BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Кралете на бърбъна"

power_settings_newLogin to reply
+44
valia1404
Doichinova86
Maudeline Everglot
KrisiV25
marendi
galina_shikova
Петя Иванова Кацарова
Julia0
Shoe
кума лиса
kristiyana_zhekova
Nikol4etoo
kremenapaloma424
Phelan
Elissssaaa
kokteilka17
Didiela
dazacha
leovita
love_or_not
saffi
Edje
Karamelche__90
nelinikov
debilgates
марти7074
Armagedon
reidgi
gegi
capricorn6
vileto
polito1991
vs_koleva
tsveti7842
mi666i
Gergana Vasileva
fata_morgana
Амарилис
iveto81
jmv
beni1979
snejana_78
Zaharka
ves
48 posters

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 Empty"Кралете на бърбъна"

more_horiz
First topic message reminder :

"Кралете на бърбъна" - Page 2 Kralete.na.byrbyna


Поколения наред семейство Брадфорд са известни като кралете на бърбъна. Дългите години благосъстояние им носят престиж и привилегии, както и класово разделение в скъпото имение Ийстърли. От едната страна е династията, която на пръв поглед играе по правилата на добрия вкус. От другата страна е персоналът, който работи неуморно по поддържането на безупречния имидж на Брадфорд. Двата свята никога не трябва да се смесват.

За Лизи Кинг, работеща като градинар в Ийстърли, пресичането на тази граница почти разрушава живота ѝ. Да се влюби в Тюлейн, блудният син на династията на бърбъна, не е нещо, което е искала и тежката им раздяла доказва правотата на инстинктите ѝ. Сега, след две години изгнание, Тюлейн се връща у дома и донася миналото със себе си. Никой няма да остане незасегнат: нито красивата му и безскрупулна съпруга, нито по-големият му брат, чиято язвителност и лоша кръв не познават граници, нито патриархът Брадфорд, който действа с желязна ръка, мъж без морал и скрупули, но с много и ужасни тайни.


Издателство Art Eternal Distribution
Книгата е с твърди корици, 430 стр. и на цена 14 лв
Разпространява се само в онлайн магазина на издателството или в книжарниците им.

______________________________
"Кралете на бърбъна" - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Еха, много положителни отзиви за тази книга. Тъкмо попаднах на нея и се чудех да я почвам ли, да не я ли почвам...Така, като ви чета, май ще се захващам с нея :))) Наистина се надявам да не се бавят с издаването на следващата книга, че ми лазят по нервите вече със започнати и недовършени поредици или с разлика от години между книга първа и книга втора....

______________________________
Jullss  "Кралете на бърбъна" - Page 2 1997570614

"Кралете на бърбъна" - Page 2 A1ivdg "Кралете на бърбъна" - Page 2 2r39v8m

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
И аз я попрехвърлих, но на руски. Заинтригува ме... Като стил и сюжет определено е нетипична за Уорд, но обратите и "злоупотребата" с героите са си й присъщи. "Кралете на бърбъна" - Page 2 2115147716 Тюлейн така и не ме грабва обаче. По-интригуващ ми е брат му Едуард (и това, при условие, че Макс (май така се казваше третият брат) още не се е появил). Джин ми е вбесяваща, но в същото време ми е жал за нея... Драма, секс, отмъщение... има си всичко. Ще я прочета от кора до кора все някога. "Кралете на бърбъна" - Page 2 2115147716 Само дано не разтегли поредицата до 10 книги!

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Амарилис написа:
И аз я попрехвърлих, но на руски. Заинтригува ме... Като стил и сюжет определено е нетипична за Уорд, но обратите и "злоупотребата" с героите са си й присъщи. "Кралете на бърбъна" - Page 2 2115147716 Тюлейн така и не ме грабва обаче. По-интригуващ ми е брат му Едуард (и това, при условие, че Макс (май така се казваше третият брат) още не се е появил). Джин ми е вбесяваща, но в същото време ми е жал за нея... Драма, секс, отмъщение... има си всичко. Ще я прочета от кора до кора все някога. "Кралете на бърбъна" - Page 2 2115147716 Само дано не разтегли поредицата до 10 книги!

Книгата за Едуард има ли я на руски език?

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Gergana Vasileva написа:
Амарилис написа:
И аз я попрехвърлих, но на руски. Заинтригува ме... Като стил и сюжет определено е нетипична за Уорд, но обратите и "злоупотребата" с героите са си й присъщи. "Кралете на бърбъна" - Page 2 2115147716 Тюлейн така и не ме грабва обаче. По-интригуващ ми е брат му Едуард (и това, при условие, че Макс (май така се казваше третият брат) още не се е появил). Джин ми е вбесяваща, но в същото време ми е жал за нея... Драма, секс, отмъщение... има си всичко. Ще я прочета от кора до кора все някога. "Кралете на бърбъна" - Page 2 2115147716 Само дано не разтегли поредицата до 10 книги!

Книгата за Едуард има ли я на руски език?


Не. Преди два дни беше пуснат преводът на "Кралете...", тепърва следва да стартира превода на следващата книга.

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Книгата е завладяваща,с много обрати.Чете се на един дъх.Все пак това е УОРД .Нямам търпение за другите книги от поредицата

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Прочетох я още зимата(онлайн), а днес си я купих от Лидъл за 9,90.

______________________________
"Кралете на бърбъна" - Page 2 Tumblr_njtz5nZx9c1r7eta3o1_500

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
В новата брошура на АРТ ПЛЮС има следващата книга от поредицата със заглавие "Ангелският дял" на цена 14 лв. Но на коя дата ще я пуснат няма инфо. В онлайн книжарницата още я няма.

______________________________
"Кралете на бърбъна" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Някой ако разбере да пише 👼

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Единствената информация за книгата, която намерих беше тук: http://www.booksinprint.bg/Publication/Details/346b8b45-0200-40ad-9db4-3978ab34e303 , но уви в сайта на издателството им не я откривам. Обаче ме притеснява факта, че май тази книга ще е с меки корици или поне така е посочено в този сайт. "Кралете на бърбъна" - Page 2 3777512026

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
mi666i написа:
Единствената информация за книгата, която намерих беше тук: http://www.booksinprint.bg/Publication/Details/346b8b45-0200-40ad-9db4-3978ab34e303 , но уви в сайта на издателството им не я откривам. Обаче ме притеснява факта, че май тази книга ще е с меки корици или поне така е посочено в този сайт. "Кралете на бърбъна" - Page 2 3777512026


То и за първата така са писали, ама е твърда. А и планираната дата е от преди почти месец, а аз никаква информация не мога да намеря...

ПП: Има я в брошурата на издателството, която е до 24 май. Освен, че ще е 14 лв. никаква друга информация няма.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Попитах Арт плюс на лично съобщение кога ще излезе книгата...познайте....глас в пустиня "Кралете на бърбъна" - Page 2 Rotlaugh

______________________________
"Кралете на бърбъна" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Надявах се за панаира на книгата да я пуснат ама уви....

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
"Кралете на бърбъна" - Page 2 19274852_1419637778128706_5076643729950266797_nCRtszhk

Хубаво, че най-накрая я издават, но в фб коментар ги бяха попитали дали ще е с твърди корици и отговора им беше не, което доста ме разочарова. "Кралете на бърбъна" - Page 2 1449158602

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Ще се купува!

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Благодаря много!

"Кралете на бърбъна" - Page 2 12131510

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
На мен ми хареса поредицата надявам се 3 книга да излезе по-скоро.Някой имали информация кога евентуално ще излезе!

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
За осмелилите се да се престрашат с първата книга и устискали да я докарат до край, въпреки колосално безумното изпълнение от страна на издателството, не губете надежда. Вторият опит е далеч по-успешен. Качеството на превода, редакцията и корекцията е несравнимо предвид това на първата книга. А колкото до качествата на сюжета (колкото и да е субективно), е, успя да ми задържи интереса и в резултат стискам палци за читава трета книга.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
А някой има ли идея дали 3 - та част е издадена вече? Не че това е критерий за превода на български, ама..

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Имате ли информация дали в излязла 3-тата част и под какво име?

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
Може ли някой да ми изпрати поредица на Karamelche__90@abv.bg Благодаря предварително

description"Кралете на бърбъна" - Page 2 EmptyRe: "Кралете на бърбъна"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply