Джейми Макгуайър-Красива забрава Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Джейми Макгуайър-Красива забрава

+16
love_or_not
diana66
dianaa1962
krassy123
rraina84
maruli4
ViliBojkova
dimyorman
Qni7a
lubima8310
cvetistil
bonbon4e
kameliq70
ves
beni1979
iveto81
20 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

iveto81

iveto81
VIP

Джейми Макгуайър-Красива забрава Krasiva_zabrava_korica

Феноменът „Красиво бедствие“  и „Ходещо бедствие“ продължава с първия роман от поредицата за братята Мадокс.
Водена от свирепо желание за независимост, Ками  работи от съвсем млада. Сега е барманка в заведението „Червената врата“ и почти не ѝ остава време за друго, освен за работа и лекции.  Приятелят ѝ  отменя едно пътуване и така тя остава свободна през уикенда за първи път от цяла година.
Ками е забелязана не от друг,  а от Трентън, един от братята Мадокс, който излиза със студентки още от гимназията. Приятелите му искат да приличат на него, а жените – да го опитомят. Трентън се опитва да загърби тежки  събития от миналото си и чувство за вина. Срещите  му  с Ками  зачестяват и преминават от  приятелство към  силна страст.
И за двамата тази любов е изпитание, което ще  разкрие една дълго пазена тайна.

По книжарниците от следващата седмица

beni1979

avatar
PRO

Вече си мислех че няма да преведат докрай поредицата но бавно и славно ни изненадват!
Задължително ще си я прибавя в колекцията.....

iveto81

iveto81
VIP

Хареса ми книгата, но не толкова колкото "Ходещо бедствие". Засега Травис ми е фаворит :crazy:


______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

ves

ves
VIP

Много хубава книга,както и другите на авторката. С нетърпение очаквам следващата.


______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

kameliq70

kameliq70
Напредващ

Случайно някой да я има ел-вариант?

bonbon4e

bonbon4e
Преводач

Понеже не съм много в час, имам един въпрос. Не съм чела трите книги за Травис и Аби, но прочетох "Красива забрава", защото видях, че е книга първа от поредицата за братята. Та начинът, по който свърши - последното изречение - така разпали любопитството ми, че нямам търпение да разбера: това всичкото една поредица ли е, започната да се превежда от средата, и има ли други книги и за кои братя.
Ще се радвам ако някой може да ми отговори.


______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава 413

ves

ves
VIP

bonbon4e написа:Понеже не съм много в час, имам един въпрос. Не съм чела трите книги за Травис и Аби, но прочетох "Красива забрава", защото видях,  че е книга първа от поредицата за братята. Та начинът, по който свърши - последното изречение - така разпали любопитството ми, че нямам търпение да разбера: това всичкото една поредица ли е, започната да се превежда от средата, и има ли други книги и за кои братя.
Ще се радвам ако някой може да ми отговори.

Това е нова поредица за братята на Травис,като втората книга е именно за Томас Джеймс. Аз питах издателството дали ще я издадат,отговора беше "Да",така,че остава да чакаме.
Много ми харесва стила на авторката,стана ми една от любимите.

cvetistil

cvetistil
Читател

на мен ми се струва някак незавършена, надявам се в следващите книги да има завършек на всяка предна история както на Аби и Травис

bonbon4e

bonbon4e
Преводач

Благодаря много за бързия отговор. Не ни остава нищо друго, освен да чакаме. Важното е, че ще има още.


______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава 413

lubima8310

lubima8310
Редовен

В момента съм по средата на книгата и съм със смесени чувства.Томас Джеймс,всъщност Ти Джей ли е? Джейми Макгуайър-Красива забрава 3807526781

ves

ves
VIP

lubima8310 написа:В момента съм по средата на книгата и съм със смесени чувства.Томас Джеймс,всъщност Ти Джей ли е? Джейми Макгуайър-Красива забрава 3807526781

Да,той е,но няма да ти издавам повече  Джейми Макгуайър-Красива забрава 1351334953

beni1979

avatar
PRO

Много ми хареса книгата обаче за Травис засега за мен води класацията особено нашта как ги разпертошини на покер всички направо си беше уникално! Джейми Макгуайър-Красива забрава 2115147716

iveto81

iveto81
VIP

Джейми Макгуайър-Красива забрава 19989438_1598096653557026_5788075994684506172_n

Следваща книга от поредицата за братята Мадокс излиза на 7-и август.


______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

Qni7a

Qni7a
Маниак

Иееее... Добра новина. Ще я очаквам. Джейми Макгуайър-Красива забрава 909357165

dimyorman

dimyorman
Читател

Поредицата е много хубава.

beni1979

avatar
PRO

Доживяхме.... :headbang:

ViliBojkova

ViliBojkova
Ветеран

Най накрая.

maruli4

maruli4
Читател

Ехаааа, това се казва новина. Мислех, че са се отказали тези хора, както май вече правят издателствата у нас.

rraina84

rraina84
Читател

Това е страхотна новина.Не разбирам тези издателства.Когато започнат някаква поредица , трябва да бъде завършена.Не превежда се една книга и после нищо.

krassy123

krassy123
Читател

Някой да знае какво става. Аз не намирам даже информация в издателството.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите