" Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

"Пленителна в червено"

+3
bobych
Ralna
iveto81
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

iveto81

iveto81
VIP

"Пленителна в червено" Plenitelna_v_cherveno_hrm



Пленителна в червено - книга 1 (Най-редките цветя)


Маделин Хънтър


Одриана е готова на всичко, за да докаже невинността на баща си. Въоръжена с пистолета на братовчедка си, тя пътува до една крайпътна странноприемница, за да се срещне с човек, който може би има важна информация.

Но привлекателният и властен мъж, когото среща там, не е тайнственият информатор, а лорд Себастиан Съмърхейс – един от обвинителите на баща й.

Лорд Съмърхейс е очарован от смелата млада жена, а тя му отвръща с враждебност и е абсолютно незаинтересована. Скоро обаче нощта им поднася поредната изненада – пистолетът гръмва, лорд Съмърхейс е ранен и двамата трябва да дочакат утрото заедно. Изгубила надежда да докаже невинността на баща си, Одриана е на път да изгуби и репутацията си. Тя е готова да живее със скандала, но Себастиан Съмърхейс има съвсем други намерения…



*На книжния пазар от 11.08.2017г.

Корична цена: 16.00 лв


______________________________
"Пленителна в червено" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

Ralna

Ralna
Преводач

Аууу ще се купува. "Пленителна в червено" 976781486 "Пленителна в червено" 976781486 "Пленителна в червено" 976781486


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Пленителна в червено" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

bobych

bobych
Редовен

Аааа, пак съм проспала едно истинско бижу сред историческите любовни романи!!! "Пленителна в червено" 509644de2e60712c2d66077359a62725
Направо не е за вярване, че издателствата напускаха наведнъж няколко нови ИЛР!!! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a

Ralna

Ralna
Преводач

bobych написа:Аааа, пак съм проспала едно истинско бижу сред историческите любовни романи!!! "Пленителна в червено" 509644de2e60712c2d66077359a62725
Направо не  е за вярване, че издателствата напускаха наведнъж няколко нови ИЛР!!! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a

Боби Калпазанов доста са се засилили. След издънката с "Моята Американска херцогиня", мислех, че ще им се отрази пагубно, но не е така. Много им се радвам, защото само те останаха да пускат историческо. От Плеяда ще пускат и книга на Аманда, макар че няма да е точно историческа, ама я чакам и нея "Пленителна в червено" 976781486 "Пленителна в червено" 976781486


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Пленителна в червено" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

bobych

bobych
Редовен

Как им се радвам на ИК"Калпазанов"!!! "Пленителна в червено" Dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223 Не само че почнаха да издават исторически, но и издават нови, непознати, но пък изключително качествени авторки!!! Направо не мога да се нарадвам, толкова силно ме грабнаха и с Ан Грейси, а сега и Маделин Хънтър! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Дано да продължат в същия дух, пу-пу!!!

Zaharka

Zaharka
Администратор

И кориците! Кориците! Браво, издателството, най-накрая читава корица с недеформирана мома!

Иначе пусто пак поредица... Още съм в процес на размисъл. Споделете с другарчето наблюдения.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

Ralna

Ralna
Преводач

Като на меря време да стигна до нея ще споделям Зах. Че сега съм загризала Джули Гарууд, дет се вика усмивки от старите ленти, и й се радвам все едно не съм ги чела и не съм ги превеждала "Пленителна в червено" 1513021971

Боби и аз ги плюя, все така да издават, че иначе сме жив зян откъм историческо. "Пленителна в червено" 1786223778


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Пленителна в червено" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

Hera

Hera
Читател

Само да подшушна, че вътре в книжката има следната приятна изненадка - "Очаквайте: Елоиза Джеймс - Седем минути в рая", с готова корица на български! Мммммм, вече съм едно голямо очакване!!!

Zaharka

Zaharka
Администратор

Hera написа:Само да подшушна, че вътре в книжката има следната приятна изненадка - "Очаквайте: Елоиза Джеймс - Седем минути в рая", с готова корица на български! Мммммм, вече съм едно голямо очакване!!!

Ааа! Ооо! Иии! :yess: :dance:
Тука нямам чуденка, на тази й скачам директно! :bravo:


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

bobych

bobych
Редовен

Hera написа:Само да подшушна, че вътре в книжката има следната приятна изненадка - "Очаквайте: Елоиза Джеймс - Седем минути в рая", с готова корица на български! Мммммм, вече съм едно голямо очакване!!!

Опаааа, джигата е от мен!!!"Пленителна в червено" 4dcb6435a86375927f6b5ba6416aff6a
"Калпазанов" направо люто ще ги заобичам след поредната прекрасна новина!!! "Пленителна в червено" D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Зверски стискам палци, да продължават със същия устрем напред!

Hera

Hera
Читател

Огън, не остана!!! На 28.08 Седем минути в рая от Елоиза Джеймс!!! :yess:

iveto81

iveto81
VIP

"Пленителна в червено" Perleno_siqnie_hrm

Перлено сияние - книга 2 (Най-редките цветя)

Маделин Хънтър


Авторката на бестселъри Маделин Хънтър продължава своята серия с тази книга за страстта, която се разгаря, когато съдбата срещне две напълно различни души.



Граф Хоксуел живее две години в ада на неизвестността, след като годеницата му – богатата наследница Верити Томпсън – изчезва в деня на сватбата им.

Подведена от двуличния си братовчед да се омъжи за графа, Верити бяга от Лондон и отива да живее в провинцията. Тя не се интересува от титлата и високото обществено положение и е готова да загуби наследството си в замяна на свободата. Но сега, когато вече е разкрита, Верити е принудена да се върне към този брак без любов.

Хоксуел сключва сделка с нея. В замяна на три целувки на ден той няма да настоява за своите съпружески права. Верити се съгласява, но неочаквано открива, че има целувки... и целувки... защото започва да разбира истинското значение на изкушението и съблазънта в прегръдките на един опитен майстор в любовта.



*На книжния пазар от 12.03.2018 г.


______________________________
"Пленителна в червено" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

Phelan

Phelan
Пристрастен

Ще бъде доста интересно.


______________________________
"Исках да те нямам завинаги, а не да те имам за кратко." "Пленителна в червено" 1786223778

("Лавина", Блага Димитрова)

Scarlet

Scarlet
Читател

Книжката е страхотна и има интересни обрати "Пленителна в червено" 909357165

bobych

bobych
Редовен

Ееееех, най-сетне едно издателство да се реши тази година да издаде исторически любовен роман!!! И то на великолепната Маделин Хънтър! Просто прекрасно!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите