Queen Seon Deok 28lx44w

## Режисьор : Park Hong Kyun & Kim Geun Hong

## В ролите : Ko Hyun Jung, Lee Yo Won, Myung Se Bin, Nam Ji-Jyeon, Seo Young-Hee, Yoo Seung Ho

## Държава : Южна Корея

## Година : 2009

## Времетраене : 62 x 63 min.

## Резюме : Съгласно пророчеството на починалия велик цар Чин Хюн, в нощта когато седемте звезди на съзвездието Голяма мечка станат осем, ще се роди този, който ще съумее да надвие коварството и могъществото на Ми Сил, която е завзела противозаконно властта в царството Шила. Ми Сил е амбициозна придворна дама, която съблазнява мъжете с ума и красотата си и кара всички да играят по свирката й. Предначертаният ден настъпил и се изпълнило и друго древно пророчество за раждането на близначки в царското семейство, което ще сложи край на царските потомци по мъжка линия. Но разцепилата се на две звезда дарява с надежда тези, които чакат да дойда на света нова могъща и добродетелна сила. Макар, че случилото се предвещава и беда и радост, близначките са скрити от народа. Царските синове обаче умират един след друг, оставяйки престола без наследник. Ми Сил вече жадува да възкачи на трона един от синовете си... На царица Сон Док било съдено да стане първата в корейската история жена-владетел и с острия си ум, харизма и сила на волята, тя се противопоставя както на вътрешните врагове - амбициозните и коварни царедворци, така и на външните, като именно тя успява да сплоти под знамената на Обединените Сили враждуващите три корейски царства Когурьо, Пекче и Шила, постигайки мечтата на великия си прадядо - цар Чин Хюн...

______________________________
Queen Seon Deok Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!