BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyДемоните на Да Винчи

more_horiz
Демоните на Да Винчи

Демоните на Да Винчи Da_vincis_demons_ver2_zps0ada8a6d

  • Световна премиера: 12.04.2013
  • Жанр: Приключенски, Драма
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Майкъл Дж. Басет, Дейвид С. Гойер, Пол Вилмсхърст
  • Сценарист: Дейвид С. Гойер, Скот М. Гимпъл, Брайън Нелсън, Кори Рийд
  • Продуцент: Лий Морис, Джули Гарднър
  • В ролите: Том Райли, Лаура Хедок, Иън Пайри, Грег Чилин, Лаура Пълвър, Том Бейтман, Хера Хилмър, Елиът Ливей, Рос О'Хенеси, Блейк Рицън, Алън Кордунър, Тим Фарадей, Елиът Коуан, Ник Дънинг, Бевърли Бек, Джеймс Фолкнър, Александър Сидиг
  • Разпространител: Starz! Network
  • Резюме:

    Сериалът показва "неразказваната" история на Леонардо Да Винчи - младият гений по време на Ренесанса във Флоренция. 25-годишният артист, изобретател, фехтовач, любовник, мечтател и идеалист се мъчи да живее в границите на собствената си реалност и време, започвайки да вижда не само бъдещето, но и да го създава.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
Ще има и втори сезон. Демоните на Да Винчи 909357165

______________________________


 
         
       

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
Тези колко са бързи ехееее
Още не е излязал 1-ви сезон, те се готвят за втори.
Иначе как е сериалчето? Става ли за гледане? Някакви впечатления? Защото много се колебая дали да го започна

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Демоните на Да Винчи 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Демоните на Да Винчи Animated_gif_024_hippo

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
escapingthesun написа:
Тези колко са бързи ехееее
Още не е излязал 1-ви сезон, те се готвят за втори.
Иначе как е сериалчето? Става ли за гледане? Някакви впечатления? Защото много се колебая дали да го започна


More than 2.14 million total viewers sampled Da Vinci’s Demons during its premiere weekend, making it the highest-rated launch ever for an original Starz series.


И аз не съм го гледал, мързи ме. Трябва да си догледам Секс до дупка, да наваксам с Анатомията на Грей, че и да си продължа Hell's Kitchen, че спрях на пети сезон. Демоните на Да Винчи 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
Графика е пълен като гледам Демоните на Да Винчи 2115147716

Още малко и прекратявам каквито и да е сериали, че започва сесията и затова питам - дали да си губя 1 час, или да си запълня времето и да гледам нещо изпробвано добро.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Демоните на Да Винчи 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Демоните на Да Винчи Animated_gif_024_hippo

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
escapingthesun написа:
Графика е пълен като гледам Демоните на Да Винчи 2115147716

Още малко и прекратявам каквито и да е сериали, че започва сесията и затова питам - дали да си губя 1 час, или да си запълня времето и да гледам нещо изпробвано добро.


Чак пълен не е. Наваксах с Анатомията, догледах шестия сезон на Секс до дупка.
Имам 3 курсови да правя, 2 контролни и сесия след 1 месец :rock:

______________________________


 
         
       

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
Гледах го! И ми хареса! Много даже.

Заснет е страхотно, ефекти бол, актьори/герои на ниво; мистерия, мистика, интриги, кръв, романс, голота... всичко и по много.

Ууууу зарибих се! Хайде сега 2-ри епизод :cheer:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Демоните на Да Винчи 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Демоните на Да Винчи Animated_gif_024_hippo

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
И аз гледах първи епизод, ама грам не се зарибих. Много драматичен ми идва и някак си гейски. Не щото виждам повече голи мъже, отколкото жени, ами нищо не се случва, няма бой, няма екшън. Актьорът не е тип Конан Варварина. По-скоро е тип дон Жуан, няма такова твърдо, мъжко излъчване. И почти всички са някви старци, "божи служители". Оставам си с Рагнар и чакам пиратите.

______________________________


 
         
       

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
Ама то няма как актьора да е тип Конан Варварина, нали се сещаш. Да Винчи на младини да е бил някъв егати едро габаритния 🇳🇴 Някак си не върви. Учен, средните векове, пък и да е като Брад Пит... трудна работа и малко нереалистично. Добре си е актьора, с вкус са го избрали - и пак не е някакава кльоща, идеален си е и е симпатяга даже.
Да, признавам, че е бая дрраматичен, но това беше първата серия все пак, нататък никой не знае какво ще бъде.
Да си призная, най-много ми харесаха цветовете. Страхотно са го снимали - едно мрачно, но в същото време цветовете са толкова тъмни и ярки... Създава едно особено чувство като го гледаш, една особена атмосфера и нагласа. Чак тръпки ме побиха Демоните на Да Винчи 2115147716

Дръпнах сега 2-ри епизод и ще видим какво ще стане

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Демоните на Да Винчи 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Демоните на Да Винчи Animated_gif_024_hippo

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
escapingthesun написа:
Ама то няма как актьора да е тип Конан Варварина, нали се сещаш. Да Винчи на младини да е бил някъв егати едро габаритния 🇳🇴 Някак си не върви. Учен, средните векове, пък и да е като Брад Пит... трудна работа и малко нереалистично. Добре си е актьора, с вкус са го избрали - и пак не е някакава кльоща, идеален си е и е симпатяга даже.
Да, признавам, че е бая дрраматичен, но това беше първата серия все пак, нататък никой не знае какво ще бъде.
Да си призная, най-много ми харесаха цветовете. Страхотно са го снимали - едно мрачно, но в същото време цветовете са толкова тъмни и ярки... Създава едно особено чувство като го гледаш, една особена атмосфера и нагласа. Чак тръпки ме побиха Демоните на Да Винчи 2115147716

Дръпнах сега 2-ри епизод и ще видим какво ще стане


Ясно, че няма как да е мега нацепения мъжествен тип. Явно просто самата Ренесансова епоха не ми е по вкуса. Обръща се повече внимание на наука, творения, художници, музиканти. Бият се с некви шпаги тип "Тримата мускетари". Не ме радва просто, предпочитам яки батковци с дрезгави гласове, дето се млатят насам натам, а не зализани чичковци-сладкодумци. Демоните на Да Винчи 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
Е,всеки с предпочитанията си....Аз сега дърпам и втори епизод,обаче не съм гледала първи дето го имам.ама няма и да почна да ги гледам,защото ще чакам да се посъберат повечко епизоди.Единствено "Игра на тронове"гледам всяка седмица по нов епизод,защото го гледам по НВО,на големия екран на ТВ-то е по-хубаво.Доколкото разбрах и "Демоните на Давинчи "го дават по ФОХ,обаче аз не го хващам тоя канал.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
Като можеш чакай да се съберат. Аз нещо не мога. След малко го пускам и не ме търсете :party:

Ясно, че няма как да е мега нацепения мъжествен тип. Явно просто самата Ренесансова епоха не ми е по вкуса. Обръща се повече внимание на наука, творения, художници, музиканти. Бият се с некви шпаги тип "Тримата мускетари". Не ме радва просто, предпочитам яки батковци с дрезгави гласове, дето се млатят насам натам, а не зализани чичковци-сладкодумци.

Дам, Ренесансова Европа може да бъде леко досадна с всичките си приказки, позиране и никакво действие, но не свикна ли вече от Игра на тронове? Те батковците с дрезгавите гласове и голите парчета ги изтрепаха, нищо подобно не снимат вече. Или поне аз не знам.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Демоните на Да Винчи 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Демоните на Да Винчи Animated_gif_024_hippo

descriptionДемоните на Да Винчи EmptyRe: Демоните на Да Винчи

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply