Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво?

+39
reneta2005
tgerincheva
nimfa87
optimeon
Sineochka2000
biliana_911
Димнидора
jenq9009
Irena Nikolova
love_or_not
stelinia
rraina84
aiseldzhurova
milenatt
ViliBojkova
InnaV
vesi
larissahd
kolibri
марти7074
lki99
katydoch
galka89
mi6lena
Av4e
Nadin96
Verji
anetageo
milla71
десистанева
milaleks
NETI8888
bright71
aranna
iveto81
Zarazno_zlo
Ralna
Zaharka
Renesita
43 posters

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво?

Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_lcap21%Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_rcap 21% [ 10 ]
Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_lcap44%Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_rcap 44% [ 21 ]
Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_lcap15%Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_rcap 15% [ 7 ]
Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_lcap20%Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Vote_rcap 20% [ 10 ]
Общо гласове : 48


Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

Renesita

Renesita
Администратор

1-3.


______________________________
Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

Zaharka

Zaharka
Администратор

1 - 3


В които влизат и евентуални коментари, не само резюмета. И то обикновено ако се колебая. В повечето случаи прочитам само анотацията и решавам дали ще я бъде или не.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

Ralna

Ralna
Преводач

Повече от 6. Като купувам книга, купувам почти на ред, но като седна да чета изчитам поне 9-10 докато най-после си харесам, тъй като съм фен на много жанрове, и докато измисля дали ми се чете нещо съвременно или историческо минава век. После ако избера съвременно се чудя кримка ли, паранормално ли, приключенско или нещо забавно. Ако избера историческо чуденката е огромна, за лондонското общество ли, или за шотландци, може рицари, каубои, шейхове, викинги, пирати... и в един момент, чета повече резюмета отколкото книги. А наложи ли се да избирам книга за превод, е тогава прекарвам дни в Goodreads Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 1513021971


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

Zarazno_zlo

Zarazno_zlo
Напредващ

Гледам ревюта за да придобия представа за сюжета на книгата.
Естествено гледам дали се харесва, но главно ако сюжета ме е грабнал си взимам книгата и се абстрахирвам от чуждото мнение.


______________________________
Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 2mgsis9

iveto81

iveto81
VIP

Обикновено единствено анотацията чета. Има случаи когато анотацията не ме е грабнала и коментари от прочели дадената книга гледам. Но като цяло грабне ли ме анотацията купувам или свалям книгата без да се влияя от негативни коментари.


______________________________
Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

aranna

aranna
PRO

Повече от 6.
Зависи от настроението ми. Понякога ми се чете определена книга или определен жанр. Но общо взето...
попрехвърлям няколко книги, докато "захапя" някоя.

bright71

bright71
Читател

само анотацията, мненията не могат да ме предизвикат да прочета или не някоя книга

NETI8888

NETI8888
Читател

Понякога докато си намеря подходящо четиво според настроението ми отнема доста време и нерви.

milaleks

milaleks
Читател

Обикновено чета само анотацията. Коментарите са за след това.

десистанева

десистанева
VIP

Повече от 6.Независимо дали купувам или свалям книга,зависи най вече от настроението ми и понеже съм фен на доста жанрове,в повечето случай се получава,че чета повече резюмета от колкото книги,а що се отнася за коментарите почти не ги чета,абстрахирвам се от чиждото мнение.Даже последния път обиколих три пъти книжарницата,докато ме грабна нещо Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 909357165


______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

milla71

milla71
Маниак

Чета само анотациите.Ако ме грабне вземам книгата.

anetageo

anetageo
Маниак

И аз чета само анотациите , и решавам дали ще прочета книгата или не .

Verji

Verji
Активен

пфф.. много труден въпрос! Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 909357165 Много зависи в какво настроение съм .. Първо трябва да си избера жанр и след това се почва с четенето на разюмета,но обикновено 4-6 и задължително си избирам нещо между тях! иначе ще се побъркам и няма да мога да си избера Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 3807526781 Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 2115147716 А колкото до коментарите-чета ги,но просто от любопитство Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 909357165


______________________________
Dreams are our escape from reality!

Nadin96

Nadin96
Читател

Обикновено, преди да започна с четенето на някоя, задължително прочитам анотацията. Но на моменти просто си избирам книга на посоки и започвам да я чета, и честно казано съм попадала на доста добри заглавия. Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? 1997570614

Ralna

Ralna
Преводач

Чета резюмето, ако не съм доволна, минавам през гудрийдс да прегледам коментарите на хора, които са оценили книгата най-зле. Като видя какво не са харесали си преценявам дали за мен това би било проблем или не. Напоследък книги много, както на нашия пазар така и на чуждия, не искам да си губя времето с книга, която не харесвам, при положение, че може вместо това да чета нещо, което да ми допадне.


______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Колко резюмета на книги поглеждате преди да си изберете четиво? I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

Av4e

Av4e
VIP

milla71 написа:Чета само анотациите.Ако ме грабне вземам книгата.

mi6lena

mi6lena
Читател

Много рядко чета резюмета. Резюметата предрешават мнението. От определени жанрове чета всичко, без значение колко добре е написано.
Много бестселъри се оказват пълни боклуци, въпреки суперлативите, изказани за тях или вълнуващо резюме.

galka89

galka89
Читател

Чета само резюмета

katydoch

katydoch
Читател

Преди за прочета дадена книга винаги чета резюмето.

lki99

lki99
Читател

Предпочитам да не ги чета, за да не ми развалят удоволствието от четенето...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите