Наричайте ме Стан Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наричайте ме Стан

Go down

Наричайте ме Стан Empty Наричайте ме Стан

Писане by Christina. Вто 30 Окт - 8:54

Наричайте ме Стан
Наричайте ме Стан 88459

Издадена: 29-10-2012 г.
Издателство: Ентусиаст
Корица: Мека
Страници: 280
Цена: 12.00

Описание
Героичната история на Стилиян Петров
Футболист №1 на България за 2003 г. Стилиян Петров отваря сърцето си за феновете.


Тази книга е личната изповед за човешката история на капитана на българския национален отбор: за първите му стъпки в българския футбол, нелекия път на професионалната му кариера в „Селтик“, моментите на безпомощност, любимите мачове и странните суеверия, в които вярва. За осъществените мечти да е сред най-добрите футболисти в Европа и да играе в Премиършип. Любимецът на феновете на „Детелините“ ни допуска в съблекалнята на отбора и признава какво мисли за тримата мениджъри, с които работи на „Паркхед“: Джон Барнс, Гордън Стракън и Мартин О'Нийл, който спасява кариерата му.
Наричайте ме Стан е емоционален разказ на футболиста, посветен на времето, прекарано в Шотландия, на незабравимите му мачове с екипа на „Селтик“ срещу най-големия им противник „Глазгоу Рейнджърс“ и на вдъхновяващите му участия с екипа на „Детелините“ в европейските клубни турнири. Мачовете на националния отбор на Евро 2004 носят особен емоционален заряд на Стилиян и той разкрива какво е чувството да носиш с гордост българския трибагреник.
Въпреки заслужената слава, Стилиян Петров остава земен човек, затова приятелите му го наричат просто Стан.

Стилиян Петров е роден през 1979 година в Монтана и прави своя международен дебют през 1999, годината, в която се присъединява към футболен клуб „Селтик“. След седем години с „Детелините“, през август 2006 г. той подписва с „Астън Вила“.
Сключва брак с Паулина през 2001 г. Има двама синове – Стилиян младши и Кристиян. Живеят в Бирмингам.
През 2003 г. Стилиян Петров е избран за Футболист №1 на България.

Марк Гуиди е спортен журналист от най-високотиражния шотландски вестник „Сънди Мейл“.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Наричайте ме Стан 7389738n


Наричайте ме Стан Badge1
Christina.
Christina.
Администратор

Чете : Първото правило на магьосника
Пол : Female
Брой мнения : 3499
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите