поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''

+6
ves
десистанева
iveto81
beni1979
Evitta
liusi
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

liusi

liusi
Маниак

Очаквайте на 31 януари Лорейн Хийт
''В леглото на дявола''

поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  10417612_339527562899468_2400248230946025812_n

Историческа романтика
Формат - 13 x 19
Страници - 352
Цена - 12,90лв


Наричат го графът-дявол – мошеник, набеден за убиец, израснал из жестоките лондонски улици. Мъжете се страхуват от него, жените го избягват като проклятие. Освен една. Лейди Катрин Мабри рискува повече от репутацията си, сближавайки се с красивия Лусиан Лангдън, но няма друг избор. Би направила всичко, за да предпази тези, които обича – дори да преговаря със сатаната. Тя може да му помогне да получи всичко, което иска. Но това, което желае в замяна, ще застраши живота им. И когато опасността наближава, Катрин открива невероятно страстен мъж, а той - изключително смела жена.

Лорейн Хийт завършва Университета в Тексас и пише наръчници, комюникета за журналисти и статии, но усещането, че нещо липсва, не я изоставя. След като прочита първия си романтичен роман, не само се запалва по жанра, но и бързо открива какво липсва в произведенията – бунтари, негодници и мошеници. Оттогава пише само за такива. За работата си печели няколко литературни отличия, сред които RITA, HOLT Medallion, както и наградата на Romantic Times.


______________________________
поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  20799210

Evitta

Evitta
Пристрастен

Страхотно,исторически любовен роман поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  1997570614 Един от любимите ми жанрове.


______________________________
поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  335495c

beni1979

avatar
PRO

Не съм чела нищо от тази авторка но определено ще си купя книжката резюмето ми хареса....

iveto81

iveto81
VIP

Между дявола и желанието
книга 2 от поредицата Сейнт Джеймс
от 18 юли по книжарниците

Най-прочутият измамник в Лондон – изкусителен, покварен, забранен…
Дамите не спират да обсъждат възхитителния, порочен Джак Доджър – някогашен крадлив уличен разбойник, сега богат собственик на най-прочутия лондонски клуб за джентълмени. Няма удоволствие, на което да не се е насладил, поквара, която красивият мошеник не би предоставил на лордовете.

Най-целомъдрената дама в Лондон – почтена, неподкупна, човечна…
Оливия, херцогиня на Ловингдън, никога не би се обвързала с такъв мошеник. Когато Джак е обявен за единствен наследник на имотите на покойния херцог, красивата, благовъзпитана дама е бясна. Но хладното презрение на Оливия не може да пребори опасния чар на Джак.

Цена 14.90

beni1979

avatar
PRO

Първата книга много ми хареса надявам се и с тази да е така....
Цялата тайфа мошеници са големи сладури поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  1513021971

iveto81

iveto81
VIP

И на мен много ми хареса първа книга. Имам даже по големи очаквания за втората, защото по принцип поредиците в повечето случаи всяка следваща е по интересна.


______________________________
поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

десистанева

десистанева
VIP

Някой случайно да знае дали ще има трета книга?Поредицата ми харесва много а и е един от любимите ми жанрове исторически любовен роман поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  909357165


______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

ves

ves
VIP

десистанева написа:Някой случайно да знае дали ще има трета книга?Поредицата ми харесва много а и е един от любимите ми жанрове исторически любовен роман поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  909357165

Няма да има, издателството потвърди още преди месеци, че няма да продължи с издаването на поредицата |-(  На мен историческите също са ми любими и чакам Мая Банкс, но вече не знам изобщо дали ще има някаква надежда за нея.


______________________________
поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

десистанева

десистанева
VIP

А не е честно,като не иска да продължават,защо изобщо са се захванали поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  3777512026 Аз съм така с Колийн Хоук,не мога да си намеря последните 2 книги и това си е,търсих и търсих и нищо не излезе поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  3777512026 Да предложиш някой поредица,ама ако може да е завършена поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  1089017131


______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

ves

ves
VIP

десистанева написа:А не е честно,като не иска да продължават,защо изобщо са се захванали поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  3777512026 Аз съм така с Колийн Хоук,не мога да си намеря последните 2 книги и това си е,търсих и търсих и нищо не излезе поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  3777512026   Да предложиш някой поредица,ама ако може да е завършена поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  1089017131

Тя, тази поредица на Егмонт им беше нещо като експеримент, защото беше първата от този жанр, която издадоха, и може би имаха по-големи очаквания. На Теса Деър също не са потвърдили дали ще я довършат, но не казват и дали ще я издадат.

На Колийн Хоук, "Проклятието на тигъра" поредицата ли имаш предвид? Ако е тя трета книга другата година ще излезе поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  909357165


______________________________
поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

десистанева

десистанева
VIP

ves написа:
десистанева написа:А не е честно,като не иска да продължават,защо изобщо са се захванали поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  3777512026 Аз съм така с Колийн Хоук,не мога да си намеря последните 2 книги и това си е,търсих и търсих и нищо не излезе поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  3777512026   Да предложиш някой поредица,ама ако може да е завършена поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  1089017131

Тя, тази поредица на Егмонт им беше нещо като експеримент, защото беше първата от този жанр, която издадоха, и може би имаха по-големи очаквания. На Теса Деър също не са потвърдили дали ще я довършат, но не казват и дали ще я издадат.

На Колийн Хоук, "Проклятието на тигъра" поредицата ли имаш предвид? Ако е тя трета книга другата година ще излезе поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  909357165


Дам за нея става на въпрос.При нас третата,в другите държави петата и последна.Дано само и те да не се откажат,една от малко тийн книги,която съм чела поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''  909357165


______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

Роси0

Роси0
Читател

ще има ли още книги?

Маги

Маги
Читател

Страхотна поредица

odji74

odji74
Читател

Дано преведат и другите книги от поредицата. На мен много ми хареса.

bybyn

bybyn
Въздухар

поредицата е супер

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите