Blood for Blood (трилогия) Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Blood for Blood (трилогия)

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Blood for Blood (трилогия) Empty Blood for Blood (трилогия) Съб 11 Апр - 12:54

Zaharka

Zaharka
Администратор

Blood for Blood (трилогия) 22749550

Vendetta / Вендета
(Blood for Blood #1)

by Catherine Doyle


Кръв ще се пролее, сърца ще бъдат разбити... със жестокото съперничество между две враждуващи фамилии, да се влюби би било най-смъртоносното нещо, което може да стори Софи. Епичен дебют, развиващ се в покрайнините на днешен Чикаго.

За Софи това е поредното бавно, горещо лято в Седар Хил, да сервира в семейната закусвалня и да се размотава с най-добрата си приятелка Мили. Но тогава някой се нанася в изоставеното имение в квартала - семейство от пет братя италианци, един от друг по-секси. Не можейки да устои на карамелените очи на Николи, Софи открива, че е хлътнала по него... и нарочно игнорира предупредителните знаци. Защо кокалчетата на Ник са натъртени и разранени? Защо носи гравирано джобно ножче? И защо арогантният му и влудяващ по-голям брат Лука не й позволява да го вижда? С разкриването на мрачната тайна на момчетата, Софи трябва да приеме и с истината за собственото си семейство. Неочаквано тя е разкъсвана между две враждуващи династии: тази, към която принадлежи и онази, в която е влюбена. Ще трябва да избере между лоялността и страстта. Когато го направи, кръв ще се пролее, сърца ще бъдат разбити. Защото в този извратен подземен свят, позорът може да бъде разликата между живота и смъртта.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

2Blood for Blood (трилогия) Empty Blood for Blood (трилогия) Пет 12 Юни - 18:10

jekadi0246

jekadi0246
Читател

Ще се превежда ли ?

3Blood for Blood (трилогия) Empty Re: Blood for Blood (трилогия) Пет 12 Юни - 23:52

Zaharka

Zaharka
Администратор

jekadi0246 написа:Ще се превежда ли ?

Не.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите