BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Психоанализи: #9

+7
kaaamzzz
Christina.
Marie
Didi168
Memento
~ i.LLusion
Renesita
11 posters

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyПсихоанализи: #9

more_horiz
ТУК!

______________________________
Психоанализи: #9 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.(Илон)

2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(Елен)

3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.(Милване)

4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.(голяма)

5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.(не)

6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.(цветя)

7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.(стъкло)

8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.(взимам я)

9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.(река)

10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.(сама)

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
Ванче.. еха Река!! Психоанализи: #9 2115147716:

1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.(Еди)
Има нещо вярно.

2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(Змия)
Мойте проблеми са тънки и дълги. Психоанализи: #9 2115147716:

3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.(Ритам змията..)
Епа ритането е бая активно, да го ева!

4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.(Малка, дървена, с веранда.)
Ми не ми дреме за проблемите ми..

5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.(Да, малка дървена.)
Е к'во бее.. аз искам ограда к'во толко, ебаси..

6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.(На масата виждам билки, оставени за сушене, а отстрани има дървени столове.)
Йес!! ..не съм нещастен! Психоанализи: #9 2115147716:

7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.(Метал)
Ехаа... ...

8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.(Взимам я с мен в къщи.)
Зимам си Еди у нас, значи.. Психоанализи: #9 2115147716:

9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.(Малко декоративно езерце.)
Мойто сексуално желание е малко и декоративно Психоанализи: #9 2115147716:

10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.(Прескачам я.)
Ем не се мокря, значи не е Психоанализи: #9 2115147716:

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.(ели)
надявам се

2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(вълк)
средна работа значи...

3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.(втренчени погледи)
да, тва е пасивно, но с много активна мисливна дейност! :lmao:

4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.(не много голяма, идеално подредена!)
пф...

5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.(не)
отворена - да, ама само когато ми стиска :lmao:

6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.(масата е празна, около нея - столове)
и кво, като съм нещастна? готино е... :lmao2:

7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.(порцелан)
да речем, че това трябва да означава много

8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.(вдидам я и я връщам в къщата)
тва го тълкувам като загриженост :d2:

9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.(река)
река... много общо понятие

10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.(плувайки)
едно хубаво нещо да ми излезе от тоя тест... :d2:

______________________________
Психоанализи: #9 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Психоанализи: #9 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
Отговори:

1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.(Майка ми)
Вярно е. :)

2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(Зебра)
Хммм...не много големи,но достатъчни.

3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.(Играем)
Играем си?Демек..активно?!

4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.(Голяма на четири етажа,с голям двор и басейн.)
Йеа,абицозна съм към проблемите си..

5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.(Да)
Демек има ограда,демек 2рото..и е вярно.

6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.(Храна,околонея са столове и брат ми и сестра ми)
Нещастна,аз? :д

7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.(Платина).
УОУ..

8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.(Прибирам я)
Прибирам си мама ;ДДД

9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.(Голям и Дълбок)
Хахаххахахахахахха..

10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.(Плувайки)
Йеа ;д

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
Отговори:1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.(Цвети)
2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(Мечка)
3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.(Напада ме )
4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.(голяма, стара)
5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.(Има ограда)
6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.(Купа с плодове)
7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.(Кристал) Психоанализи: #9 132382
8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.(Пия вода) Психоанализи: #9 549617
9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.(Голям) Психоанализи: #9 709820
10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.(ще преплувам) Психоанализи: #9 Lol

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Психоанализи: #9 7389738n


Психоанализи: #9 Badge1

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
хаха,не знам за другите но размера на водня басейн ми е океан.. айдеее!!

______________________________
Психоанализи: #9 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот. (Еми)
2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(котка)
3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно. (гледаме се)
4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си. (Огромна, супер стилна и модерна и струва милярди долари) xD
5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства. (Има ограда)
6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен. (Масата е отрупана с храна, а около нея е пълно с момчета) xD
7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1. (Кристал)

8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1. (Взимам си я)
9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание. (Океан) OMG xD
10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено. (Ще преплувам) xD

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.(родителите ми)

2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(таралеж)

3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.(подминавам)
Явно никак не се справям с проблемите си.

4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.(Малка, дървена, с веранда.)
Ми не ми дреме за проблемите ми..

5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.(голяма и масивна)

6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.(ваза с цветя и дивани)

7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.(стъклол)

8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.(оставям я)
❌ ❌ ❌

9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.(голям басейн)

10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.(заобикалям)

______________________________

... Помислих си, че в крайна сметка
инстинктите, които движат битката
и секса, не са кой знае
колко различни. Всички извираха
от животинското в нас...




Психоанализи: #9 851692_1336311523354_479_300




... Отпуснах глава върху гърдите на Дмитрий,
намирайки покой в топлината му.
Той ме целуна по челото и
прокара пръсти през косата ми.
- Обичам те, Роза. - Целуна ме отново.
- Винаги ще бъда с теб.
Няма да позволя да ти се случи нещо.

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.(Венци)

2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.(Сърна)

3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.(Гледана)

4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.(Мечта)

5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.(Не)

6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.(Цветя)

7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.(Дърво)

8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.(Взимам я)

9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.(Езеро)

10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.(Плуване)

______________________________
Психоанализи: #9 83727eu-960

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
1. Човекът, с който вървите, е най - важният във вашият живот.
- Милена.
2. Размерът на животното показва как си представяте размера на своите проблеми.
- Вълк.
3. Силата на схватката, която имате с животното, показва как се справяте с проблемите си - пасивно или активно.
- Прегръщам го. хахахах
4. Размерът на вашата къща мечта показва колко сте амбициозен да разрешите проблемите си.
- Голямо имение.
5. Липсата на ограда показва, че сте отворен човек. Ако има ограда, то значи не обичате външни вмешателства.
- Да.
6. Ако не си представяте храна, цветя или хора, вие сте напълно нещастен.
- Купа с плодове.
7. Трайността на материала, от който е направена чашата, показва доколко е трайна връзката с човека от въпрос номер 1.
- Кристал.
8. Отношението ви към чашата показва отношението към човека от въпрос номер 1.
- Взимам я с мен.
9. Размерът на водния басейн показва размера на вашето сексуално желание.
- Река.
10. Ако се намокрите, пресичайки водата, вашето сексулано желание е удовлетворено.
- Ще преплувам.

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Психоанализи: #9 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionПсихоанализи: #9 EmptyRe: Психоанализи: #9

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите