BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionпоредица "Приказки" Emptyпоредица "Приказки"

more_horiz
поредица "Приказки" 189561_b


Кулата на любовта


Автор: Елоиза Джеймс
Раздел: Любовни романи, Световна проза,
Преводна художествена литература,
Художествена литература
Цена: 14.00 лв.


За да спечели любовта и…
Като извънредно богат земевладелец Гауан Стотън, херцог Кинрос, може да се ожени за всяка една от девойките на баловете, които посещава. Единственият проблем е, че всички те са англичанки и Гауан не е сигурен, че са подходящи – той е свикнал с трудолюбивите момичета от шотландските планини, не с тези изтънчени благороднички, които прекарват дните си в пиене на чай. Но тогава се запознава с лейди Едит Гилкрист. Запленен от красавицата с изумрудени очи и златисти къдрици, той разбира, че трябва да я притежава.
Той трябва да я спаси от кулата…
"Еди" е сполетяна от злата участ да бъде ужасно болна по време на дебютантския си бал и почти не си спомня как изглежда Гауан. Дори по-лошо: съгласява се да се омъжи за него още на следващата сутрин. Единствената страст на Еди е музиката – до мига, в който едно скандално писмо на Гауан разпалва у нея неустоимо желание. И все пак след сватбата Еди осъзнава, че съпругът и има нужда от урок и за да му го даде, се заключва в една кула. Гауан трябва да намери начин да проникне в кулата и да убеди невестата си, че мястото и е в неговите обятия.

„Нищо не може да ме накара да отида по-бързо
в книжарницата от… Елоиза Джеймс.”
Джулия Куин

Последната промяна е направена от Zaharka на Пет 24 Фев - 11:42; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
Някой чел ли е вече книгата?

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
Още не е излязла на пазара. Иначе аз съм визхитена, Калпазанов започват пак да издават исторически романи, на седмото небе съм, едни от най-любимите ми книги някога са публикувани от това издателство. поредица "Приказки" 2903674814

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


поредица "Приказки" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
Ехе ,страхотно е ,че има издателства които все още издават исторически романи .Има толкова хубави и неиздадени книги на български, ще е чудесно да ги видим преведени на родния език поредица "Приказки" 1997570614
Сега проверих вече я има книжката в онлайн пространството поредица "Приказки" 486223524

______________________________
поредица "Приказки" 335495c

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
Някой чел ли я е вече? Резюмето изглежда интересно поредица "Приказки" 2115147716

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
Преди няколко дни я прочетох. Не е лоша, симпатична е, но не е кой знае какво. И героите са доста дразнещи на моменти.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionпоредица "Приказки" EmptyЦелувка в полунощ

more_horiz
поредица "Приказки" 205891_b

Очаквайте на 10.03.2017 г.!

Кейт Долтри не вярва в приказките. След смъртта на баща й мащехата й я превръща в прислужница в собствения й дом. Улисана в грижи за обитателите на имението и господарската къща, Кейт не забелязва как животът й минава… докато един ден не се оказва принудена да отиде на бал… преструвайки се на доведената си сестра! Последното, което очаква, е да срещне истински принц. Габриел е принц от главата до петите и е натоварен с отговорността за особняците в семейството си, за цяла менажерия животни, прогонени от двора, в който е израснал, и за един огромен замък, чието поддържане изисква много средства. Средства, с които Габриел смята да се сдобие, като се ожени за богата наследница. Тази мисъл не го притеснява ни най-малко… докато не се запознава с необикновената госпожица Долтри, с нейната нетрадиционна кръстница и великолепните й стъклени пантофки. Дали едно непокорно сърце няма да се окаже зестра, по-скъпа от всяко състояние? Дали една целувка в полунощ няма да промени всичко?

И естествено втора и пета от поредицата са излязли преди първата поредица "Приказки" 909357165

______________________________
поредица "Приказки" Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
Благодаря ви! Очаквам с нетърпение!

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
О, страхотна новина! Много хубава книга и въпреки, че съм я чела няма да пропусна и да си я купя. Само се надявам да завършат цялата поредица пък било то и разбъркано, все пак останаха им само трета и четвърта. поредица "Приказки" 909357165

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
Като пуснаха първо 5-та, после 2-ра книга очаквах следваща да е 4, после 3 поредица "Приказки" 2903674814 Хубаво щеше да е тъй като на тях няма фен превод.поредица "Приказки" 909357165

descriptionпоредица "Приказки" EmptyRe: поредица "Приказки"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply