Жените обожават мъж-кулинар Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Жените обожават мъж-кулинар

5 posters

Go down

Жените обожават мъж-кулинар Empty Жените обожават мъж-кулинар

Писане by ~ Mistery writer ~ Нед 18 Юли - 17:38

Жените обожават мъж-кулинар 8948


Вече има нова поговорка – “Любовта на жената минава през стомаха”.

В Европа мъжът-кулинар е известен с термина „гастро сексуален”, което означава, че може да приготви в кухнята нещо необикновено със собствените си ръце. Това е новото поколение мъже, за които готвенето не е просто хоби, а нов начин да впечатлят дамата на сърцето си, приятели или бъдещи бизнес партньори. За нашето консервативно българско общество тази идея като че ли по-трудно си пробива път. Макар, че по телевизията кулинарните предавания се водят от представители на силния пол, в реалния живот мъжът край печката не е често явление.

Английска фирма, занимаваща се с производство на храни, е направила проучване, според което за 48% от жените мъжът-кулинар е много по-привлекателен, а 23% от мъжете между 18 и 34 годишна възраст признават, че са използвали готварските си умения, за да съблазнят жената.

За гастро сексуалния мъж готвенето не е просто работа, а радостно и приятно преживяване. Обикновено той не се задоволява с традиционните рецепти и продукти, а търси и нетипични, редки вкусове и храни.
Докладът посочва още, че 60% от британските мъже вече редовно готвят за приятелите и семейството си, като обичат да опитват чуждестранни рецепти, но и не забравят традиционната британска кухня.
реклама
Повече от половината запитани отговарят, че всеки ден отделят средно по 41 минути за готвене. Увеличил се е също и процентът на мъжете, които помагат в кухнята, от 27.5 за минал период на 66.6% днес.
В наши дни много жени вярват, че мъжете са по-добри готвачи от тях. Любопитно е, че донжуановците, които се развихрят в кухнята, изобщо не показват подобен ентусиазъм за останалата домакинска работа. Чистенето, прането и пазаруването на хранителни продукти остават все още запазена територия за дамите.
Нарастването на броя на жените, които работят на пълен работен ден във Великобритания, е една от причините мъжът в кухнята да става все по-популярен.
Сега вече умението да готви се нарежда в първите редици за привлекателност на един мъж заедно с размера на заплатата, положението в обществото, характерът и външността. Така че, съвременни донжуановци, запашете кухненските престилки, отворете дебелите готварски книги и покажете изтънчени кулинарни умения. Тогава горещото женско сърце ще ви бъде поднесено като на тепсия.

______________________________
Жените обожават мъж-кулинар 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Жените обожават мъж-кулинар 4965902g
~ Mistery writer ~
~ Mistery writer ~
VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Around the world

Върнете се в началото Go down

Жените обожават мъж-кулинар Empty Re: Жените обожават мъж-кулинар

Писане by djenny_m Пон 19 Юли - 19:24

Не мога да кажа за себе си, че обожавам мъж кулинар. По скоро ме кефят по-мъжките занимания - разглобяване на коли, бъзикане на компютри.... Не, че е лошо мъжа да може да готви, но все пак, не се кефя мн. на това в един мъж...
djenny_m
djenny_m
Пристрастен

Пол : Female
Брой мнения : 269
Регистрация : 16.07.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Жените обожават мъж-кулинар Empty Re: Жените обожават мъж-кулинар

Писане by Memento Чет 5 Авг - 0:44

Еми к'во.. аз излизам мъж-мечта щот по принцип мога да готвя. Вярно, мързи ме много, но накараш ли ме - готвя кулинарни шедьоври. Все пак баща ми беше готвач навремето.

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:
Memento
Memento
Драскач

Чете : Вестника
Пол : Male
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 613
Регистрация : 27.07.2010
Местожителство : Sf

Върнете се в началото Go down

Жените обожават мъж-кулинар Empty Re: Жените обожават мъж-кулинар

Писане by ~ i.LLusion Чет 5 Авг - 0:50

djenny_m написа:Не мога да кажа за себе си, че обожавам мъж кулинар. По скоро ме кефят по-мъжките занимания - разглобяване на коли, бъзикане на компютри.... Не, че е лошо мъжа да може да готви, но все пак, не се кефя мн. на това в един мъж...

Напълно съгласна съм! Не е нужно мъжа да може да готви. Дядо ми по принцип готви в тях, а баба стои и гледа сериали. Не ми допада това :pardon:
Все пак що се отнася до това, предпочитам да умее да готви до толкова, колкото понякога да ме глези .. да речем със сладки или нещо шоколадово Жените обожават мъж-кулинар 3569552857

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
~ i.LLusion
~ i.LLusion
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Жените обожават мъж-кулинар Empty Re: Жените обожават мъж-кулинар

Писане by Didi168 Чет 5 Авг - 1:23

Ми... то мъжът ми след време ако не може да сам да си готви... ще си умре от глад, ако разчита на мен... така че добре е да може да се справя сам Жените обожават мъж-кулинар 2115147716:

______________________________
Жените обожават мъж-кулинар 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Жените обожават мъж-кулинар 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.
Didi168
Didi168
Маниак

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 554
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Жените обожават мъж-кулинар Empty Re: Жените обожават мъж-кулинар

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите