BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyКакво за вас е самотата?

more_horiz
Чувствате ли се самотни? Как определяте самотата? Случвало ли ви се е да сте сред много хора и пак да се чувствате самотни? Какво правите за да не сте самотни? Как ви се отразява самотата?

______________________________
Какво за вас е самотата? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво за вас е самотата? 4965902g

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyRe: Какво за вас е самотата?

more_horiz
Смятам, че на всеки се е случвало да се почувства самотен, в един или друг момент. Самотата не е просто чувство, тя е състояние. Често съм заобиколена от хора, например в училище, но много от тях не ме разбират, за тях съм `странна`, не се вписвам в никоя от категориите им и не могат да ми лепнат етикет, нямам моя група, аз говоря и се държа добре с всички, това май ги затруднява.. За да не съм сама имам книгите, преди време те бяха като кислород за мен, помогнаха ми много, макар за мнозина да са просто вещ, украса, но какво по-хубаво от това да можеш да отидеш в друг, измислен, и често по-добър свят от реалния. Самотата често ме е плашила, докато другите се страхуват от тъмнината, паяци и какво ли още не, аз се боя от това да съм сама, неразбрана, неоценена, излишна.. Но има и друг вид самота - творческата, необходимостта да бъдеш единствено със себе си. Всяка монета има две страни...


______________________________

... Очите му все още бяха прекрасни, все още бяха човешки,
но в тях сега имаше знание, нарастваща тъмнина. Секс, поради
липса на по-точна дума, но този израз в мъжките очи е прекалено
първобитен, за да го има в речника... Това е тъмнината, която
всички ние пазим вътре в нас, надничаща навън. Тази част от нас,
която сме хванали в капана на своите сънища и отричаме на светло..
_______________
Какво за вас е самотата? 30xg8t1

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyRe: Какво за вас е самотата?

more_horiz
Вярно е, самотата е състояние само за определен момент и бива преодолима. Има два вида самота. Едната, когато ние си мислим, че сме излишни за света, чувстваме се неразбрани, неоценени и изхвърлени. Другата самота - нужната, когато ни е писнало от фалшиви хора и лица.
Много хора казват, че се страхуват от самотата, но какво разбират те под тази дума? Нима можеш някога да останеш напълно сам на този свят? Не мисля! Винаги ще има поне един човек, който да те обича и подкрепя. Дори и да не го осъзнаваш те са там и бдят над теб. Просто няма начин да бъдеш напълно сам, просто ти така искаш да се чувстваш, да погледнеш така на нещата.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyRe: Какво за вас е самотата?

more_horiz
Не се чувствам самотна.
За мен самотата е по-скоро уединение.Да останеш сам със се[цензура]ее си за малко.

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyRe: Какво за вас е самотата?

more_horiz
О, това е болното ми място. Самотата е гадна твар, по - добре да се гъкна, преди да остана самотна. Преди да започна да разговарям със стените си имам други планове.

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyRe: Какво за вас е самотата?

more_horiz
Прибираш се в къщи.Сядаш-опъваш крака , спокойствие. Ти сам избираш какво е това - самота или свобода!

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyRe: Какво за вас е самотата?

more_horiz
Самота може да е и чувство, може и да е и момент в който си изпаднал. Мен лично самотните моменти не ме притесняват. Даже в град като София, доста често си търся място където да остана сам, но е много трудно. Дори на Витоша постоянно срещаш хора, които сякаш се притесняват да не те изядат вълците. Но самотното чувство, това вече е плашещо. Защото когато си сред хубава компания, в които всички се забавляват, но на теб не ти е забавно защото не можеш да се включиш в темата, защото темата не е твоята тема. Хората не са твоите хора! Тази самота за мен е гадна. Да си сред хора и да си самотен, да си единак...

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Какво за вас е самотата? P_d_10 Какво за вас е самотата? A_k_e_10

descriptionКакво за вас е самотата? EmptyRe: Какво за вас е самотата?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply