Секс контузии Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Секс контузии

+9
ognendar
escapingthesun
kovak
naFarela
penka1234
Christina.
galileo414
Zaharka
Koen
13 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Секс контузии Empty Секс контузии Пон Юли 01, 2013 5:26 pm

Koen

Koen
Администратор

Секс контузии 1005_man-in-pain_sm_zps44515258


Секс, секс, секс. Чудесно, нали? Разбира се. Но като всяко друга физическа дейност, дори и при тази има риск. Не както при делтапланирането, но все пак могат да се получат контузии. А когато става въпрос за такива чувствителни части, контузиите могат да бъдат ужасяващи. Не е смешно! Секс контузиите са сериозна работа. Трябва да си запознат с рисковете, преди да пристъпиш към действие. Отивай в чаршафите без страх, след като се образоваш относно секс контузиите с този кратък списък с контузии, от които трябва да се страхуваш.

Счупен пенис.
Абсолютно номер едно контузия в списъка на всеки мъж за секс контузии. Някои мъже дори не вярват, че може да се случи. "Не е кост, затова не може да се счупи." Лъжа. Може. Случвало се е. Гледай няколко образователни филми за възрастни и ще видиш как онази работа на някого е неестествено изкривена. Това се случва. Нарича се болест на Пейрони и е нещо, от което трябва да се страхуваш. Боже, наистина трябва да се страхуваш.

Разпран скротум.
Понякога по една или друга причина по време на секс може да няма достатъчно овлажняване. Може да си изкушен да го изтърпиш до края, но внимавай! Твърде много триене на сухо и рискуваш разкъсване на кожата. Представи си как се порязваш на хартия, само, че не е просто порязано, а разкъсано. Разкъсване на пениса ти. Всеки път, когато "разкъсване" и "пенис" са в едно изречение, трябва да внимаваш. Страхувай се.

Секс контузии Inguinalherniasymptomsmenleftright_zpsf73c017f

Посинели/подути тестиси.
Харесва ти, когато партньора ти е възбуден, оживен и страстен. И защо не? Добрият секс е сигурен. Но не й позволявай да бъде твърде безразсъдна. Все пак си има работа с чувствителен материал. Твърде много подскачане и има вероятност да ти разбие топките. Всъщност тази травма на тестисите може да е осакатяваща, а подутите тестиси понякога трябва да бъдат източени. Не е най-доброто място за спринцовка.

Херния.
Ние, мъжете, обичаме да показваме силата си в леглото. Вдигаш я, превърташ я, подхвърляш я игриво… Това ни кара да се чувстваме като големи мъже. Но ако си твърде ентусиазиран, ти си в беда. Странните ъгли на повдигане, водят до лоши вдигания, а оттам до херния. Те са достатъчно болезнени, но се опитай да кажеш на момичето си: "Получих херния, защото те вдигах." Страшничко.

Разкъсан коремен мускул.
Можеш да разкъсаш много мускули с физическа дейност, но коремните ти мускули са особено уязвими по време на секс. Помисли за цялата вътрешна сила, която използваш! Едно внезапно и непохватно движение може да е фатално. Наистина фатално. Да имаш разкъсан коремен мускул е мъчително, такъв тип контузия принуждава професионалните ръгбисти да сложат край на кариерата си. Така че преди да правиш каквито и да било мостове, помисли за разкъсания коремен мускул.

Секс контузии Heart-attack_7_zps09a9cbc9

Инфаркт.
Изненадващо често е. Не е толкова контузия, колкото потенциална смърт. Ако комбинираш високата възбуда, голямото изразходване на енергия и крепко здраве на сърдечните съдове, имаш рецепта за инфаркт. Пий течности, бъди здрав и ако почувстваш изтръпване в челюстта си или лявата ръка, спри. Това е знак, че сърцето ти не може да се справи с работата. Експертен съвет - не наричай приятелката си "работа." Ще имаш нови неща, от които да се страхуваш.


______________________________


 
         
       

2Секс контузии Empty Re: Секс контузии Пон Юли 01, 2013 9:13 pm

Zaharka

Zaharka
Администратор

Ох :blink: 


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

3Секс контузии Empty Re: Секс контузии Пон Юли 01, 2013 10:04 pm

galileo414

galileo414
Редактор

Звучи доста страшно.

4Секс контузии Empty Re: Секс контузии Вто Юли 02, 2013 9:58 am

Christina.

Christina.
Администратор

Звучи болезнено. Секс контузии 2115147716 


______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Секс контузии 7389738n


Секс контузии Badge1

5Секс контузии Empty Re: Секс контузии Съб Юли 06, 2013 2:43 pm

penka1234

penka1234
VIP

То се оказа че доста трябва да се пазят.:wasnotme: 


______________________________
Секс контузии 83727eu-960

6Секс контузии Empty Re: Секс контузии Съб Юли 06, 2013 4:18 pm

Zaharka

Zaharka
Администратор

penka1234 написа:То се оказа че доста трябва да се пазят.:wasnotme: 

Вярно. Много чупливи излязоха. Секс контузии 2115147716 


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

7Секс контузии Empty Re: Секс контузии Съб Юли 06, 2013 10:19 pm

naFarela

naFarela
Редактор

Мен снимката на онова гащоподобно нещо много ме вълнува Секс контузии 2115147716


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

8Секс контузии Empty Re: Секс контузии Съб Юли 06, 2013 11:36 pm

Zaharka

Zaharka
Администратор

naFarela написа:Мен снимката на онова гащоподобно нещо много ме вълнува Секс контузии 2115147716

Сигурно. Предвид афинитета ти към думата "гащи" Секс контузии 2115147716 


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

9Секс контузии Empty Re: Секс контузии Съб Юли 06, 2013 11:37 pm

kovak

kovak
Драскач

Не знам за вас, но мен ме боли само като го чета!😊 


______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Секс контузии P_d_10 Секс контузии A_k_e_10

10Секс контузии Empty Re: Секс контузии Съб Юли 06, 2013 11:40 pm

Zaharka

Zaharka
Администратор

kovak написа:Не знам за вас, но мен ме боли само като го чета!😊 

Бъди сигурен, че всички сме съпричастни. Секс контузии 2115147716 


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

11Секс контузии Empty Re: Секс контузии Вто Юли 09, 2013 12:07 pm

naFarela

naFarela
Редактор

Zaharka написа:
naFarela написа:Мен снимката на онова гащоподобно нещо много ме вълнува Секс контузии 2115147716

Сигурно. Предвид афинитета ти към думата "гащи" Секс контузии 2115147716 

някъв намек ли усещам? Секс контузии 2115147716 Секс контузии 2115147716 Секс контузии 2115147716


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

12Секс контузии Empty Re: Секс контузии Вто Юли 09, 2013 1:33 pm

escapingthesun

escapingthesun
VIP

Секс контузии 2115147716 Не знам дали е намек,но на мен гащитИ наистина ми допадат :1:  мммрр


______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Секс контузии 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Секс контузии Animated_gif_024_hippo

13Секс контузии Empty Re: Секс контузии Вто Юли 09, 2013 2:28 pm

ognendar

ognendar
Пристрастен

Ами че то май трябва само с перца и цветя да ги галим,че току виж ги контузим тогава какво ще правим😗 направо не ми се мислиСекс контузии 1513021971 

14Секс контузии Empty Re: Секс контузии Вто Юли 09, 2013 7:35 pm

naFarela

naFarela
Редактор

сега като се тръшнах тука в едни тежки размисли, понеже най-накрая ми остана време да прочета Кросфайър-а .. та си викам .. мчИ то ако те тия мъжОве са толкова деликатни, как по дяволите се случва хард секса, аджеба:hmm: :hmm: 


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

15Секс контузии Empty Re: Секс контузии Вто Юли 09, 2013 9:56 pm

Jus7_me

Jus7_me
Редовен

Секс контузии 2115147716 Ми той не е за всеки явно.Някои са лесно чупливи...ама как пък да различим тези два вида?Че случайно да не ги пречупим крехките?!


______________________________
Секс контузии Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

16Секс контузии Empty Re: Секс контузии Сря Юли 10, 2013 12:32 pm

naFarela

naFarela
Редактор

аз предлагам да си сложат надпис "Чупливо", та да знаем докато е време:bigsmile: 


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

17Секс контузии Empty Re: Секс контузии Сря Юли 10, 2013 1:23 pm

Jus7_me

Jus7_me
Редовен

:haha: Най-добре!Че попаднеш ли на такъв..не знаеш ли,че е такъв...иначе бая болезнено си звучи...О.о бедните момчета...не,че нещо ама си го заслужават от части..защото жените колко болка търпят..


______________________________
Секс контузии Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

18Секс контузии Empty Re: Секс контузии Сря Юли 10, 2013 8:38 pm

naFarela

naFarela
Редактор

викаш, нужна е компенсация .. и аз така смятам:2: 


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

19Секс контузии Empty Re: Секс контузии Пет Авг 23, 2013 2:49 am

Бикънекд

Бикънекд
Читател

Ми не знам ма първия път когато правих секс бях с две пукнати ребра и не ви го препоръчвам!

20Секс контузии Empty Re: Секс контузии Пет Авг 23, 2013 11:55 am

sortisa

sortisa
Редовен

Сексът е едно,но секс със агресивен партньор съвсем друго нещо. Защото според мен контузии могат да се получат ако партньорите проявяват агресия и резките или силови движения са породени от това. Няма как да ти доставя удоволствие да нараниш партньора си освен ако не си садомазохист или неопитен и не го правиш умишлено.Изключвам инфаркта.Той се получава не само при секс. Агресивния секс не съм го практикувала,но и не смятам да го правя.Звучи ми ужасно и ми клони към садомазохизъм. Смятам обаче,че на който му харесва трябва да е подготвен и  че си има начини за предпазване от контузии. Колкото до агресия от неопитност,просто поведете партньора към нежност още като усетите какво става,ако е умишлено и не сте съгласни с това бягайте на далече преди да е станало късно. Не знам дали съм права,но ако не е нежелателно винаги има начин да се предпазиш. Секса е за удоволствие не за болка.Колкото до наказването чрез секс това си е за определен тип хора, не смятам, че всеки би се съгласил и би го понесъл.Колкото до секса описан в книгите,ами смятам,че  част от  описаното са си сексуални фантазии на писателите на съответните книги и може да е реално само в техните глави, макар че навярно те умишлено се отдалечават с описанията си от реалността. Карат ни да не забравяме,че  четем  а в почти всяка книга има доза фантазия.Както е и с филмите. Иначе не би ни било толкова интересно нали ?

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите