BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Как бихте кръстили детето си?

power_settings_newLogin to reply
+31
mishle55
falenNn
beti
Bonnie_Bennett
renesme_cullen
eleos
desistela
Бока
Yoana
Last_Man_Standing
-` nigнт_creaтure ..
beni1979
devil degu
plamsi_sl
Marie
Sweet secret
^monity^
Memento
Black_Cherry
~ i.LLusion
Imm0rtal
Gifted69
Renesita
escapingthesun
Lindor <33
Petia
Strawberry
djenny_m
Bloody_Rose
Zaharka
~ Mistery writer ~
35 posters

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyКак бихте кръстили детето си?

more_horiz
First topic message reminder :

Кажете мисли ли сте?!

______________________________
Как бихте кръстили детето си? - Page 3 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Как бихте кръстили детето си? - Page 3 4965902g

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
За момиче много ме радва името Самара, а момче-Девън. :slynce:

______________________________
Как бихте кръстили детето си? - Page 3 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
Хм.. не съм много сигурна, но знам че няма да е нещо стандартно и омръзнало като Иван, Петър, Мария и подобни. Все пак и мъжът ми ще има пръст в тази работа.

______________________________
Всяка секунда можеш да се преродиш.
Всяка секунда може да носи ново начало.
Въпрос на избор - твоят избор! :kovcheg:

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
Винаги съм искала да кръстя децата си Александър и Теодора или обратното ако са 2 момичета или момчета - няма значение и двете имена стават

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
Ако е момче ще е Кристиан а за момиче може би Анджелина (не е заради актрисата просто начина по който звучи ме кара да настръхвам) :wub:

______________________________
Аз съм живот или смърт.
Аз съм спасение или разрушение.
Ангел или демон.
Аз съм благодат.
Забивам ножа.
Това е моята жертва –аз съм звярът…
Как бихте кръстили детето си? - Page 3 Energien_vampir

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
Момиче: Веска, Никол;
Момчета: Даниел. Никола, Брандън;

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Как бихте кръстили детето си? - Page 3 4205875R

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
Какво не ви харесва на българското образуване на второто име?! Не случайно се нарича "бащино" име. Какъв е проблемът в името на детето ти, ясно да личи, бащата? Честно казано да сложиш неизменено мъжко име, след женско име е доста по-кофти и би навлекло на детето повече главоболия.
Дъщеря ми е Калинова и за мен е признак на гордост и обич.

Аз мисля, че човек трябва да почне да се замисля за имена на детето си, чак когато му дойде времето и желанието за деца. Разните детински бленувания, често нямат нищо общо с развръзката Как бихте кръстили детето си? - Page 3 909357165

За моето дете исках твърдо традиционно българско име. Особено много харесвам българските имена със специфични значения като например Ясен, Камен, Лилия, Елица, Снежа... Бих искала детето ми да се гордее с българските си корени и да се отличава дори и в чужбина с името си. Харесвам идеята да можеш да обясниш значението на името си на чужденец, да не говорим как това значение влияе върху самият човек. Как бихте кръстили детето си? - Page 3 909357165 Е, има и смешните моменти на някой много мургав, кръстен Светльо Как бихте кръстили детето си? - Page 3 909357165 Именно затова смятам, че всяко име трябва да бъде давано с много мисъл за конкретното дете.

Не исках да го кръщавам на баби и дядовци, защото все някой щеше да бъде предпочетен пред другите, сред които несъмнено някой щеше да се засегне. Е, накрая пак се засегнаха, така че няма оправия - единственият шанс е да не ти пука Как бихте кръстили детето си? - Page 3 909357165

Аз лично, си мисля, че е добре името да се избира за конкретното дете. Т.е. чак когато майката е бременна. Сигурно звучи шашаво, но смятам че родителите, особено майката, усещат по някакъв мистичен начин, все още нероденото дете и могат да му изберат наистина подходящо име.

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
Момиче: Никол, Юлия или Саня.
Момче: Николай, Кристиан, Александър, Адриан или Даниел.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Как бихте кръстили детето си? - Page 3 7389738n


Как бихте кръстили детето си? - Page 3 Badge1

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
За момче - страшно много ми харесва името Виктор, за момиче - Елизавета... Е, това е от българските имена, иначе от чуждестранните имам много любими. :Д

______________________________
Как бихте кръстили детето си? - Page 3 Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
всъщност не съм се замисляла.. но мисля ако е момче: Майкъл може би.. искам някакво символично име.. например сестра ми.. на гръцки името и значи "живот" .. страхотно е .. нещо такова искам и аз .. а за момиче си мисля Катерина,Катрин, не съм сигурна .. само за тези се сещам . за сега

______________________________
Как бихте кръстили детето си? - Page 3 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКак бихте кръстили детето си? - Page 3 EmptyRe: Как бихте кръстили детето си?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply