BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionBabes-on-Brooms series EmptyBabes-on-Brooms series

more_horiz
Babes-on-Brooms series 6583234

Blonde with a Wand / Блондинка с магическа пръчица
(Babes-on-Brooms #1)

by Vicki Lewis Thompson


Сексапилната вещица Аника Ривиър има едно правило: никога, при никакви обстоятелства да не се забърква с никой мъж, преди да му каже, че е вещица. И все пак какво е едно глупаво правило? Особено когато въпросният мъж е сладък колкото Джаспър Дейнс. Но когато Аника и Джаспър се скарват, тя нарушава дори по-голямото правило на вещерството и го превръща в котка. Лоша новина за него. Още по-лоша за нея...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionBabes-on-Brooms series EmptyRe: Babes-on-Brooms series

more_horiz
Babes-on-Brooms series 6582630

Chick with a Charm / Омагьосваща мацка
(Babes-on-Brooms #2)

by Vicki Lewis Thompson


Лили Ривиър е свободомислеща и купонджийка - две опасни качества за вещица. Лили се нуждае от кавалер за годежното парти на сестра си Аника и е решена да заведе готиния Грифин Тайлър. Но изтощеният бракоразводен адвокат твърди, че работата е отнела романтичната му настройка. Сипването на любовен еликсир в питието на Грифин може и да не е благородна постъпка, но със сигурност върши работа! Има само един проблем: Дали чувствата на Грифин са резултат от наистина добра магия или наистина е влюбен?

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply