Как да пускаме нови теми Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Как да пускаме нови теми

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Renesita

Renesita
Администратор

Когато пускаме нови теми е важно да обръщаме внимание на описанието, тъй като то прави откриването на темата в търсачките по-лесно.
Например пускате нова тема в подраздел за преводна литература, пишете заглавието на поредицата и в описанието посочвате само автора като в тази тема. Повечето от нас знаят, че специално тази поредица се превежда на българския пазар и директно ще я потърсим в търсачките под това заглавие.
Ако обаче не го знаем ще пробваме с английското, а именно The Mortal Instruments и тогава ще ударим на камък, т.е. няма да намерим темата в нашия форум.
Затова предложението ми е темите да се пускат по този начин


______________________________
Как да пускаме нови теми Creeping%252520up%252520on%252520caturday

Zaharka

Zaharka
Администратор

Renesita написа:
Ако обаче не го знаем ще пробваме с английското, а именно The Mortal Instruments и тогава ще ударим на камък, т.е. няма да намерим темата в нашия форум.

Което ще ни отведе в раздела с чуждата литература.
И вместо да редактираме няколко хиляди теми (пу няма да съм аз!), предлагам да се сложат в съответните теми линкове и обяснения (както има вече в някои такива), отвеждащи към темата на преводната книга/поредица. Струва ми се по-лесно и по-удобно. Освен, ако на някой не му се играе да редактира всичко вече качено.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

Renesita

Renesita
Администратор

Разбира се, че няма да редактираме хилядите теми пуснати досега. Става въпрос да направим необходимото, че да ги пускаме както трябва оттук нататък.


______________________________
Как да пускаме нови теми Creeping%252520up%252520on%252520caturday

milenatt

milenatt
PRO

Здравейте, открих, че на темите - Една сричка - з думи, съм писана, кат автор.
Това не е моя тема, как и защо е станало това, нямам никаква представа.
Моля, отговорете ми в ЛС, ако е възможно.


______________________________
Как да пускаме нови теми Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

Zaharka

Zaharka
Администратор

Не си автор на темата, не се безпокой. Просто първият коментар е твой. Така става, когато дадена тема достигне лимита от коментари, който може да побере - в такъв случай автоматично се отваря нова тема и първият пост вече не е на автора на темата, а на този, който е отговорил пръв след затварянето на старата тема. Не знам дали става ясно от обяснението.
Пиша тук, а не на лични, за да виждат и другите потребители, ако имат подобни притеснения.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

milenatt

milenatt
PRO

Много благодаря, Зах, обяснението е пределно ясно.


Честит празник!
Как да пускаме нови теми Diamanten-goblen-zlatna-ikona


______________________________
Как да пускаме нови теми Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите