BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Викинги

power_settings_newLogin to reply
+5
EvaMars
escapingthesun
Christina.
Alliana
Koen
9 posters

descriptionВикинги EmptyВикинги

more_horiz
Викинги

Викинги Vikings_zps8fb6b39c

  • Световна премиера: 03.03.2013
  • Жанр: Екшън, Драма, Исторически, Военен
  • Държава: Ирландия, Канада
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Киаран Донъли, Джоън Ренк, Кен Джироти
  • Сценарист: Майкъл Хърст
  • Продуцент: Шийла Хокин, Кейт Томпсън, Стив Уейкфилд
  • В ролите: Травис Фимъл, Клайв Щанден, Катрин Уиник, Гейбриъл Бърн, Джеслин Гилсиг, Густаф Скарсгард, Джеферсън Хол, Джордж Благдън, Тад Мърфи, Дейвид Пиърс
  • Разпространител: History Channel
  • Резюме:

    Сериалът проследява приключенията на Рагнар Лотброк - най-великият герой на времето си. Разказва се за племето на Рагнар и семейството му, докато се издига дотолкова, че да стане крал на всички викингски племена. Въпреки че е безстрашен войн, Рагнар почита северните традиции за вярност към боговете. Според легендата той е пряк потомък на Один - богът на войната и воините.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Сериалът е интересен. Подбрали са главния актьор изключително добре. Не знам дали очите му са с естествения си цвят, но на моменти направо светят в ледено синьо.

______________________________
Викинги Vghphf

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Alliana написа:
Сериалът е интересен. Подбрали са главния актьор изключително добре. Не знам дали очите му са с естествения си цвят, но на моменти направо светят в ледено синьо.


Главната актриса :1:

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Е, по нея не съм се заглеждала, така че предполагам ти имаш по-обективно мнение :pardon:

Между другото песента на надписите също грабва. Още щом я чух реших, че този сериал ще се гледа.
https://www.youtube.com/watch?v=EBAzlNJonO8

______________________________
Викинги Vghphf

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Alliana написа:
Е, по нея не съм се заглеждала, така че предполагам ти имаш по-обективно мнение :pardon:

Между другото песента на надписите също грабва. Още щом я чух реших, че този сериал ще се гледа.
https://www.youtube.com/watch?v=EBAzlNJonO8


Как не си се заглеждала? Мацката вече трети епизод се раздава Викинги 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Абе видях аз, че
Spoiler :
, но не е мой тип Викинги 2115147716
Оставям те ти да я заглеждаш.

______________________________
Викинги Vghphf

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Като гледам, яко са го подпукали от тая телевизия.
Всяка седмица по два епизода. Викинги 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Явно вече и History правят сериали, странно. Викинги 2115147716 Трейлърът нещо не ме грабна, ноо все пак ще гледам първите няколко серии. :wasnotme:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Викинги 7389738n


Викинги Badge1

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
От History са дали зелена светлина за втори сезон. Той ще бъде от 10 епизода Викинги 1089017131

______________________________
Викинги Vghphf

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Alliana написа:
От History са дали зелена светлина за втори сезон. Той ще бъде от 10 епизода Викинги 1089017131


Перфектно ще ни дойдат още 10 епизода.

Spoiler :

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Koen написа:

Перфектно ще ни дойдат още 10 епизода.

Spoiler :



Четох следното в уикипедия:
Spoiler :


Което ме навежда на мисълта, че
Spoiler :

______________________________
Викинги Vghphf

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Съмнявам се да го убият. Ти нали заради него го гледаш? Викинги 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Не, гледам го защото ми е интересен.
Единствения по който се заглеждам е Джон Сноу, нямам очи за друг :p2:
Но да не смесваме сега сериалите.

Това, което имах предвид е, че
Spoiler :

______________________________
Викинги Vghphf

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Аз не губя надежда. Може да я направят безсмъртна като шотландския боец. Маклауд от клана Маклауд. :boxing:

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Не е лош сериала, обаче само при мен ли някак си героите не успяха чак толкова да ме трогнат? Смисъл, винаги има нещо/някой, който ти "ляга на сърце" и гледаш и се вълнуваш и се радваш и т.н. Тук нещо са ми много плоски горките. Как да харесаш някой, като няма дълбочина на характера или драма ако щете. Сега ще кажете "ами те са викинги, какви ми ти драми, какви ми ти лиготии", е, да, обаче тук някак ми липсват емоции, ама като казвам емоции, значи и онези най-простите човешки. Ей го на, тоя Роло - ама като го видя с тая безизразна кравешка мутра и ми умира желанието. И Рагнар същия, но компенсира с това, че е егати пича 🤤 . Подреждат ми се наред с онези двамата бездарните от Arrow и оная гъбената от Twilight.
Най-много ме радват лудия (дам, всеки уважаващ себе си сериал трябва да има по един ненормалник) и жената на Рагнар.

Обаче нещо ми намерисва, че наистина само и единствено този сезон ще е за Рагнар. Както скоростно се развива действието, няма да протакат много. Четох, че умира в яма със змии - ямата я показаха, змиите също, яко сгафи с брата... 10-ти-11-ти епизод ще има бай-бай. Интересно само за кого ще е втори сезон?

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Викинги 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Викинги Animated_gif_024_hippo

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Рагнар има налудничев поглед понякога. Леко се усмихва в моменти, когато са за рев. Това ми е странното. Иначе, ако си убият главния персонаж, не знам с какво ше го заместят. Това не им е Игра на тронове да влагат толкова пари и да печелят толкова фенове с големи актьори. Би било тъпо.

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
То тази неадекватност на поведението е едно на ръка, или е заложено в сценария или просто актьора нещо не реагира както трябва. То само това ако беше преживява се.
Ако го убия ще го заместят с друг - друг викинг, друга история, може би друго време. Да, наляти пари няма чак толкова, но къде пък в Игра на тронове има големи актьри? Аз само Шон Бийн и Лена Хади знам, за други не се сещам и на Шон Бийн му резнаха зелката вече. Значи -1.

Но мисля, че Alliana е права за това, което каза по-горе:
Alliana написа:

Което ме навежда на мисълта, че
Spoiler :

Нооо само времето ще покаже дали изобщо ще им 2-ри сезон

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Викинги 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Викинги Animated_gif_024_hippo

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Ама то ще има, те го подновиха официално. Викинги 2115147716

Иначе, джуджето също е известен актьор. Доста парички взимат.
Давам ти сравнение: 1-ви сезон на Троновете има бюджет 60 млн, а 1-ви сезон на Спартак - 15 млн.

______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Така ли? Пак не съм разбрала Викинги 2115147716

Взимат парички защото са много народ и на всички трябва да се плаща, има повече главни персонажи, при Спартак по-малко главни, повече статисти, а масовката е по-евтина. Иначе има логика. Спартак е сниман най-вече в студио с компютърни анимации, а Игра на тронове има повече снимачни площадки навън. Представи си как се местят толкова народ + реквизит наляво-надясно. Пак средства.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Викинги 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Викинги Animated_gif_024_hippo

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
Втори сезон


______________________________


 
         
       

descriptionВикинги EmptyRe: Викинги

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply