Да се събудиш в 8 в неделя... Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да се събудиш в 8 в неделя...

+2
evanesa
escapingthesun
6 posters

Go down

Да се събудиш в 8 в неделя... Empty Да се събудиш в 8 в неделя...

Писане by escapingthesun Нед 11 Ное - 9:27

Да се събудиш в 8 в неделя и да хапнеш топла, но експериментална закуска, изобщо не е зле, е, зависи от гледната точка... и от времето за отреагиране на Спешна помощ Да се събудиш в 8 в неделя... 2115147716

Добро утро, Слънчица и Облачета!

Блести ми тука едно слънце в окото дори и през спуснатите щори и с физиономия на пират, си мисля аз, че днес май има някакъв шанс да е хубав и топъл като за ноември ден. Да, ама май не. Нещо се страхувам да си покажа главата през прозореца, за да проверя, ама ми се струва, че ще се престраша да пъхна едно пръстче в пролуката. Мне, добре. Оставам го на вас, а аз ще ви стопля с малко спомени от лятото:


Стоплихте ли се? Мен не стига, че ме стопли песента, ами ме и депресира. Липсва ми лятото. Не онази гадна топла, потна, задушна и тегава част от него, а дългите дни, приятните вечери, чистото небе, чувството, че имаш цялото време на света.... И после идва есента. Е, как да не се депресира човек?! А вие какво обичате в лятото - топлото, дългите дни, потната част :unsure: 🇳🇴 ?

Да се събудиш в 8 в неделя... 32306

Пожелавам ви хубав, усмихнат и слънчев неделен ден! :slynce:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Да се събудиш в 8 в неделя... 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Да се събудиш в 8 в неделя... Animated_gif_024_hippo
escapingthesun
escapingthesun
VIP

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 3625
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Paradise city

Върнете се в началото Go down

Да се събудиш в 8 в неделя... Empty Re: Да се събудиш в 8 в неделя...

Писане by evanesa Пон 10 Дек - 12:31

Това, като гледам е идеална тема за мен! Аз често си се събуждам в неделя преди осем, ала това е само защото когато човек става всеки ден в шест за работа , да спиш до седем, си е напълно достатъчно за мен.
А колкото до лятото това , което най много ми липсва е топлината, особено в зимен ден като този Да се събудиш в 8 в неделя... 909357165
evanesa
evanesa
Въздухар

Брой мнения : 7
Регистрация : 09.12.2012

Върнете се в началото Go down

Да се събудиш в 8 в неделя... Empty Re: Да се събудиш в 8 в неделя...

Писане by klovis Съб 15 Дек - 22:53

Да Ви кажа, никак не обичам да ставам рано в неделя, но за съжаление моето малко диване винаги става към 7 Да се събудиш в 8 в неделя... 909357165 Иначе през седмицата не мога да го събудя за градина, но щом сме почивка е друга работа, хахаххахах
klovis
klovis
Читател

Брой мнения : 12
Регистрация : 15.12.2012

Върнете се в началото Go down

Да се събудиш в 8 в неделя... Empty Re: Да се събудиш в 8 в неделя...

Писане by katq Чет 17 Яну - 10:56

Гадно е да станеш в неделя в 7 ако си на работа както на мен често ми се случва за жалост. Но пак има и положителна страна когато другите работят аз почивам Да се събудиш в 8 в неделя... 909357165
katq
katq
Читател

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22
Регистрация : 17.01.2013

yulia.tacheva харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Да се събудиш в 8 в неделя... Empty Re: Да се събудиш в 8 в неделя...

Писане by kovak Пет 21 Окт - 9:41

Хубаво е лятото да се събудиш преди 8 сутринта, да си на бунгало на самия плаж на морето и да гледаш изгрева. Червеникаво-оранжевото слънце да се подава от източния морски хоризонт. И с изчезването на тези прекрасни червено-оранжеви слънчеви отблясъци да знаеш, че е започнал новия прекрасен летен морски ден.
Но днес е 21 октомври, морето остава мечта за догодина, и днес както всеки работен ден станах в 6ч и когато погледнах през прозореца в сутрешния мрак само грозни сиви сгради и булевард окъпан с бързащи автобуси, тролеи и коли. И хора имаше, и те крещяха кой по телефона, кой на някой в колите... Живот в голямото глобално село София... Направих си един горещ чай, и се запътих да се гмурна в океана от бързащи за работа хора и превозни средства! Да се събудиш в 8 в неделя... 613795249

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Да се събудиш в 8 в неделя... P_d_10 Да се събудиш в 8 в неделя... A_k_e_10
kovak
kovak
Драскач

Чете : Фантастика, фентъзи, мистериозни, криминални и исторически книги
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 1785
Регистрация : 16.05.2012
Местожителство : София/Радомир

Върнете се в началото Go down

Да се събудиш в 8 в неделя... Empty Re: Да се събудиш в 8 в неделя...

Писане by yulia.tacheva Пон 31 Окт - 21:19

Цяла седмица ставам в 5:50ч голямата ми дъщеря е ученичка, но е поспалива, докато изритам нея за училище става време да вдигам и подготвям малката за детска градина...
В събота е денят на баба и дядо, т.е. в 7ч трябва да стана отново да вдигам госпожиците и да пътуваме до родното ми място, за да им се порадват...
И идва заветната неделя ....
Време за сън, отмора и без рани ангажименти....
Но уви...
Поспаливите ми деца решават , че е време да си върнат на мама за "тормоза" цялата седмица..
И ето ги на линия в 7 без 10 Да се събудиш в 8 в неделя... 2903674814 Да се събудиш в 8 в неделя... 909357165 Да се събудиш в 8 в неделя... 613795249 Да се събудиш в 8 в неделя... 3807526781 Да се събудиш в 8 в неделя... 1351334953 Да се събудиш в 8 в неделя... 3382520118 Да се събудиш в 8 в неделя... 758663567
yulia.tacheva
yulia.tacheva
Напредващ

Чете : Братството на черния кинжал
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 97
Регистрация : 25.10.2022
Местожителство : Варвара, Пазарджик

Върнете се в началото Go down

Да се събудиш в 8 в неделя... Empty Re: Да се събудиш в 8 в неделя...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите