BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Фен преводи

power_settings_newLogin to reply
+19
Божилка Здравкова
vikivladimirova
NVasileva
agiva123
АВА
boreto
villlig
kremenapaloma424
ElenaCh05
dibidi
Василева
perla333
hrissiiiii_89
radipetrova1
Zaharka
dindiiv
vixen
sortisa
mi6ok123
23 posters

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyФен преводи

more_horiz
First topic message reminder :

Здравейте,потребители на сайта.Аз съм нов потребител тук.Не знаех,къде да публикувам тази тема,но реших,че трябва да е в "читателски интереси".Започнах да се занимавам с фен преводи и вече започнах да превеждам и първата книга.Тя се казва "Last Survivors"/Последните оцелели.Когато съм готов с повече глави ще ги споделя тук с вас.Ако има хора,който искат да помогнат с превода,могат да пишат тук.Също така,ако искате да преведем някоя друга книга,като желание,също пишете коментар.А,ето я и въпросната книга,която превеждам в момента:

Фен преводи - Page 2 6511278U

Недоверието на Миранда се превръща в страх за част от секундата,когато метеор удря Луната по-близо до Земята.Как трябва да се подготви нейното семейство за бъдещето,когато световно цунами помита бреговете,земетресения разтърсват континента и слънцето избълва вулканични блокове пепел?Когато лятото се превръща в артикова зима,Миранда,нейните двама братя и майка и трябва да оцеляват,като разполагат с малко храна и оскъдна вода и само една печка на дърва.
Разказани в дневника на Миранда,това е удрящата борба за живота.А единственият останал ресурс на Земята е надеждата в този все по-отчаян и непознат свят.

Очаквайте скоро фен превод на книгата!
Ако искате са помогнете с превода,моля пишете ни!

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
villlig написа:
boreto,АВА,agiva123

Изпратих ви я,приятно четене.

Много благодаря!Желая ти красива Цветница!Бъдете здрави! Фен преводи - Page 2 976781486 Фен преводи - Page 2 3569552857 Фен преводи - Page 2 909357165

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Здравейте, може ли да ми пратите четвъртата книга на Бека Фицпатрик
eli.2005.bg@gmail.com

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Здравейте, може ли да ми пратите четвъртата книга на Бека Фицпатрик
eli.2005.bg@gmail.com

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyСпешно!!!!Фен превод на книгите на Хрониките на Джулиет

more_horiz
Ако някой има превод на книгите на Тахере Мафи от поредицата Хрониките на Джулиет
Ще съм много благодарна ако ми ги изпратите на: vikttoria@mail.bg

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyСпешно!!!!Фен превод на книгите на Хрониките на Джулиет

more_horiz
Ако някой има превод на книгите на Тахере Мафи от поредицата Хрониките на Джулиет
Ще съм много благодарна ако ми ги изпратите на: vikttoria@mail.bg

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyСпешно!!!!Фен превод на книгите на Хрониките на Джулиет

more_horiz
Ако някой има превод на книгите на Тахере Мафи от поредицата Хрониките на Джулиет
Ще съм много благодарна ако ми ги изпратите на: vikttoria@mail.bg

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Здравейте, някой има ли книгите на Шанън Макена:Зад затворени врати,Мъж в сянка

Ще съм много благодарна, ако ми ги зипратите Фен преводи - Page 2 909357165

Bojilka_Zdravkova@abv.bg

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Здравейте! Търся книгите Бордън 1 и 2 на Дж. Р Люйс, моля ако някой ги има или знае къде може да ги открия да сподели! Благодаря предварително!

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Божилка Здравкова написа:
Здравейте, някой има ли книгите на Шанън Макена:Зад затворени врати,Мъж в сянка

Ще съм много благодарна, ако ми ги зипратите Фен преводи - Page 2 909357165

Bojilka_Zdravkova@abv.bg


Имате поща 😊

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Василева написа:
vixen написа:
sortisa написа:
Здравейте, в момента чета книгите на Бека Фицпатрик ( Becca Fitzpatrick) двете,които са издадени на български. Мога да кажа само,че много ми допаднаха,но няма как да разбера края,тъй като  до колкото съм запозната книгите са 4 и са свързани. Никое издателство май не се навива да  издаде третата и четвърта книга.Чак ме хваща яд, че започнах тази поредица,защото разбрах в последствие,че издателството издало първите две книги се отказва да довърши поредицата.Много бих се радвала някой да ги преведе на български, а и вярвам не само аз. Може някой да се е хванал с превода или  вече да ги има някъде преведени,но поне аз не знам за това.За мое най - голямо съжаление така и не научих чужд език. Благодаря.

И аз се надявам някой да преведе останалите книги.Поредицата наистина си заслужава.


Здравей
Имам 3-тата книга на БГ.
Ако дадеш мейл, мога да ти я изпратя.
Аз лично намерих 4-тата на Английски и Руски, но не и на Бг.
Много се надявам някой да я преведе.


Здравей Василева, видях, че си написала, че имаш трета книга на Бека Фицпатрик от серията за падналите ангели, моля, ако все още ти е под ръка да ми изпратиш, много ще съм ти благодарна

Kalinakoleva0@gmail.com


descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Василева написа:
vixen написа:
sortisa написа:
Здравейте, в момента чета книгите на Бека Фицпатрик ( Becca Fitzpatrick) двете,които са издадени на български. Мога да кажа само,че много ми допаднаха,но няма как да разбера края,тъй като  до колкото съм запозната книгите са 4 и са свързани. Никое издателство май не се навива да  издаде третата и четвърта книга.Чак ме хваща яд, че започнах тази поредица,защото разбрах в последствие,че издателството издало първите две книги се отказва да довърши поредицата.Много бих се радвала някой да ги преведе на български, а и вярвам не само аз. Може някой да се е хванал с превода или  вече да ги има някъде преведени,но поне аз не знам за това.За мое най - голямо съжаление така и не научих чужд език. Благодаря.

И аз се надявам някой да преведе останалите книги.Поредицата наистина си заслужава.


Здравей
Имам 3-тата книга на БГ.
Ако дадеш мейл, мога да ти я изпратя.
Аз лично намерих 4-тата на Английски и Руски, но не и на Бг.
Много се надявам някой да я преведе.



Здравейте, все още ли имате 3-та книга на Бека Фицпатрик от четирилогията Падналите Ангели ? Ако да, моля да ми я изпратите на kalinakoleva0@gmail.com
Благодаря предварително 🙃

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
Здравейте, дали е удобно да поискам третата книга на Бека Фицпатрик от поредицата "Ш-ш-шт". Багодаря предварително
Ел. поща е: r666n_2@abv.bg

descriptionФен преводи - Page 2 EmptyRe: Фен преводи

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply