BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionВината в нашите звезди EmptyВината в нашите звезди

more_horiz
Вината в нашите звезди 9789542708261

Шестнайсетгодишната Хейзъл знае, че не ѝ остават повече от няколко години живот. Затова тя гледа на себе си преди всичко като на „професионално боледуваща“. Но един ден в групата за взаимопомощ, която посещава, се появява Огъстъс Уотърс. И ето как историята на Хейзъл е напът да бъде пренаписана.

Мъдър, дързък и суров, „Вината в нашите звезди“ на Джон Грийн е труден за преглъщане роман за смешното и трагичното в това да си влюбен и... на крачка от смъртта.



„Най-добрата и амбициозна книга на Грийн до момент. Във всеки един аспект. „Вината в нашите звезди” е абсолютен триумф.”
Буклист

„Комбинация от меланхолия, философия, хумор и романтика. Грийн ни разкрива какво е истинска любов... много по-романтична от който и да било залез на плажа.”
Ню Йорк Таймс

Определения като „класика” не се слагат с лекота, но сме убедени, че „Вината в нашите звезди” ще заеме своето подобаващо място сред останалите заглавия в жанра.
Тайм

„Грийн пише книги за тийнейджъри, но стилът му е толкова привлекателен и натрапчиво четим, че надскача категоризации. „Вината в нашите звезди” доказва, че славата на писателя е напълно заслужена.”
NPR

„Перфектна, елегична комедия... дълго ще вълнува умовете на тийнейджърите и по-възрастните читатели.”
Ю Ес Тудей

„Болезнено красива история.”
Ес Ел Джи

„Джон Грийн ловко смесва дълбочина и тривиалност в това сурово и трогателно любовно обяснение пред човешкия дух.”
Уошингтън Поуст

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
Детето току що ми се обади, че си я взело от библиотеката (след 1 месец чакане с предварително записване Вината в нашите звезди 2115147716), така че се записвам и аз за четене.

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
Ами аз тази още не съм я чела, но "Къде си, Аляска?" ми хареса. При това доста. Някак си е по-тийн, насочена е за по-малката възрастова група, но не по лигавия, бозав начин. Доста драма има вътре и то чисто човешка, екзистенциална ако щете.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
Някой има ли я в електронен формат?

______________________________
Вината в нашите звезди Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
renesme_cullen написа:
Някой има ли я в електронен формат?


Да. Пращайте ми мейл на ЛС.

ПП: На теб направо ти я пращам. Търси си я в пощата. Вината в нашите звезди 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
Zaharka написа:
renesme_cullen написа:
Някой има ли я в електронен формат?


Да. Пращайте ми мейл на ЛС.

ПП: На теб направо ти я пращам. Търси си я в пощата. Вината в нашите звезди 2115147716


Е, Зах, машина си! Мерси много и за книгата, и за светкавичния отговор. Вината в нашите звезди 909357165)  :bighug: 

______________________________
Вината в нашите звезди Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
Леле какъв рев беше на тая книга ❌ . По принцип любими книжки някой път си ги поприпомням, но тази определено няма да я отворя пак. Освен ако не съм в лошо настроение и не ми се иска да си порева малко, че да ми олекне Вината в нашите звезди 2115147716 , но това почти не се случва.

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz

Прочетох я и съм със смесени чувства.
Книгата си имаше своето романтично очарование, но като цяло не ми хареса.
Не ми се видя кой знае какво, а краят.. Ами не разбрах, че е край, докато не изникнаха благодарностите, които отправя авторът. Хейзъл остана с въпроси без отговор, явно за по-голямо внушение, но и аз останах с въпроси, чиито отговори се надявах, че в крайна сметка ще получат своя отговор до края... Но уви, не стана.
Не успя да ме разплаче, макар да я описват като сълзлива книга. Затова пък ми ставаше смешно на неуместни места. Трагична е, все пак се говори за рак, за смърт. Ако бях аз авторът щях да я завърша по друг начин - по-трагичен. Не бих я прочела втори път, но ще дам шанс на авторът да ме впечатли с някой от другите си романи. Вината в нашите звезди 909357165

______________________________
Вината в нашите звезди Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
Сега съм си я взела да я прочета,надявам се да си заслужава.

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
изЧетох я нa един дъх. книгaтa беше уникaлнa и се рaдвaх много нa всиЧки герои ^^ беше емоционaлнa и дa, плaкaх мaлко, aмa историятa беше стрaхотнa, мaкaр и след тaя книгa съм решилa дa не пивтaрям грийн

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
Хубава книга ,но има нещо което не ми допадна в самия стил на писане на Джон Грийн . Но както винаги определено книгата е по добра от филма .

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
"Вината в нашите звезди" беше книгата, която ме накара да започна да чета. Радвам се, че я прочетох, въпреки че много си поплаках. Книгата определено се заслужава!

descriptionВината в нашите звезди EmptyRe: Вината в нашите звезди

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply