BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Zamunda.SE

power_settings_newLogin to reply
+5
Thea
milenaka
desistela
escapingthesun
Koen
9 posters

descriptionZamunda.SE - Page 2 EmptyZamunda.SE

more_horiz
First topic message reminder :

Zamunda.NET е откраднат от член (вече бивш) на екипа на сайта. Истинският сайт е Zamunda.SE. Няма нужда да се регистрирате отново или да сменяте пароли. Купищата лични съобщения, които получихме всички вчера, са лъжа с цел да се запазят потребители и активността на сайта. Екипът масово напусна NET и помолиха акаунтите им да бъдат изтрити. Не се притеснявайте за паролите си, в момента може да използвате и двата сайта. Може да се логнете в SE още сега, не е нужно да си правите нови регистрации.
Накратко ще го обясня с картинки:

Zamunda.SE - Page 2 B8403779fea559af

В началната страница на Zamunda.SE може да видите моментното изявление на екипа:

Zamunda.SE - Page 2 7IoChh5

Сайтовете за субтитри, в частност subs.sab, нямам информация за subsunacs, вече поискаха преводите им да бъдат свалени от Zamunda.NET.

Zamunda.SE - Page 2 15c9ec30704950ba

Като влезете в сайта, може да прочете коментарите в тази тема.

______________________________


 
         
       

descriptionZamunda.SE - Page 2 EmptyRe: Zamunda.SE

more_horiz
Koen написа:
http://cv3.info/%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-zamunda-net-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82-2-215/


Мдааа. И едните са прави. И другите са прави. Всички сме приятели. Птичките чуруликат и цветенцата цъфтят. А ние пак ще си теглим от където ни падне...


ПП. Обаче, признавам, това с Пиратската партия беше интересно. Можеше и да се навия да ида да гласувам. Zamunda.SE - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionZamunda.SE - Page 2 EmptyRe: Zamunda.SE

more_horiz
аз си карам със старата замунда.. такива се, ме не ми трябват Zamunda.SE - Page 2 909357165

descriptionZamunda.SE - Page 2 EmptyRe: Zamunda.SE

more_horiz
Аз си ползвам и двете замунди ..пък и честно казано това,че са две си е плюс за нас потребителите Zamunda.SE - Page 2 486223524 

______________________________
Zamunda.SE - Page 2 335495c

descriptionZamunda.SE - Page 2 EmptyRe: Zamunda.SE

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply