BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

pollКои са по-добри готвачи - мъжете или жените?

Мъжете
1
20%
Жените
0
0%
И двата пола
4
80%
Общо гласове:
5

descriptionКои са по-добри готвачи - мъжете или жените? EmptyКои са по-добри готвачи - мъжете или жените?

more_horiz
Кой от двата пола е по-търпелив,по-организиран? А Кой проявява повече фантазия?
Вярно ли е че мъжете определят кулинарството като изкуство,а пък жените като задължение?

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените? 7389738n


Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените? Badge1

descriptionКои са по-добри готвачи - мъжете или жените? EmptyRe: Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените?

more_horiz
Ами до някъде е вярно,че жената приема готвенето по-скоро като задължение.Е,разбира се не всички.Има и такива които обожават готвенето.Аз лично не се давам на никой в моето обкръжение по готвене въпреки,че не ми е слабост!:pardon: 
Вярно е и това,че мъжете са по-организирани.Моя мъж хване ли се да готви..:dry: Боже трябва ми търпение,ма то бавно,внимателно всичко трябва да е ок.Само дето после голямо чистене пада :hot: .и кой мислите,че чисти?Ха ха моя милост!:poklon: Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените? 2115147716

______________________________
Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените? CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionКои са по-добри готвачи - мъжете или жените? EmptyRe: Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените?

more_horiz
Готвенето е свързано с дарба, умение и желание, а не с полова принадлежност. (Както и почти всичко друго).

descriptionКои са по-добри готвачи - мъжете или жените? EmptyRe: Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените?

more_horiz
зависи от човека. има и от двата пола признати лица в цял свят

descriptionКои са по-добри готвачи - мъжете или жените? EmptyRe: Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените?

more_horiz
зависи колко си посветен на целта

descriptionКои са по-добри готвачи - мъжете или жените? EmptyRe: Кои са по-добри готвачи - мъжете или жените?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply