Завещаниетo Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Завещаниетo

+5
beni1979
iveto81
cvetistil
vivi86
liusi
9 posters

Go down

Завещаниетo Empty Завещаниетo

Писане by liusi Съб 26 Сеп - 21:49

Очаквайте през октомври:
"Завещанието" от Кристен Ашли


Завещаниетo 12039242_1228129563880717_1948547710458545774_n


Никога не е късно да намериш щастието, без значение какво ти е поднесъл животът...

Джоузефин Малоун е изискана дама с изключително успешна кариера. Като личен асистент на известен моден фотограф, животът ѝ е изпълнен с пътувания из целия свят и непрестанни срещи с високоуважавани личности от модния, музикалния и филмовия елит. Но въпреки че животът ѝ изглежда бляскав, това е сама фасада, зад която тя е принудена да се крие. Несъзнателно, но много успешно, Джоузефин държи всички останали на разстояние. Защото тя не търси любов. Любовта я е разочаровала. Изоставила я е. Единственият човек в живота й, който винаги я е обичал и подкрепял безрезервно, е нейната баба Лидия. Затова когато внезапно баба й умира, Джоузи е съкрушена и се завръща в родния си град Магдалийн.
На погребението присъства странно семейство, което Джоузи не е виждала никога преди – грубоват, но привлекателен мъж, на име Джейк, и трите му деца. Но истинският шок за Джоузи идва, когато при четенето на завещанието се оказва, че Лидия е „оставила” внучка си на грижите на Джейк. Подозрителната Джоузи не иска да има нищо общо с непознатия мъж, който освен всичко е и собственик на стриптийз клуб, но изглежда, Джейк знае за нея много повече, отколкото тя някога доброволно би му разкрила...

----------------------------------------------------

Отзиви в интернет:

"Затрогваща и емоционална, с изящна уязвимост и истинност, които я правят още по-силна. Всеки миг от тази красива книга беше прекрасен."

"Дочетох тази книга със сълзи в очите. Тя ме докосна и затрогна. От нея се излъчва неподправена уязвимост и откровеност, която намери отклик дълбоко в мен. Бях изненадана от всички чувства, надигнали се така неочаквано, че ме погълнаха цяла и ме разтърсиха издъно, карайки ме да се чувствам едновременно натежала от скръб и олекнала от щастие и надежда."

"Винаги когато чета книга от Кристин Ашли, се питам дали изобщо е нужно да пиша рецензия. Няма нито една нейна книга, която да не харесвам и дори обожавам. Четейки нейните истории, винаги знаете какво може да очаквате. Не що се отнася до сюжета, защото той винаги е пълен с изненади, а що се отнася до емоциите, с които книгата ще ви изпълни. Нейният стил намира отзвук у мен и винаги, когато довърша някоя от историите ѝ, се чувствам мъничко изцедена. Сякаш ми трябва минутка, за да се съвзема."

"История, преливаща от чувства. Непресторени, откровени и дълбоки."

______________________________
Завещаниетo 20799210
liusi
liusi
Маниак

Чете : fanGtasy ;)
Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 631
Регистрация : 20.02.2012
Местожителство : The Fires of Hell

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by liusi Вто 20 Окт - 16:23

"Завещанието" от Кристен Ашли вече е на книжния пазар ;)

Завещаниетo 12096542_1240206099339730_1164472004081186111_n

______________________________
Завещаниетo 20799210
liusi
liusi
Маниак

Чете : fanGtasy ;)
Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 631
Регистрация : 20.02.2012
Местожителство : The Fires of Hell

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by vivi86 Вто 10 Ное - 21:21

Приятно се изненадах както от авторката така и от книгата.Много отдавна не бях се натъквала на книга от този жарн и то толкова обемиста.Интересна история макар и малко предсказуема, но авторката те грабва от първата до последната страница.Бих се зарадвала ,ако има книжки и за децата ,но май няма поне аз не срещнах
vivi86
vivi86
Активен

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 212
Регистрация : 24.11.2012

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by cvetistil Пон 4 Яну - 13:27

Страхотна книга, обичам този начин на писане и подреждане
cvetistil
cvetistil
Читател

Пол : Female
Брой мнения : 29
Регистрация : 04.01.2016

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by iveto81 Пон 4 Яну - 14:16

Много се чудих дали да си я купувам тази книга. Главни герои над 40 годишни, той с 3 деца от различни жени, абе някак си не ме грабна анотацията. Обаче все попадах на хубави коментари за нея, така че накрая си я взех. Да си кажа честно много ми хареса. Джейк и Джоузи са много сладка двойка. Единственото, което  не ми хареса, е че Джоузи много покорна излезе. За всяко нещо се съгласяваше с Джейк. И на края уж беше много непреклонна заради писмата, пък след 2 дена се чудеше как да се върне при Джейк. Според мен трябваше повече да го поизмъчва.
Видях, че има книга и за Мики, надявам се авторката да реши да напише истории за децата на Джейк и за момичето Тейлър, че там се заформиха хубави двойки.
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by iveto81 Вто 1 Ное - 15:33

Завещаниетo 14947967_1542850289075308_8084845498082022494_n

Очаквайте на 15 ноември: "Ново начало" от Кристен Ашли.

Никога не е късно да намериш щастието,
без значение какво ти е поднесъл животът...

Амелия е американска наследница, която някога е имала съвършен живот – съпруг, когото обича, две красиви деца и всичко, което би могла да поиска. Ала всичко това рухва, когато мъжът й захвърля шестнайсетгодишния им брак и се жени за много по-млада жена. Болката от предателството я съсипва и с поведението си тя изгубва уважението на децата си, което е най-големият удар за нея.
Когато бившият й съпруг се мести заедно със сина и дъщеря им в другия край на страната, в малкото градче Магдалийн, Амелия решава, че е време да се вземе в ръце и осъзнава, че това е последният й шанс да открие себе си и отново да спечели сърцата на децата си. Тя събира багажа си и ги последва, твърдо решена да стори всичко по силите си, за да оправи отношенията си с тях.
Онова, което не е предвидила, е срещата с очарователния й съсед пожарникар, Мики Донован. Въпреки че неговата история е съвсем различна от нейната, тя е също толкова болезнена. И двамата са извървели труден път, макар да идват от напълно различни светове. Благодарение на наследството си, Амелия е страшно богата, а Мики работи на три места, поради което не му остава дори миг свободно време. Амелия не я е грижа, ала Мики се притеснява, че няма да се впише в нейния свят. Но дали чувствата им са достатъчно силни, за да открият щастието един с друг?

„Ново начало“ е красива история за втория шанс, за това, да съградиш отново семейството си, да преоткриеш себе си, както и да разбереш, че понякога най-хубавите неща идват по-късно в живота.“


______________________________
Завещаниетo Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by beni1979 Вто 1 Ное - 16:27

Определено ще се купува авторката много ми хареса във Завещанието се смях до сълзи дано и тази да е така забавна....
avatar
beni1979
PRO

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by tanqn19 Вто 20 Дек - 22:15

Хубава книга, леко се чете, красива история.
tanqn19
tanqn19
Читател

Брой мнения : 11
Регистрация : 14.12.2016

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by iveto81 Вто 3 Яну - 18:54

Хареса ми книгата "Ново начало" ама очаквах повече. До средата много добре ми вървеше от там нататък почти едно и също. Харесвам в книгите да има напрежение, интрига, динамика, а тук ми липсваше. Разпъване на локуми в над 600 стр, като можеше и в по малко. И в тази книга героинята е покорна и за всяко нещо се съгласяваше с главния. И което най-много ме дразнеше през цялото време използването на епитетите:миличък, сладичък, бейби и т.н.  Така героинята се обръщаше и към главния и към сина си и към брат си |-(.
Общо взето е точно като "Завещанието".
Надявам се следващата книга да е за шерифа, че той ми се видя интересен образ.

______________________________
Завещаниетo Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by beni1979 Вто 3 Яну - 19:10

Надявам се следващата книга да е за шерифа, че той ми се видя интересен образ.


Дано Иве и аз се надявам не само че е интересен ами и красавец... :lovely:
avatar
beni1979
PRO

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by iveto81 Вто 3 Яну - 20:40

beni1979 написа:Надявам се следващата книга да е за шерифа, че той ми се видя интересен образ.


Дано Иве и аз се надявам не само че е интересен ами и красавец... :lovely:
Бени, ако се сещаш се заформи нещо с шерифа и някаква секси мацка. Ама дали беше пожарникарката или някоя друга не разбрах Завещаниетo 909357165

______________________________
Завещаниетo Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by beni1979 Вто 3 Яну - 23:15

Доколкото си спомням станахме свидетели на някакъв спор м/у него и някаква дама ама не я познаваме.....
Амелия беше във фризьорския салон и ги видя да се карат нещо отвън и май не беше пожарникарката.... 👼
avatar
beni1979
PRO

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by Violeta__1990 Вто 26 Сеп - 22:16

Страхотна книга. Другата част също е много готина!
Violeta__1990
Violeta__1990
Читател

Зодия : Aries
Брой мнения : 21
Регистрация : 08.05.2017

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by svetli4ka Вто 5 Юни - 0:39

И аз останах приятно изненадана от Кристен Ашли . С нетърпение чакам нещо ново.
svetli4ka
svetli4ka
Активен

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 176
Регистрация : 13.05.2018

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by Jess Вто 5 Юни - 12:42

Книгата е страхотна .
Jess
Jess
Читател

Брой мнения : 10
Регистрация : 26.02.2018

Върнете се в началото Go down

Завещаниетo Empty Re: Завещаниетo

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите