BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionI love Lee Tae Ri EmptyI love Lee Tae Ri

more_horiz
I love Lee Tae Ri I-Love-Lee-Tae-Ri-02

## Режисьор : Kim Do Hyuk

## В ролите : Park Ye Jin as Lee Tae Ri,Kim Ki Bum as Geum Eun Dong / Min Soo,Yang Jin Woo as Choi Seung Jae,JUB as Ha Soon Shim,Im Ho as Geum San,Lee Moon Soo as Geum Hak Sa,Soy as Na Hong Shil,Jang Young Nam as Oh Mi Ja,Jang Seo Won as Hwang Min Gook,Jun Yang Ja as Baek Soo Bok,Choi Duk Moon as Tae Ri's uncle

## Държава : Южна Корея

## Година : 2012

## Времетраене : 16 x 48 min.

## Резюме : Драмата разказва за 14 годишно момче, което по време на инцидент се превръща в 25 годишен мъж. Hwang Min Soo (Kim Ki Bum) става асистент на богатата наследница Lee Tae Ri (Park Ye Jin).

Lee Tae Ri е наследница на богата фамилия. Тя е перфектна с атрактивна външност и отлично образование, но след като е била наранена от първата си любов, тя вече не вярва в любовта и за повечето хора изглежда студен човек. След появата на Hwang Min Soo, Lee Tae Ri започва да има чувства към него.....


______________________________
I love Lee Tae Ri Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionI love Lee Tae Ri EmptyRe: I love Lee Tae Ri

more_horiz
Изключително глупав сериал, не ми направи никакво положително впечатление-нито игра, нито актьорско присъствие. Пълна загуба на време. 🇳🇴

______________________________
I love Lee Tae Ri Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionI love Lee Tae Ri EmptyRe: I love Lee Tae Ri

more_horiz
Мога да кажа същото за "Да се омъжиш за милионер".... ❌

descriptionI love Lee Tae Ri EmptyRe: I love Lee Tae Ri

more_horiz
MuryG написа:
Мога да кажа същото за "Да се омъжиш за милионер"....  ❌


Сега гледам за милионера, но ми изглежда много познат и за момента не интересен. Иначе подобен на този за Те Ри е Пораснал (Big), който ми допадна доста. :slynce: 

______________________________
I love Lee Tae Ri Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionI love Lee Tae Ri EmptyRe: I love Lee Tae Ri

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply