Поредица "Твърде далеч" Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Поредица "Твърде далеч"

+49
Nadia12345678
zeyci_k
didifori
Дори Димитрова
Savarovska
nadia_sve
Надежда6
eli__bo
disunny
Viki
Alena
vladi4ka
nadinko
lokitoki
mimimomu
villlig
Thepowerofbook
Ellanchewa
spirito
РЕНАТА
Маги
Роси0
Bloopy
janeta29
mira_me4o
vivi86
stelisim
mimivulcheva
Поли Маринкова
steladesi
blaschka12
vancheto620
steli_tp
Dangel
Mi6abmw
ИваХимена
mi666i
Bircan
DoTo
Qni7a
лилиясм
tanitodim
105344
k.gergeva
katq8710
kateto_83
iveto81
krasy
ves
53 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 4]

ves

ves
VIP

[size=34]  1. Твърде далеч: Пропадане[/size]

Последното нещо, което Блеър Уин иска, е да се премести да живее с новото семейство на баща си в Розмари Бийч, Флорида. Но няма избор. Майка й е починала след продължителна болест, оставяйки след себе си куп дългове и никаква възможност за Блеър да запази малката им ферма в Алабама.
Пристигайки в богатия курортен град с джип и пистолет под седалката си, Блеър знае, че никога няма да се впише там. Още по-разочарована е да открие, че баща й е заминал за Париж, оставяйки я с новия й доведен брат, Ръш Финли. Циничен, надменен и безпардонен, син на прочуто рок величие, той е толкова разглезен, колкото и чаровен, и веднага влиза под кожата на Блеър.
Но докато лятото минава, Блеър започва да гледа на Ръш в нова светлина и си дава сметка, че привличането помежду им стига твърде далеч...




Поредица "Твърде далеч" 97895427154501438162169

ves

ves
VIP

2. Твърде далеч: Никога


Блеър все още обича Ръш, но знае, че няма да успее да му прости никога. Тя се завръща у дома, опитвайки се да се научи да живее без него. Да продължи с живота си… Докато не се случва нещо, което преобръща света й. Какво можеш да направиш, когато единственият човек, на когото не можеш да се довериш никога повече, е точно този, на когото имаш нужда да разчиташ така отчаяно?
Да лъжеш, да се криеш, да го отбягваш и да се молиш греховете ти да не те достигнат никога.


Поредица "Твърде далеч" 97895427159171443701263


______________________________
Поредица "Твърде далеч" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

ves

ves
VIP

3. Твърде далеч: Завинаги


Ръш й обеща вечността... но обещанията могат да бъдат нарушавани. Блеър вярваше в приказките с щастлив край... но никой не може да живее във фантазиите си. Дали те ще открият онова завинаги... или то е твърде далеч?

Осмели се да прочетеш! ТВЪРДЕ ДАЛЕЧ: ЗАВИНАГИ излиза на 13 февруари.


Поредица "Твърде далеч" 12650952_451407335044823_7693074423399980908_n


______________________________
Поредица "Твърде далеч" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

krasy

krasy
PRO

Аууу, корицата направо пари. Поредица "Твърде далеч" 976781486 Доста вълнуваща, надявам се и съдържанието да е такова. И Блеър и Ръш да са заедно.

iveto81

iveto81
VIP

Чакам книгата с нетърпение. Корицата наистина си я бива. От заглавието съдя, че книгата ще е последната, пък аз защо останах с впечатлението, че са пет книгите за Блеър и Ръш ???Поредица "Твърде далеч" 2326183677


______________________________
Поредица "Твърде далеч" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

ves

ves
VIP

Иве,за Блеър и Ръш са 4 книги,като 4-тата се разказва от името на Ръш. Ще питам издателството дали смятат да я издадат и нея. За другите книги от поредицата за приятелите, нямам голяма надежда,че те както знаеш са 13 общо,а Егмонт нещо взеха и те да си зарязват поредиците.


______________________________
Поредица "Твърде далеч" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

iveto81

iveto81
VIP

Откъс от книгата:
http://static.egmontbulgaria.com/92-downloads/romance-toofar3.pdf


______________________________
Поредица "Твърде далеч" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

iveto81

iveto81
VIP

Прочетох книгата. Един чудесен завършек на историята на Блеър и Ръш. Дано издателството да преведе и другите книги от поредицата. Интересни образи и двойки се оформиха. Много ми се иска да прочета за Грант и Харлоу и Уудс и Дела.


______________________________
Поредица "Твърде далеч" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

kateto_83

kateto_83
Читател

прекрасна поредица

katq8710

katq8710
Ветеран

някой знаели дали ще раздават другите книги от поредицата?

k.gergeva

k.gergeva
Читател

Ако не се лъжа мисля, че планират до края на годината да издадат следващата.

105344

105344
Читател

Невероятна любовна история заслужава си да се прочете. С нетърпение очаквам следващата книга!

tanitodim

tanitodim
Читател

Не че не ми хареса, но много ми е разтегнато всичко

лилиясм

лилиясм
Напредващ

Страхотна история
Сега обаче нямам търпение да разбера за Грант

Qni7a

Qni7a
Маниак

На скоро писах на издателство по въпрос за останалите книги. Отговора им беше следния
"Здравейте! За момента останалите книги от поредицата на Аби Глайнс не влизат в издателските ни планове, но обещаваме да споделим, ако това се промени в бъдеще. Поздрави и хубава вечер!"
Така, че май няма да ги видим преведени скоро. А и на мен много ми се иска....

DoTo

DoTo
VIP

хм прочетох за Гранд, не е толкова сила като за Ръш ,но ми хареса. Мисля, че и на руски ги има преведени, ако четете руски (www.rulit.me). Има и последната издаде за Нан

Bircan

Bircan
Читател

Интересна поредица

mi666i

mi666i
Башмайстор

Честно казано на Ръш и Блеър историята беше най-интересна, на Дела и Уудс също ставаше, но при Грант и Харлоу драмата ми дойде в повече и все още се колебая дали да прочета книгата за Бети и Трип.

ИваХимена

ИваХимена
Читател

Страхотна поредица!

Mi6abmw

Mi6abmw
Читател

Грабна ме

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 4]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите