Поредица "Пазителите" Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Поредица "Пазителите"

+7
gerganasto
iveto81
Ralna
annаyordanova0
stefani70
viki12
ves
11 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Поредица "Пазителите" Empty Поредица "Пазителите" Чет 28 Юли - 13:17

ves

ves
VIP

Поредица "Пазителите" Ognenata_zvezda_hrm


Първа книга от най-новата трилогия на Нора Робъртс – „Пазителите“.

Някога, много отдавна, в свят отвъд нашия три богини се събрали да приветстват новата си кралица. Дарили я с три звезди: огнената, ледената и водната, които да разпръскват любов и светлина. Господарката на мрака Нереза обаче направила зла магия – един ден звездите да паднат от небето. За да се слеят мракът и светлината и да настъпи краят на света.

Саша Ригс е талантлива художничка, която превръща кошмарите и виденията си в картини. Тя живее и твори в уединение, далеч от шума на големия град. Виденията й я отвеждат до гръцкия остров Корфу и там тя среща ирландския илюзионист Бран Килиан – харизматичния мъж от сънищата й, предопределен да бъде неин любим. Саша притежава и друга необикновена дарба – да долавя чувствата на хората. Тя усеща, че Бран не е този, за когото се представя, но въпреки това се влюбва в него.

На окъпания от слънцето остров Саша и Бран се запознават с археоложката Райли, пътешественика Сойер, майстора на меча Дойл и красивата, но самотна Аника. Те са тръгнали по следите на огнената звезда, която според древната легенда е скрита между земята и морето. Само потомците на богините могат да я намерят и да спасят света...

*На книжния пазар от 04.08.2016 г.


______________________________
Поредица "Пазителите" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

viki12

viki12
VIP

Супер, добре че ще е трилогия. Мдаа още нещо за купуване, мерси Ели! Поредица "Пазителите" 1997570614

stefani70

stefani70
Ветеран

О,добре звучи.Обичам Нора !

annаyordanova0

annаyordanova0
Редовен

Даааа мисля че ще я взема директно от книжарницата :)))


______________________________
https://www.dropbox.com/sh/amn7cclku3qptsx/AADx4HPTXenxiSGMTS2CoQJra?dl=0

Ralna

Ralna
Преводач

Хммм нова трилогия на Нора, обичам ги. Ще се купува.


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Пазителите" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

ves

ves
VIP

Поредица "Пазителите" Zalivat_na_vazdishkite_hrm

Втора книга от най-новата трилогия на Нора Робъртс – „Пазителите“.

Пътешественикът Сойер отвежда пазителите до италианския остров Капри. Според виденията на Саша там, в Залива на въздишките, е скрита Водната звезда. Сойер се влюбва в красивата русалка Аника, но знае, че ако я допусне до сърцето си, и двамата ще страдат. Тя принадлежи на морето и времето й на сушата изтича.

Шестимата пазители се впускат в търсене на Залива на въздишките, който според легендата може да бъде видян само от малцина избрани. Загубила Огнената звезда, Нереза се спотайва в сенките и подготвя отмъщението си. Този път обаче тя разполага с опасен и кръвожаден съюзник. Смъртоносен, непредсказуем и жаден за вечен живот. Човек.

В борбата между мрака и светлината единствено любовта може да спаси пазителите от ужасна участ.

На книжния пазар от 17.11.2016 г.


______________________________
Поредица "Пазителите" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

iveto81

iveto81
VIP

В предвид, че последните самостоятелни книги на Нора Робъртс ме разочароваха, тази трилогия започна обещаващо. Дано продължи в същия дух и втората книга.


______________________________
Поредица "Пазителите" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

gerganasto

gerganasto
VIP

Еха,това определено ще се купува. Поредица "Пазителите" 976781486

vorona

vorona
Читател

Дааа, вече имам първите две, скоро мисля да ги схрускам Поредица "Пазителите" 909357165

Ralna

Ralna
Преводач

Който ги опоска да споделя, че и аз съм ги наредила за купуване. Като цяло обожавам трилогиите на Нора, но все пак, ще се радвам на мнение.


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Пазителите" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

Hera

Hera
Читател

Посредствено, глупаво, наивно, без никакъв елемент на изненада, накратко - пълна загуба на време, а и на средства! Казвам го с огромно съжаление, предвид факта, че обожавам старите й книги, но от доста време Нора Робъртс за мен е вече изчерпала се авторка, която определено махам от списъка си за купуване!

zaraki

zaraki
Читател

За съжаление споделям предният коментар от известно време книгите й са станали прекалено мн предвидими

Ralna

Ralna
Преводач

Недейтееее убивате мееее


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Пазителите" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

beni1979

avatar
PRO

От известно време и аз не купувам нищо нейно само ако излезе някоя нова от поредицата В смъртта
за нея поне още не сее изложила....

iveto81

iveto81
VIP

Последните самостоятелни книги на Нора наистина ми бяха много скучни - на инат ги дочетох / Уиски Бийч, Колекционерът, Мания, Лъжецът /. Но лично за мен първата книга от тази поредица не беше лоша сравнена с гореспоменатите.


______________________________
Поредица "Пазителите" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

Ralna

Ralna
Преводач

Оф абе то всеки с мнението си, аз все искам мнение ама в крайна сметка съм разбрала, че сама трябва да си преценя, защото на мен това дето ми харесва на друг не му допада, както и обратното. Тъй че ще поживеем, ще видим Поредица "Пазителите" 1997570614


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Пазителите" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

iveto81

iveto81
VIP

Поредица "Пазителите" Nora_roburts_-_stakleniyat_ostrov

Стъкленият остров - книга 3 (Пазителите)

Безсмъртният майстор на меча напуска родината си преди три века и се заклева никога да не се връща там. Но съдбата има други планове. Търсенето на Ледената звезда и митичния Стъклен остров отвежда пазителите в Ирландия и изправя Дойл пред кошмара от миналото му.

Шестимата потомци на богините се настаняват в дома на Бран в графство Клеър. Археоложката Райли се опитва да открие следи за местоположението на Стъкления остров в ирландската история. Трезвата й преценка обаче е замъглена от чувствата, които изпитва към Дойл. Но той не иска да се обвързва, знаейки, че ще я надживее. Както всички хора, които някога е обичал.

Пазителите се впускат в ожесточена битка с Нереза и демоничните й създания. Докато не повярват в любовта обаче, мисията им да намерят Стъкления остров е обречена на провал...



*На книжния пазар от 23.03.2017 г.!


______________________________
Поредица "Пазителите" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

Ralna

Ralna
Преводач

iveto81 написа:
Поредица "Пазителите" Nora_roburts_-_stakleniyat_ostrov

Стъкленият остров - книга 3 (Пазителите)

Безсмъртният майстор на меча напуска родината си преди три века и се заклева никога да не се връща там. Но съдбата има други планове. Търсенето на Ледената звезда и митичния Стъклен остров отвежда пазителите в Ирландия и изправя Дойл пред кошмара от миналото му.

Шестимата потомци на богините се настаняват в дома на Бран в графство Клеър. Археоложката Райли се опитва да открие следи за местоположението на Стъкления остров в ирландската история. Трезвата й преценка обаче е замъглена от чувствата, които изпитва към Дойл. Но той не иска да се обвързва, знаейки, че ще я надживее. Както всички хора, които някога е обичал.

Пазителите се впускат в ожесточена битка с Нереза и демоничните й създания. Докато не повярват в любовта обаче, мисията им да намерят Стъкления остров е обречена на провал...



*На книжния пазар от 23.03.2017 г.!

Юхуууу :yess: :yess: :yess:


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Пазителите" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите