BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Петдесет нюанса сиво

power_settings_newLogin to reply
+27
джинджифил
nadiatg
Амарилис
Ralna
lady_z
NiKoLcHeToOo
elikoleva
TraYkovA
mimzZityY
in4eto7
anita_geninska
jesi_6
biliana_911
krasy
kaaamzzz
koseto
vixen
Smile23
biskit
Zaharka
sortisa
vivi86
Libertas
galileo414
beni1979
naFarela
Christina.
31 posters

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyПетдесет нюанса сиво

more_horiz
First topic message reminder :


Петдесет нюанса сиво



• Режисьор: Сам Тейлър-Джоунс
• Сценаристи: Е.Л.Джеймс, Кели Марсел
• В ролите: Чарли Хънам, Дакона Джонсън
• Държава:САЩ
• Премиера: 1 Aвгуст 2014

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Петдесет нюанса сиво - Page 2 7389738n


Петдесет нюанса сиво - Page 2 Badge1

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Пича е готин, но никак не ми се връзва с образа на Крисчън. Поне в моите представи е коренно различен. Актрисата - леле, тя пък тотално не ми прилича на Ана. Е, направо ме убиха, след целия този разгар по книгата, предложения за каст, обсъждания за екранизацията, избраха ама най-неподходящите визуално актьори. Дано поне си влязат в ролите и направят добра сценична игра.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Аз пък друго започнах да се чудя този филм 18 + ли ще е или ще изрежат горещите сцени:unsure: 😊 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
искам само да отбележа, че лично аз не оспорвам качествата на тоя пич като актьор, а поради факта, че не намирам ама грам допирни точки между описанието на Крисчън в книгата и реалният образ, който са му избрали ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
вижте какво прочетох току що във фейса и изключително се радвам за това дано сменят и Ана обаче....:wait: 


Днес от студиото обявиха, че Чарли Хънам няма да участва във филмовата адаптация на "50 нюанса сиво". Поради натовареният график на актьора, който в момента участва в сериала "Синове на анархията", заедно са решили, че трябва да потърсят нов Крисчън.
Това може да забави малко продукцията, която очакваме през август другата година.


Еми прав му път изобщо не беше подходящ и без това дано заместникът който изберат вече е по подходящ за ролята само кофти дано да не забавят много филма обаче....:wasnotme: 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Съгласна съм, че Чарли изобщо не беше подходящ за ролята. Много се радвам че се е отказал и ще съм много по-щастлива ако и Дакота Джонсън се откаже от ролята на Ана. Петдесет нюанса сиво - Page 2 2115147716 Тя също не е става за тази роля.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
въъъъъъъъъъъъъъй новия кандидат за ролята на Крисчън още повече не мяза на литературния персонаж ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
въъъъъъъъъъъъъъй новия кандидат за ролята на Крисчън още повече не мяза на литературния персонаж ..


Избраха ли го вече?:wasnotme: 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Кой е той?

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz





Джейми Дорнан е новият Чарли Хънам
Дорнан си е подсигурил ролята след успешен тест за екранна съвместимост с Дакота Джонсън

Ирландският актьор Джейми Дорнан е новият Чарли Хънам в адаптацията на еротичния бестселър „50 нюанса сиво”.



Според "Холивуд рипортър" Дорнан си е подсигурил ролята след успешен тест за екранна съвместимост с Дакота Джонсън, която ще изиграе централния женски образ на Анастейжа Стийл.




Все се надявах и Дакота Джонсън да сменят ама уви!❌ 
По принцип снимките би трябвало да започнат на 1-ви ноември.....:wasnotme: 
Този вече по бива и се доближава долу горе до нашия Крисчън вече:goodjob: 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Дано не забавят филма,а до колкото новия актьор и той не ми пасва за ролята,но какво да се прави то идеялния е в романа.:pardon: 

______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
как пък го направиха тоя тест за съвместимост си се чудя аз .. и защо са правили тест за съвместимост между актьорите, а не между актьор и неговия персонаж .. аз ли нещо бъркам или тва е по-важното?! :hmm: 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Този е много малко по-добре.Нищо надявам се филма като цяло да е супер.Другото което ми е по интересно дали ще го видим в Б-я по кината.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
biskit написа:
Този е много малко по-добре.Нищо надявам се филма като цяло да е супер.Другото което ми е по интересно дали ще го видим в Б-я по кината.
Няма как иначе,интереса към романа и бъдещия филм е по цял свят.:bighug: 

______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Кейти Холмс са избрали за ролята на г-жа кучката Робинсън!❌ 
Нещо не мога да си я представя тази сладка актриса в толкова отрицателен образ а на всичкото отгоре тя е и твърде млада според мен за ролята ама на фона на останалите артисти кво ли ме учудва изобщо....Петдесет нюанса сиво - Page 2 2115147716 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Тоя филм все по-нелогичен и по-нелогичен става ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Каста за главните герой разваля очакването от филмирането на така хубавата книга. Твърде далеч от описанието на героите- в книгата Ана е брюнетка, а в филма ще бъде блондинка. А и актрисата изглежда на повече от 21

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Каста за главните герой разваля очакването от филмирането на така хубавата книга. Твърде далеч от описанието на героите- в книгата Ана е брюнетка, а в филма ще бъде блондинка. А и актрисата изглежда на повече от 21


Донякъде си права обаче извинявай ама хич не си в час!
Ана изобщо тоест актрисата хич не е блондинка а си е брюнетка даже вече има първи кадри от филма как Ана и Крисчън пият кафе и там е изразено тотално бих казала кой как изглежда:goodjob: 
Така че попрегледай малко инфото преди да се изказваш колкото и без хич!:dry: 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Филмът ще се гледа със сигурност....и много се надявам да ни изненадат с играта си,а не да ни разочарват.Петдесет нюанса сиво - Page 2 909357165

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Здравейте някой би ли ми казал, от къде да прочета или изтегля фен преводите на поредиците.

______________________________
В Нощния Свят я има тази идея, наречена принципът на сродните души. Той казва, че
всеки човек има своята сродна душа някъде там, само една. И този човек е перфектен за
теб и е твоята съдба. Проблемът е, че повечето не откриват сродните си души, само
заради дистанцията. Така, хората изживяват половината си живот, чувствайки се
непълни.:heart2: 

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Аз пък мисля, че Александър Скарсгард (Alexander Skarsgård), който играе Ерик в "Истинска кръв", ще бъде много по-обедителен Крисчън Грей.

______________________________

Петдесет нюанса сиво - Page 2 10qxs0w

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 2 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply