BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Wild Seasons

power_settings_newLogin to reply
+11
GabriellaBT21
Роси0
xristina_zlateva
veselyshko
jijerota
Venka
RiderCrow
Gergana Vasileva
ves
iveto81
liusi
15 posters

descriptionWild Seasons EmptyWild Seasons

more_horiz
Представяме ви българската корица на СЛАДКО ПАЛАВО МОМЧЕ,
първа книга от нова вълнуваща поредица на Christina Lauren!
Очаквайте книгата в началото на декември.


Wild Seasons 12294636_431902996995257_1558313056508997578_n

Романът ще откриете и в зала 8, ет. 5 в НДК по време на Панаира на книгата от 8 до 13 декември.
Присъединете се към събитието на ЕГМОНТ оттук:
https://www.facebook.com/events/992648720796597


Последната промяна е направена от liusi на Сря Мар 02, 2016 10:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Wild Seasons 20799210

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Бих казала типично в стила на Кристина Лорен. Анотацията не подсказва точно за какво става въпрос, но харесвам другите книги на авторките и си купих и тази.
3 приятелки току-що завършили колежа, прекарват буен уикенд в Лас Вегас. На втората вечер след зверско напиване се събуждат и се оказва, че са се оженили за трима приятели, с които се запознават предната нощ. Двете двойки анулирват браковете си, но нашите герои Ансел и Миа, решават да дадат шанс на брака поне за няколко месеца. В  сравнение с поредицата за Красавците в тази книга имаше малко драма свързана с героите от детството им, особено Миа. Тя е преживяла трагедия, която е разбила мечтата и да стане професионална балерина и за да угоди на студенокръвния си баща ще продължи да учи бизнес- нещо което въобще не иска. Заминава спонтанно за Париж с Ансел за лятото. Той по цял ден е на работя, а тя по цял ден обикаля Париж, но намират време за "игри". Накрая благодарение на Ансел, Миа все пак последва мечтата си.
Интересна е книгата. Има доста забавни моменти има си ги и горещите сцени в стила на Кристина Лорен и разбира се накрая хепи енд. Който обаче някак незавършен ми се видя.
Който е харесал другата поредица ще хареса и тази.

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Wild Seasons 12743690_454973901354833_7048526119619054872_n


Въпреки привличането помежду им Харлоу и Фин дори не се харесват един друг. Което обяснява защо бракът им издържа едва 12 часа... Може би си приличат прекалено много. Или са точно това, от което всеки се нуждае.

          Търсете ГРУБО ПАЛАВО МОМЧЕ от 5 март. 

______________________________
Wild Seasons Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Ухааа страхотна новина, даже и са подранили, браво на тях :bravo: . С нетърпение я чакам.
Корицата малко не ми допада, ама важно е съдържанието.

______________________________
Wild Seasons Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
И аз нямам търпение,като ги знам двамата колко са палави  👅

______________________________
Wild Seasons Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Wild Seasons 97895427172631469086960



Това, което се случва във Вегас, си остава във Вегас. Но това, което не се е случило, не спира да ги преследва…

Лола и Оливър са много горди, че са били достатъчно разумни да не консумират пиянския си брак за една нощ, а вместо това да изградят стабилно приятелство, много по-ценно от всяка случайна свалка.

Или поне такава е официалната версия.

Животът на Лола е поел по нов и непознат път – графичният й роман е бестселър, готви се екранизация. Може би е назрял моментът за голямата промяна и в личен план. Оливър е готов да бъде нейната опора, но все по-неудържимо желае да стане нещо повече...

Кой от двамата ще направи първата крачка? И дали младата жена е способна да намери място в сърцето си за истински любим от плът и кръв… или е твърде погълната от героите си?


В книжарниците от 30.07.2016 г

______________________________
Wild Seasons Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Супер. Но се съмнявам да спазят датата. Най-вероятно ще отложат няколко пъти Wild Seasons 2326183677

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Звучи интересно :)

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Wild Seasons 14650463_544948089024080_3044024339333385885_n

Очаквайте на пазара от 29.10.2016 г.


Последната промяна е направена от ves на Сря Окт 19, 2016 7:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Wild Seasons Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Харесвам поредицата, въпреки че мислех че ще приключи с трите двойки. Ще се чете разбира се Wild Seasons 2115147716

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
това не е ли за книгата за бившия приятел на мия и съквартирантката?!
Ще я чакаме, каквато и да е. всички са интересни :)

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Ели, октомври или ноември?
Аз пък не се сещам за този Люк, бившия на Мия? Wild Seasons 613795249 . Иначе съквартикантката на Лола си я спомням. Някакво странно за нас име / Лондон или нещо такова /, та тази мацка постоянно ходеше на сърф Wild Seasons 909357165 в последната книга.

______________________________
Wild Seasons Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Поредицата е интересна и на мен ми харесва. Сега последната книга дали ще е за съквартирантката на Лола и колегата на Оливър от книжарницата ?

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
iveto81 написа:
Ели, октомври или ноември?
Аз пък не се сещам за този Люк, бившия на Мия? Wild Seasons 613795249 . Иначе съквартикантката на Лола си я спомням. Някакво странно за нас име / Лондон или нещо такова /, та тази мацка постоянно ходеше на сърф Wild Seasons 909357165 в последната книга.


Хахахаха октомври, октомври Wild Seasons Rotlaugh Аз вече търся другия месец какво ще излезе Wild Seasons Haha

Люк е бившия на Миа, разделят се като приятели, нямало е някакви скандали или драми. А за съквартирантката на Лола дори нямам спомен хахахаха Дано само да им се получи химията Wild Seasons 909357165

______________________________
Wild Seasons Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Лошо палаво момче

За хора с противоречиво отношение към любовта, те двамата се озовават твърде често голи в леглото...

Лондън е съвсем доволна от живота си – денем кара сърф, нощем работи в бар, размотава се с приятелите си и полека се ориентира накъде да поеме след университета. Докато една вечер не се запознава с Люк… С просто око се вижда, че този мъж е играч, но какво би могло да се обърка в авантюра за една нощ? Или за повече от една...

Люк е женкар, който никога не се замисля за действията си. Срещата му с Лондън обаче го кара да осъзнае, че все още преодолява края на единствената си истинска връзка и че сега, с тази жена, иска нещо по-сериозно. Когато Лондън научава за неговото минало – или по-конкретно с коя е свързано то, – осъзнава, че е затънала в усложнения, от каквито по принцип бяга. От Люк зависи да я убеди, че си струва.

Откъс от книгата: http://static.egmontbulgaria.com/92-downloads/loshopalavomomche-otkas.pdf

______________________________
Wild Seasons Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
На мен лично като цяло ми харесват всички части на Кристина Лорен и от тази поредица и от другата,за мен е автор ,който умее да вълнува читателя!

______________________________
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f8/ee/ed/f8eeed9f06da3599b28bd2b033beddcc.jpg

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
МНого хубава поредица, много ми хареса как е написана

descriptionWild Seasons EmptyWild Seasons

more_horiz
Някой, може ли да ми прати цялата Поредица: Wild Seasons, ако я има
Email: bybolina8@abv.bg
Благодаря првдварително😀

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Проверете си пощата!

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
Здравейте може ли да ми изпратите поредицата на s.zvezdanova@abv.bg

descriptionWild Seasons EmptyRe: Wild Seasons

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply